Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hades czy sam model postaci Kratosa wyglądają obłędnie ;) Otoczenie też świetnie wykonane :)

 

 

Amerykańska okładka 52394207.USAFlagSmall.jpg

 

gow_okladka.jpg

 

 

hmm... świetna :whistling:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Pre-ordery już na ultima.pl ;)

 

Zwykła wersja - http://www.ultima.pl..._wyboru_/i8380/

 

Limitowana wersja - http://www.ultima.pl..._wyboru_/i8381/

 

 

Kupić bym nie kupił,a zagrać bym zagrał, bo spoko były 2 części, ale nie należe do osób które jarają się tym jakos niemiłosiernie. Graficznie będzie pięknie :rolleyes:

Nie kupuję gier na ps3 bo mnie jakoś szczególnie nie jarają.

To jakie ty gry na ps3 kupujesz?

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem...ale on chyba napisał,że nie jara się jakoś niemiłosiernie GOW-em ,a nie grami na PS3 ...:mellow:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Łojojo zaczyna się preorderowanie, no i przy okazji znamy okładkę (ujdzie). Ale US bardziej mi przypadła do gustu.

 

Tylko brakuje tej wersji trzeciej (nie pamiętam nazwy) chyba kolekcjonerska. Może na dniach dodadzą więc wstrzymam się na razie.

 

Edit: a to dobrze, może będzie inna.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Łojojo zaczyna się preorderowanie, no i przy okazji znamy okładkę (ujdzie). Ale US bardziej mi przypadła do gustu.

 

Tylko brakuje tej wersji trzeciej (nie pamiętam nazwy) chyba kolekcjonerska. Może na dniach dodadzą więc wstrzymam się na razie.

 

Hmm nie jestem pewien czy to finalna wersja okładki...widziałem ją już dosyć dawno :)

Odnośnik do komentarza

Amerykańska okładka

 

gow_okladka.jpg

 

 

 

Na pewno to będzie oficjalna us okładka GOW3??? Bo coś nie wydaje mi się, a moje potwierdzenia potwierdza oficjalny teaser gry(a właściwie trailer specjalnej edycji GOW3) , gdzie na końcu jest pokazana ta okładka . No chyba że będą osobne okładki do każdej edycji, ale zaś w to wątpie. Osobiście o wiele bardziej mi się podoba okładka z tą twarzą Kratosa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...