Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

No ja jedynie obawiam się długości rozgrywki. Mam nadzieje, że minimum to będzie z 2 h dłuższa od GoW2 (który miał napradę przyzwoity czas gry jak na liniowego action-adventura).

 

Wiem, że w obecnych czasach ciężko o taki (szczególnie w action game), wynik ale mnie w pełni by zadowoliło by ok 20 - 25 h :), bez zbierania wszystkich piórek itp

 

A wam się wydaje jaki będzie orientacyjny czas rozgrywki? może gdzieś był o tym jakieś wieści? Choć ja nigdzie takiego info nie widziałem.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Dla mnie wystarczyłby czas porównywalny z GoW2, którego za pierwszym razem na hard kończyłem w jakieś 14h.

 

A co do bonusów, to Ficuś ma rację. Było ich za mało i w każdej czegoś brakowało. Np w God Of War 1 nie można było grać z dopalonymi Blade Of Chaos od początku, poza tym nie można było wybrać specjalnych strojów na poziomie God. W dwójce na przykład wybierając bonusowy strój (Bonus Play) mieliśmy dopakowane bronie na starcie i nie można było tego zmienić.

Odnośnik do komentarza

też wątpie w 20h mimo ze bardzo bym sie cieszył, licze że bedzie ponad 10h za pierwszym razem, i okolo 8h za kolejnymi przy szybszym graniu (zagadki itp) , ale gdyby bylo 12-14 to by bylo juz super:> boje sie jednak że bedzie 6h to by byla masakra , mimo ze zapewne by było to swietnie dopakowane 6h

w koncu U2 udowodnil ze mozna zrobic gre wypełnioną akcją na ponad 10h

 

 

a co do ponownego przechdozenia to bardzo bym chcial fajne bajery, np mozliwosc odblokowania nowej broni/czaru który zmienił by sposob przechodzenia, bo nawet fajne bonusy są malo kuszące jesli ponowne przejscie jest identyczne

i licze na jakies fajne stroje a nie ryby i ziemniaki :P zwykle lubie smieszne bonusy, ale jakos wkurzony kratos mi nie posuje do kostiumu ryby :P za to jakas pakersja zbroja itp to bardzo chetnie

ale jak juz wspomnalem - bardzo bym chcial jakies bonusy ktore zmienią samą rozrywke, zeby kolejne rpzechodzenie mialo jakies odmienne ficzery . ewnetualnie jakieś inne zakończenie , ktore wymaga przejscia gry od zera (a nie odpalenia ostatniego sejwa)

Odnośnik do komentarza

przeciez ludzkie oko i tak widzi 24 klatki na sekunde jako płynne ;p

 

chyba sami sobie wmawiacie ze tak was boli roznica 40-60 ;p

 

wlasnie tez mialem to napisac.

Jak widze narzekanie takich nolife-ow ze mi to przeszkadza bo nie ma 60 i spada do ponad 40 to mi sie smiac chce...

nie ma mazliwosci zeby to zarejstrowac!

To nie chodzi o narzekanie. Chodziło mi bardziej o to, iż widać spadek płynności z 60fps do 40, a kto go nie widzi? dalej sobie dopiszcie lub nie.

 

Co do GOW3.. mniam będzie konkretny :) Jeżeli będzie to działać płynnie i wyglądać jak na screenach, więcej mi nie trzeba wciskać!!

Edytowane przez PEsEq
Odnośnik do komentarza

Co wy gadacie z tą płynnością, może powiecie mi że ludzkie oko nie jest w stanie zarejestrować różnicy między 30 a 60 klatkami ? Gow musi mieć 60 klateczek, poprzednie części miały. coprawda pamiętam w dwójce że były spadki, ale to nie przeszkadzało. nie chcesz was wkurzać, ale ja preferuje 60 klatek od 30 ^^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie trochę fakt, że niektórzy nie dostrzegają różnicy między 30 a 60 klatkami. Najważniejsze jest aby była zachowana płynność animacji czy to w 30klatkach czy 60-ciu byle żeby nie było spadków podczas gry bo to jest najbardziej denerwujące. Ci, którzy twierdzą, że człowiek nie widzi różnicy od 24 fpsów w górę są w wielkim błędzie. Dla przykładu zazwyczaj amerykańskie filmy mają właśnie 24 klatki na sek przez co jest zachowany prawdziwie "kinowy" obraz, gdy na swoim Samsungu włączę funkcję 100Hz (co prawda klonuję po prostu każdą klatkę i przez to jest ich 2 x więcej bo to tak naprawdę nie jest prawdziwe 100Hz) obraz filmu traci klimat i sprawia wrażenie jakbyśmy oglądali teatr a nie film, animacja jest bardzo płynna. A dla tych co nie wierzą, że widać różnicę między 50 a 60 klatkami polecam odpalić np na starym xboxie soul calibur na TV CRT gdzie w grze mamy do wyboru 50Hz pal lub 60Hz NTSC. W palu mamy 50 klatek i gra jest moim zdaniem za wolna natomiast w NTSC 60 klatek przez co można czerpać pełen fun,gdyż gra jest płynniejsza i sprawia wrażenie, że wszystko się dzieje szybciej na ekranie.

Edytowane przez rela2
Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie lubię wchodzić na dywagacje na temat okładek, pudełek i etc. Jednak w tym przypadku się wypowiem (bo czekam na GoW3 tak bardzo jak jeszcze nigdy, na żadną grę), jeżeli to naprawdę europejska okładka to podoba mi się bardziej niż ta przytoczona wcześniej z USA. Jest dla mnie bardziej sugestywna (choć i tka jak ktoś wcześniej wspomniał będzie leżała 95 % czasu bokiem na półce).

Odnośnik do komentarza

Widzac materialy z GoW3 mam nieodparte wrazenie, ze ta gra podzieli los ( w pewnych aspektach) MGS4 czy Ninja Gaiden 2. Niby wypas jesli chodzi o AV, ale nadal czuc ten past-genowy "feeling". Imersja na poziomie niskim... Poioziomu Killzone 2 oraz Uncharted 2 raczej nie bedzie, ale mimo tego po na pewno kupie ta gre. Kratos to moj IDOL. A ja lubie nasladowac swoich idoli... Bojta sie islamisci i chrzescijanie, walek nadchodzi, bedzie Chaos! 8)

Odnośnik do komentarza

Widzac materialy z GoW3 mam nieodparte wrazenie, ze ta gra podzieli los ( w pewnych aspektach) MGS4 czy Ninja Gaiden 2. Niby wypas jesli chodzi o AV, ale nadal czuc ten past-genowy "feeling". Imersja na poziomie niskim... Poioziomu Killzone 2 oraz Uncharted 2 raczej nie bedzie, ale mimo tego po na pewno kupie ta gre. Kratos to moj IDOL. A ja lubie nasladowac swoich idoli... Bojta sie islamisci i chrzescijanie, walek nadchodzi, bedzie Chaos! 8)

Panikujesz...

Grałeś w demo z E3? Ja grając w nie czułem się bardzo current genowo :potter:

Odnośnik do komentarza

dla mnie gameplay z dema GoW III z E3 to mniej wiecej 80 procent gameplay'u GoW II, ktory niemalze wyprzedzal swoja generacje. grajac w niego na PS3 czulem sie bardzo current-genowo, wiec o rozgrywke w GoW III nie matrwie sie w ogole. co mieli zmienic w gameplayu, zebyscie poczuli sie current-genowo? ta gra ma zmiazdzyc przede wszystkim lokacjami, ich rozmachem i tym ze beda ruchome. poza tym grafika ma stac na najwyzszym poziomie i trylogia zakonczona w godny sposob. tego moim zdaniem nalezy sie po God of War III spodziewac.

Odnośnik do komentarza

tez mnie ciekawi co bardziej "na czasie" byscie chcieli zobaczyc? calkowicie zniszczalen srodowisko ? jakies uber realistyczne animacje? jak an moje ok sa dosyc realistyczne

 

- ciekawym niespotykanym zwykle bajerem bedzie to ze przeciwnicy składaja sie z losowo dobranych elementów i dzieki temu kazdy jest inny troche

- pozatym na ostanim jakims filmiku widzialem ze dłowa heliosa fajnie sie dynda a nie jest jakims nieruchomym klockiem

- wielkie ruchome lokacje też zapewne beda nadążac za epoką

a to przeciez tylko drobiazgi jakie do tej pory widzielismy

Odnośnik do komentarza

Jak na moje oko to nie ma co się tak podniecać screenami z GOW3. Gra ma genialne oświetlenie, genialne wykonanie postaci, ale otoczenie wygląda poprawnie. Nie chcę żeby to wyglądało na szczekanie fanboja, bo fanbojem nie jestem, wyrażam tylko swoje zdanie. GOW3 jest grą, której obok GT5 najbardziej zazdroszczę posiadaczom PS3. W ruchu Bóg Wojny wygląda świetnie i chyba to się liczy. Jednak nie będzie chyba aż takim graficznym killerem jak mogłoby się wydawać. Czyli grafika będzie na 9 a nie na 10 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...