Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

+ 5 gr do aktualnego kursu $$, kase przelewam paypalem mojemu znajomemu w USA. Zaplacilem 139$ czyli na dzien dzisiejszy ok 410zl

 

Tylko ze wersja USA ma OST do sciagniecia a EU ma na plytach

 

a wersja USA ma Collectiona? bo coś mi się obiło o uszy, że to będzie dla Europy dodatek, za to, że nie było u nas premiery GoW: C

Odnośnik do komentarza

a btw może to troche nie na temat ale nie dziwi was że empik miał mieć wyłącznosc na ulimate w polsce? a tymczasem dużo sklepów to ma

 

mnie to dziwiło i wczoraj w ultimie zapytalem skąd mają skoro empik ma wyłacznosc, okazalo sie że empik poprostu KŁAMIE !

nie ma rzadnej wyłacznosci, porpostu kłamie żeby nieobeznanych ludzi zmusić do zakupu u siebie, a ultimate może byc we wszystkich sklepach (i jedyne od czego zależy to czy sklep ją ma to własna decyzja i ocena czy uda im sie sprzedać taką drożyzne;p)

podobno empik bardzo często kłamie na temat tego że ma jakieś gry na wyłączność

Odnośnik do komentarza

"naciągane" spostrzeżenie - ale możliwe że jest to potencjalny spoiler na temat tego a raczej

KOGO

widzimy na tym SKANie

 

w lewym górnym rogu gość z lwim hełmem i rękawicami może przedstawiać Herkulesa - skąd takie przypuszczenia? - ano stąd http://pl.wikipedia.org/wiki/Lew_nemejski

 

 

To rzeczywiście on. Nawet tutaj jest potwierdzenie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Poradzcie noobowi. Mam slabe lacze w domu, jakies 60 kbps max sciagam. Mam kod na demo god of war III. Ile takowe wazy? Chodza sluchy, ze ~3 GB, rok to bede sciagal na PS3. W starym mieszkaniu mam dobre lacze i na nim moge sciagnac, moge ten kod na stronie przez kompa wpisac i sciagnac to a potem na PS3 przerzucic czy tylko bezposrednio? :/

 

od jakiegoś czasu demo jest dostępne bez kodów, kazdy moze zassać (ale z tego co wiem to tylko na ps3, a nie przez kompa)

zajmuje 2.6gb, ja wczoraj sciagalem 50min ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jestem absolutnie w szoku i pod wrażeniem jak wypada Linda w roli Kratosa. Jak dla mnie rewelacja.

 

Chcę dłuższą próbkę.

 

A dla mnie to Linda kompletnie nie pasuje... ;p Liczę na możliwość polskich napisów i angielskiego dubbingu :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

a btw może to troche nie na temat ale nie dziwi was że empik miał mieć wyłącznosc na ulimate w polsce? a tymczasem dużo sklepów to ma

 

mnie to dziwiło i wczoraj w ultimie zapytalem skąd mają skoro empik ma wyłacznosc, okazalo sie że empik poprostu KŁAMIE !

nie ma rzadnej wyłacznosci, porpostu kłamie żeby nieobeznanych ludzi zmusić do zakupu u siebie, a ultimate może byc we wszystkich sklepach (i jedyne od czego zależy to czy sklep ją ma to własna decyzja i ocena czy uda im sie sprzedać taką drożyzne;p)

podobno empik bardzo często kłamie na temat tego że ma jakieś gry na wyłączność

 

 

Z tą wyłącznością Empiku może chodzi oto że jeśli chciałbyś załatwić to w sposób "normalny", czyli iść do sklepu, wziąźć grę i przy kasie zapłacić ,to właśnie tylko mógłbyś edycję ultimate znaleźć w empiku. Tak samo jest w przypadku ek od Heavy Rain. Większość sklepów internetowych miała egzemplarze do zamówienia, ale już w salonach, sklepach miał tylko empik(przynajmniej jak zdzwoniłem w tej sprawie(HR) do Media Markt, to tam w infomarcji gościu jasno mi powiedział że na ek HR ma wyłączność empik, a raczej nie robiłby reklamy konkurencji gdyby to nie była prawda). Więc może tak samo jest z edycją ultimate Gow.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Jestem absolutnie w szoku i pod wrażeniem jak wypada Linda w roli Kratosa. Jak dla mnie rewelacja.

 

Chcę dłuższą próbkę.

 

A dla mnie to Linda kompletnie nie pasuje... ;p Liczę na możliwość polskich napisów i angielskiego dubbingu :P

No i taka możliwość będzie.

 

Co już wiadomo od jakiegoś czasu ;].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...