Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

niestety nie ma pewnosci co do zasypywania filmikami, niektore gry są tak popularne same w sobie ze nie potrzebuja reklamy filmikami, a własnie brak filmikow podkręca graczy i zmusza ich do czekania z wywieszonym językiem ;p zwlaszcza taka gra jak gow3 , moze tworcy pomysleli ze nie beda spoilerować żeby nam jeszcze bardziej opadła szczena podczas grania ;)

 

btw w ostatnim czasie przeszedłem ponownie (dla podkrecenia chcicy) gow2 i chains of olipmus i wlasnie rpzechodze gow1 (wszystkie juz kiedys przechodzilem) - i po pierwsze jest sporo roznic , jedynka ma inne ciosy , i wydaje sie troszke mniej przemyslana, a 2 i wersja psp sa juz pozadnie przemyslane i dopracowane, pzoatym w jedynce jest marna broń zastępcza, w 2 bronie ujdą ale nadal sa gorsze od bladów, a za to na psp rekawica jest tak za(pipi)ista ze przeszedlem nią całą gre ;p więc licze że ten posęp w broniach zastępczych bedzie szedł dalej i w gow3 bronie zastępcze będa w pełni grywalne i beda dawaly tyle samo zabawy co podstawowe

Odnośnik do komentarza

W sieci pojawiły się informacje o kolejnym wydaniu gry - po wersji zwykłej, ultimate i wciąż niepewnej trilogy pojawiła się kolekcjonerska.

 

GOWCE.jpg

 

Included in the Collector?s Edition is the GoW arena with seven challenges, the Dominus and Phantom of Chaos character skins, three postcards and the game, of course, with the first three being DLC.

 

via SixthAxis

 

Okładka najlepsza z wszystkich do tej pory - szkoda że zawartość kompletnie niewarta dokładania kasy. 219 za to zapłacę, więcej nie mam mowy.

Hmm.. coś przeoczyłem, co jest nie pewne w w ultimate trilogy edition ?

Odnośnik do komentarza

a mnie całkiem ciekawi

ciekawi mnie też ultimate edition, ale gdybym jednak zdecydował sie nie wydawać ponad 500zł to chetnie skorzystam z aldernatywy żeby za mniejszą kase nadal dostac rozne DLC (stroje) , bo w sumie sama skrzynka mimo ze bardzo fajna to obiektywnie patrzac nie jest jakos specjalnie przydatna, to głownie szpan. za to te DLC z obrazka moga uprzyjemnić gre

Odnośnik do komentarza

Included in the Collector?s Edition is the GoW arena with seven challenges, the Dominus and Phantom of Chaos character skins, three postcards and the game, of course, with the first three being DLC.

Mam nadzieje, ze oprocz tego w grze bedzie cos w stylu Challenge of the Gods / Titans, a ta arena to naprawde jest bonus - bo jesli nie, to to bedzie oznaczalo jedno: ze w SONY pracuja chciwe (pipi). Wszak zarowno w GoW jak i GoW 2 ten element byl odrazu w gierce, jesli tym razem beda nam za to kazali dodatkowo placic, to to bedzie rozboj w bialy dzien.

Odnośnik do komentarza

Oby się to potwierdziło, to jedyna moja obawa (długość rozgrywki) odnośnie gow3 pryśnie. Aż się boje pomyśleć jeżeli ta gra będzie trwała ok 20 h to jaką ilość przesadzonych swoim rozmachem lokacji dostaniemy...

 

Pierwszy raz w swoim growym życiu (czyli prawie całym :) ) mam takie ciśnienie na jakąś grę a wcale nie mało premier przeżyłem na różne platformy.

Odnośnik do komentarza

13-15 godz. na samo przejście singla w action adventure to dobry czas nawet bardzo. Podkreślam na samo zaliczenie singla, nie liczę zbieractwa, aren, wyzwań itd.

 

Ktoś tu prędzej napisał, że marzy mu się 30 godzin, szczerze to nie wiem czy jako fan Gow-a nawet wytrzymałbym tyle. Chyba raczej nie.

 

Najlepszym przykładem niech będzie Uncharted 2 po skończeniu singla, czułem niedosyt. Ale on bardziej wynikał z tego, że gra była tak zaje.bista niż z tego, że była krótka. Jak na taką grę uważam, że U2 było w sam raz to samo pewno będzie z Gow-em trzecim.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jesli przejscie GoW3 bedzie zajmowac miedzy 10 a 15 godzin to bedzie to dobry wynik jak na gre tego typu. Jesli dobrze pamietam to sam poprzednie czesci przechodzilem w ok. 9-10 godzin bez jakiegos strasznego pospiechu. Chociaz z drugiej strony trzeba wziasc rowniez pod uwage to, ze jedna osoba moze GoW3 przejsc w 15godzin, a inny znow "zaliczy" gre w czasie 6-8 godzin tak jak np. moj znajomy. Wszystko sie rozbija o indywidualne podejscie do grania, umiejetnosci i sposob przechodzenia danych tytulow.

Odnośnik do komentarza

Najlepszym przykładem niech będzie Uncharted 2 po skończeniu singla, czułem niedosyt. Ale on bardziej wynikał z tego, że gra była tak zaje.bista niż z tego, że była krótka. Jak na taką grę uważam, że U2 było w sam raz to samo pewno będzie z Gow-em trzecim.

 

Dokładnie, po dobrej grze czuje się niedosyt choćby nie wiem jak długo trwała. Pamiętam jak wciągnął mnie Gothic II i po ponad 50h gry i napisach końcowych czułem niedosyt, więc zacząłem od początku biggrin.gif

 

Z mojej perspektywy gracza hardcorowo-okazjonalnego (ok. 10h grania tygodniowo, a czasami o wiele mniej) 10-15 godzin jest w sam raz.

Kruczek tkwi w replayability

Odnośnik do komentarza
Gość IKIR4TOS

Pany, dopiero miałem okazję ograć demko. Jestem zmiażdżony. Jak U2 było grą roku 2009 tak GoW III będzie w obecnym. To tylko przedsmak co będzie w fullu a już dostaję wzwodu na samą myśl co pokazało demo. Czekam okrutnie.

Odnośnik do komentarza

Szkoda,że wciąż nie ma jakiś konkretnych filmików :/ Same screeny to dla mnie mało :)

 

Pany, dopiero miałem okazję ograć demko. Jestem zmiażdżony. Jak U2 było grą roku 2009 tak GoW III będzie w obecnym. To tylko przedsmak co będzie w fullu a już dostaję wzwodu na samą myśl co pokazało demo. Czekam okrutnie.

 

Fajnego avka masz :D

Odnośnik do komentarza

No ja bym się nie zgodził, że przy 20-30 godzinach czułoby się przesyt. Pamiętam, że RE4 był na 20h (ja skończyłem w 25h) i nadal mi było mało, tak zajebista była to gra. God Of War tak samo gameplay ma na najwyższym z możliwych poziomów i zawsze te 10-13h to było jak dla mnie za mało.

 

Przy okazji, chciałbym by było w tej części więcej elementów zręcznościowych, jak to było w jedynce, by wspomnieć tylko "ścianę płaczu", czy śmiganie po belkach i ostrzy w Challenge Of Hades (chyba). W dwójce i CoO czegoś takiego już praktycznie nie było, co dla mnie nie było zaletą.

Odnośnik do komentarza

Rowniez jestem za wieksza liczba elementow zrecznosciowych, w takim GoW stanowily mila odmiane od ciagle szatkowania wrogow.

Mam tylko jedna nadzieje, ze ta czesc to juz definitywne zakonczenie przygod Kratosa bo GoW2 byl genialny ale tez i krotki, a napis na samym koncu " beginning of the end" tylko mnie wkurzyl, ze bedzie trzeba czekac tak dlugo na wielki final zemsty Kratosa...

Odnośnik do komentarza

Ograłem demko, i powiem tylko tyle : Kratos jest największym madafaką w historii gier ever. I mówię to jako "świeżak", w inne części nie grałem :P

lepiej szybko przejdź pozostałe części, bo to tak jak by zaczynać władce pierścieni od 3 tomu/części

gdy są powiązane fabularnie

 

 

edit:

 

screenych innych "kostiumów", wiekszosc juz byla pokazywana, ale tego niebieskiego nie widzialem jeszcze

http://www.gamekyo.com/newsfr34579_god-of-war-iii-le-point-sur-les-armures-exclusives.html

 

EDIT

z tego co tam napisali to te kostiumy sie dostaje zależnie od tego w jakim sklepie sie zrobi pre-ordera!! O_O

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...