Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika w tej grze powala - to chyba najpiekniejsza giera na PS3! Ktos narzekal na przesadna brutalnosc, jak dla mnie, to dobrze, ze grra jest taka rzeznicka. To w koncu Kratos, kolo ktory sie nie patyczkuje. Niby co czesc te same obawy: inny czlowiek stojacy za produkcja gry, ale GoW co czesc staje sie lepsze! Kapitalna gra sie zapowiada. Jak dobrze miec Chlebaczek, w tak epicka gre nie zagracie na innych konsolach.

 

PS. Jestem ciekaw ja na tym polu popisze sie The Last Guardian. Tam w kkoncu epickosc nabiera zupelnie innego znaczenia. Miód!

Odnośnik do komentarza

Piszecie, że jest przesadna brutalność, akurat dla mnie to nie przeszkadza ani trochę, tym bardziej, że to mimo wszystko taka przerysowana przemoc. Kratos to rzeźnik i nic dziwnego, że się nie pierdoli, tylko od razu działa. Chociaż w Manhunt strzał kijem w łeb, gdzie pękała czaszka i mózg leciał na ścianę wyglądał bardziej dosadnie. :potter:

Odnośnik do komentarza

ciekawi mnie czemu niektórzy zastanawiają się jak się skończy ta gra- przecież od początku było wiadomo,że to Kratos wg Sony przyniósł koniec mitologii greckiej więc od pierwszej części wiadomo,że rozpier.doli pokolei każdego z bogów oraz tytanów.To żaden spoiler i zaskoczenie :P

 

Jedyne co zastanawiające to czy Kratos przeżyje czy po final faght nie zaliczy zgona oraz jak będą wyglądać poszczególne walki z bossami :P

Ciekaw jestem szczególnie potyczki z Posejdonem

Odnośnik do komentarza

hehehe... to cie nazywa kontynuacja.Kontynuajca ktora juz na poczatkowych treilerach rozpierdala wszystko co do tej pory bylo pokazane w grach!!

Niedowiarki ktore z poczatku pieprzyly jakies glupoty na temat tej gry taraz zapewne maja zamknieta jape. Ja równieżod samego początku czułem ze ta gra rozniesie i szczerze mówiąc nie miałem do tego wątpliwości, a to stało sie faktem. Jestem zachwycony i nie moge sie doczekac - Pandora box na 100%. Cieszy nie ze pokazali cos wiecej na tym filmiku (wszystkie bronie + chyba ze 2 czary) bo spoilery mi nie straszne - wrecz przeciwnie wzmacniaja moje podniecenie ta gra i nie sa w stanie zepsuc wrazenia kiedy gostane gre w swoje rece. Ktoś już to chyba pisał ze dostaniemy NAJLADNIEJSZA grę EVER!!

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie najładniejszą bo jeśli porównać konkretne elementy grafiki to GoW jest o 2 klasy niżej niż np. U2 czy KZ2. Jeśli jednak uwzględnimy to co się w GoW3 dzieje... na pewno robi to przynajmniej takie wrażenie jak tamte pozycje.

Uh... szkoda, że PS3 mi padło. Przez te koszta nie będę mógł kupić GOW3 na premierę :/

A muszę przyznać, że trochę się na niego napaliłem icon_twisted.gif

Odnośnik do komentarza

ciekawi mnie czemu niektórzy zastanawiają się jak się skończy ta gra- przecież od początku było wiadomo,że to Kratos wg Sony przyniósł koniec mitologii greckiej więc od pierwszej części wiadomo,że rozpier.doli pokolei każdego z bogów oraz tytanów.To żaden spoiler i zaskoczenie :P

 

Jedyne co zastanawiające to czy Kratos przeżyje czy po final faght nie zaliczy zgona oraz jak będą wyglądać poszczególne walki z bossami :P

Ciekaw jestem szczególnie potyczki z Posejdonem

 

Jakbyś obejrzał uważnie najnowszy filmik o gow 3 to byś wiedział

że na koniec ma być jakiś "mega twist" i ze ludzie będą długo jeszcze o tym mówić po zakończeniu gry,

więc nie wiem jak to wydedukowałeś i naprawdę musisz być niezłą wróżką skoro wiesz jak to sie wszystko skończy

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

Na pewno nie najładniejszą bo jeśli porównać konkretne elementy grafiki to GoW jest o 2 klasy niżej niż np. U2 czy KZ2. Jeśli jednak uwzględnimy to co się w GoW3 dzieje... na pewno robi to przynajmniej takie wrażenie jak tamte pozycje.

Uh... szkoda, że PS3 mi padło. Przez te koszta nie będę mógł kupić GOW3 na premierę :/

A muszę przyznać, że trochę się na niego napaliłem icon_twisted.gif

 

Na podstawie czego ty porównujesz elementy grafiki? Na podstawie filmików a może demka sprzed kilku miesięcy ? :)

Odnośnik do komentarza

Kurcze, IIIka jest chyba tą grą którą większość kupi przy premierze. Dotąd uważałem to za bezsens. I tak zagram, i tak - za mniejsze pieniądze. Jednak coś w głowie mi szepcze, żeby nie czekać :tongue:.

 

A tak swoją drogą to czytam te Wasze spekulacje i się zastanawiam czy warto w ogóle dywagować. Przecież jakiś element zaskoczenia być musi, a nie "odkrywać" szczególiki-szczegóły na parę dni przed premierą. Wszyscy wydają się być hajpnięci...

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem demo i utknąłem w miejscu gdzie trzeba przeskoczyć przepaść, zaraz po filmiku z tytanem. Próbowałem kilkadziesiąt razy i nic :/ Da się w ogóle?

 

 

strzel łukiem w ptaka ... a tak wogole ma ktos na miary na wersje z dubingiem PL (glos Lindy) jakis filmik .bo wiem ze byl tylko nie moge go znalesc

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem demo i utknąłem w miejscu gdzie trzeba przeskoczyć przepaść, zaraz po filmiku z tytanem. Próbowałem kilkadziesiąt razy i nic :/ Da się w ogóle?

 

Da się musisz strzelić najpierw musisz zestrzelić herpie łukiem a potem chwycić się jej i przeskakiwać z jednej na drugą aż skoczysz na budynek po drugiej stronie.

Edytowane przez ADI1995
Odnośnik do komentarza

Teoretycznie jak Kratos na koniec zginie to i tak wyjdzie z piekła i unicestwi do końca wszystko co się rusza :diablo:

UWAGA NAPISZE SPOILER KTORY BYL NA FILMIKU I JEST OCZYWISTY WIEC GO NIE ZAKRYWAM

trzeba pamietać ze w miedzyczasie kratos zabija hadesa, wiec ciekawe czy bedzie dało sie umrzeć bez tego boga, albo przejmie jego funkcje tak jak kiedys po zabiciu boga wojny itp , z powodu smierci hadesa moze byc jakas spora kombinacja ;p

 

 

....to ja chciałbym wiedzieć czym są te elementy,które są DWIE KLASY niższe?:P

pewnie kolece lewiatana :P

 

ktore swoją droga z bliska wygladaja lepiej, maja jakies tam wypustki a nie marną texture z czarno brązowym gradientem

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem demo i utknąłem w miejscu gdzie trzeba przeskoczyć przepaść, zaraz po filmiku z tytanem. Próbowałem kilkadziesiąt razy i nic :/ Da się w ogóle?

 

Musisz dwa razy X nacisnąć i za drugim razem przytrzymać o ile dobrze się domyślam o który moment Ci chodzi ;)

 

Może screenów?

....to ja chciałbym wiedzieć czym są te elementy,które są DWIE KLASY niższe?:P

yyy... Prawie wszystkie?? :unsure:

 

Śmiać się czy płakać? :rofl:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ja nie będę się kłócił bo to żal czytać takie coś...

Modele postaci, tekstury, otoczenia. Sam Kratos wygląda tylko tyroche gorzej niż postacie w U2. Otozenie przynajmniej o klasę niżej. Tekstury 2-3 klasy niżej. Jeśli twierdzisz inaczej to albo oglądasz jakiegoś GOW4, którego jeszcze nie ma :lol: albo nie grałeś w U2 :rolleyes:

 

E: Oczywiście, tak jak wcześniej juz napisałem, biorąc pod uwagę skalę tego wszystkiego co się dzieje w GoW3, oraz fakt, że zazwyczaj akcję ogląda się z większej odległości niż w U2 to te cięcia nie rzucają się w oczy i całosć nadal robi świetne wrażenie. Jednak pisanie, że to taka sama jakość jak tam jest nie na miejscu.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

W Uncharted 2 grałem w Killzone 2 też,a zreszta nie ważne,poczekajmy do premiery każdy sprawdzi na spokojnie pełną wersje,wtedy będziemy mogli rozmawiać o grafice w której grze wygląda wszystko najlepiej,te drobne przyciachy zapewne nie wystąpią w grze,Tak U2:AT technologicznie to 100%-owy majstersztyk,ale GoW 3 prezentuje na ostatnim trailerze równie dobrze.Do premiery Amen

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...