Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Ale o co biega? Pokazano 30-sekundowy gameplay, nagrywany komorka, w dodatku z bardzo wczesnej wersji gry...

 

Widzialem opinie - GoW2 HD. LOL - tyle powiem. Przeciez GoW to seria, ktora wraz z trzecia czescia serii nie zmieni swych zalozen - grac sie bedzie identycznie jak w poprzednie odslony, z tym ze dostaniemy lepsza grafe i kilka nowosci. Podobnie bylo przeciez z DMC4(podrasowana trojka) czy chociazby MGS4...

 

Skoro poprzednie czesci Goda byly za(pipi)iste, i wszyscy wystawiali tej grze maksymalne noty, to nie widze podstaw do obaw o trzecia czesc sagi - w nia rowniez bedzie sie wspaniale grac.

 

Czego wy oczekujecie od tego PS3? Nie mam pojecia... ja tam ciesze sie, ze dostaniemy szlagiera w postaci GoW3, ktory dzialal bedzie w 1080p i bedzie mial wspaniala grafike i mase nowosci.

 

Czepiacie sie grafiki? Jasne, juz mozna ja oceniac po tym 30-sekundowym filmiku...lol

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko zniszczalne środowisko podniosłoby atrakcyjność gry. Trochę szkoda. Chyba, że Santa Monica jeszcze nas zaskoczy. Ja dalej będę się czepiał animacji. Może je poprawią, ale ruchy cyklopa pozytywnego wrażenia nie robią.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Przeciez GoW to seria, ktora wraz z trzecia czescia serii nie zmieni swych zalozen - grac sie bedzie identycznie jak w poprzednie odslony, z tym ze dostaniemy lepsza grafe i kilka nowosci. Podobnie bylo przeciez z DMC4(podrasowana trojka) czy chociazby MGS4...

To po h.uj te przekonania że przebije KZ2 w kwestii audio-wizualnej ?, jeżeli GOW III ma być starym GOW w szacie HD (jak DMC, czy NGS, czy MGS4) to o co chodzi developerom ?? (samo w sobie, GoW fanem nigdy nie byłem, niemniej do tej części nic nie mam, może się nawet przekonam do serii).

Oczywiście to pytanie retoryczne, wiadomo przecież że to "nie-oficjalna" prezentacja gry, może to co nam pokazano do tej pory to nic, wręcz "przekłamania" ?. Ja z ostatecznymi wsnioskami (jak każdy trzeźwo myślący człowiek) się wstrzymam.

 

Odnośnik do komentarza
Widzialem opinie - GoW2 HD. LOL

 

Śmieszą mnie takie opinie po tym 1 minutowym filmiku z gameplay'u w bardzo kiepskiej jakości. Po pierwsze jakość jest na tyle słaba, że trudno wychwycić smaczki wizualne, po drugie po jednej lokacji ukazanej w kilku sekundach nic się nie dowiemy o całości, po trzecie gra ma się ukazać prawdopodobnie na początku 2010 roku więc do tego czasu grafika się poprawi.

 

Wydaje mi się, że nawet gdyby God of War III był napędzany przez Cry Engine 3 to byłby nazywany God of War 2 HD.

Odnośnik do komentarza

Abstrahując od samej gry - nie rozumiem jakichkolwiek uwag po tym filmiku. Zaczyna być podobna sytuacja z pierwszego obrazka realtime z Killzone 2 - był mocno średni. 3/4 ludzi na podstawie screena oceniła wtedy, że w sumie nie ma na co czekać i gra już się spaliła graficznie na starcie. Na następny dzień pokazano pierwszy oficjalny filmik realtime i dużej ilości osób kopary odpadły. O co mi chodzi? Ano o to, że nie powinno się pisać niczego. Z zasady po prostu :). Nie bronię GOW III, bo gra mnie średnio grzeje, ponieważ nie jestem fanem slasherów, ale na pewno zakupię w dniu premiery i przejdę.

 

MajorZero64 - Skoro żadna gra ci nie pokazała dotychczas nowej generacji, to przykro mi to mówić, ale nigdy się tego nie doczekasz :). Heavy Rain to tylko mocne twarze, więc już możesz je dodać do swojego stosu "rozczarowań".

Odnośnik do komentarza
To po h.uj te przekonania że przebije KZ2 w kwestii audio-wizualnej ?, jeżeli GOW III ma być starym GOW w szacie HD (jak DMC, czy NGS, czy MGS4) to o co chodzi developerom ??

Jemu chodziło o rozgrywkę, pewne elementy, system walki, a nie o grafikę. A to że GoW3 pobije KZ2 pod względem graficznym jest pewne. Oczywiście to są dwa zupełnie inne gatunki, ale po premierze GoW3 można będzie powiedziec, że to nr.1 na PS3 (no chyba, że Heavy Rain jeszcze namiesza graficznie)

Odnośnik do komentarza
Cry Engine 3

A o co to całe halo z tym CE3 ? <_< , żałosne w porównaniu do CE2 (nawet animację ciut zubożyli !), i nie wierzę żeby wersje konsolowe Orange Box nie miały chociaż 80 % z tych efektów graficznych.

 

Jemu chodziło o rozgrywkę, pewne elementy, system walki, a nie o grafikę. A to że GoW3 pobije KZ2 pod względem graficznym jest pewne. Oczywiście to są dwa zupełnie inne gatunki, ale po premierze GoW3 można będzie powiedziec, że to nr.1 na PS3 (no chyba, że Heavy Rain jeszcze namiesza graficznie)

To inaczej ułożę to pytanie - co rozumiesz przez "grafikę" ?.

Ja rozumiem to jako same duperele graficzne, jakość tekstur, itp itd, ale również animacje (no popatrz na chwilę na KZ2 - na rozmycia i jakość ruchów/zachowań postaci !).

Odnośnik do komentarza
A to że GoW3 pobije KZ2 pod względem graficznym jest pewne

 

Nie no takie pieprzenie to juz ociera o fanboystwo.. Sry ale skad ta pewnosc?? Narazie (pipi) nam pokazali jesli chodzi o gampelay. Smiesza mnie osady jednych ze to GOW II w HD i drugich ktorzy juz uwazaja ze gra graficznie pozamiata wszystko..Skad wy to wszystko wiecie?? Moze jestem sceptyczny, ale ludzie poczekajmy na E3 z sądami..

Odnośnik do komentarza
Nie no takie pieprzenie to juz ociera o fanboystwo..

Gdyby KZ2 był multiplatformowy, miałbyś pewnie rację :P.

 

Sry ale skad ta pewnosc??

Żadna pewność tylko zapewnienia samego developera, to już nie wymysł hype'u, o tym mówi się już od dawna.

Odnośnik do komentarza

Zaczekajmy do E3-ja jestem dobrej myśli tylko pamiętajcie,że raczej na grę cieni jak w K2 nie ma co liczyć i genialne wykonane postacie.Mocą GoW zawsze była epickość i na to najbardziej się nastawiam i pewnie w to pójdzie cała para PS3 o czym świadczą liczne komentarze twórców.Liczę na bitwy z dziesiątkami przeciwników na raz na ekranie w miażdżących designem lokacjach z zapierającymi widokami w tle gdzie Tytani będą niszczyć całe miasta i walczyć ,a pod nimi malutki Kratos będzie wyrzynać kolejne potworki.Do tego SM ma pomoc ND i GG więc będzie dobrze.Byle było płynnie co zawsze podkreślam :)

 

nowe info-

http://www.neogo.pl/newsy/15872

 

Giganci to teraz żywe, myślące i walczące istoty. Nie są już tylko tłem, lecz integralną częścią świata. Twórcy zachwalają nowy silnik, który pozwoli nam toczyć batalię z ogromną ilością wrogów oscylująca w granicach 50. Dodatkowo przeciwnicy zostaną podzieleni rangą, która to będzie wpływać na ich zachowanie podczas walki oraz ma wprowadzać nieprzewidywalne dla nas sytuacje.

 

Uncharted:Drake's Fortune zasłynęła z niezwykle realistycznej tafli wody. Kolejne przygody Boga wojny mają ukazać nam najbardziej dopracowany ogień w historii gier. Dodatkowo ma on wpływać na wszystko to, co dzieje się wokół nas.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Nie no takie pieprzenie to juz ociera o fanboystwo.. Sry ale skad ta pewnosc?? Narazie (pipi) nam pokazali jesli chodzi o gampelay. Smiesza mnie osady jednych ze to GOW II w HD i drugich ktorzy juz uwazaja ze gra graficznie pozamiata wszystko..Skad wy to wszystko wiecie?? Moze jestem sceptyczny, ale ludzie poczekajmy na E3 z sądami..

Skąd ta pewność...

bo GoW3 to najważniejszy tytuł dla Sony

bo GoW zawsze pokazywały moc konsoli Sony

bo przy GoW3 pracuje Santa Monica, i jakiś procent z Naughty Dog i Insomniac Games

bo ludzie którzy widzieli grę wyrażają się w samych superlatywach, że miazga, że najładniejsza gra itp.

bo najnowszy trailer zassany z PSS i odpalony na moim tv zrobił na mnie ogromne wrażenie

bo na Kratosa ku#%a nie ma bata!

 

Mogę się założyć, że GoW3 podczas premiery będzie graficznym numerem jeden i pewnie niektórym będzie wstyd, że wątpili w Santa Monica ;)

Przypomina mi to pewną sytuację z pewnym tytułem od holenderskiego studia, które mieści się w Amsterdamie. Też było podobno pieprzenie, a później HIV pisał, że nowa generacja nadeszła... nareszcie.

;)

Odnośnik do komentarza
MajorZero64 - Skoro żadna gra ci nie pokazała dotychczas nowej generacji, to przykro mi to mówić, ale nigdy się tego nie doczekasz :). Heavy Rain to tylko mocne twarze, więc już możesz je dodać do swojego stosu "rozczarowań".

 

Nowa generacja to nie tylko grafika. To także możliwość głębszego wczucia się w rozrywkę. Kreowanie postaci i światów, które wcześniej nie były możliwe. Ja czekam na taki sam skok jaki był przy przejściu z grafiki 2D na 3D. Może się doczekam, a może nie. :)

 

Wracając do tematu. Wiadomo coś o wykorzystaniu Sixy? Z tego co wiem to sensory nie będą wykorzystane. Jeśli GoW3 ma być najważniejszym tytułem Sony to według mnie powinien zawierać: grafikę FullHD, dźwięk 7.1, wykorzystanie pojemności Bluray, wsparcie sieciowe oraz żyroskopy. Taki ful serwis.

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie cacy tylko kiedy demko ? ;p w tamtym roku mówili że już tuż tuż :P a nadal ani widu ani słuchu o nim :/

Odnośnie ujarzmiania tych cyklopów twórca zapewne chodziło o to co widzimy na owym filmiku. Można dostrzec na nim że osoba grająca specjalnie nakierowuje cyklopa na kościstych ;) wiec nie jest to taki zły patent.

W każdym bądź razie chciałbym to zobaczyc na swoim tv-ku :)

Odnośnik do komentarza

Nic potwierdzonego co do filmiku-na oficjalnym blogu playstation dziś czyli w piątek ma pojawić się ostatnia część interview z twórcami GoW3.Autorzy serwisu określają ją jako "must have" więc po cichu liczy się na to,że pokażą jakiś nowy materiał.Ale jeszcze raz podkreślam nic nowego oficjalnie-na razie tylko demko na E3 potwierdzone :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...