Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Przez pare stron tocZyła się dyskusja o tym że uważam i nie tylko ja,że GOW 3 to Ps2 w hd, że poszłoby z lecutko obciętą grafą. Nie nie nie... Nie mam zarzutów do tekstur,freematu czy efektów świetlnych,bo tego 2ka nie pociągnełaby z pewnością. Tylko hmmm pewnie to niedobry nawyk,ale od gier na ps3,jeszcze takich hiciorów,oczekuje rozwiązań,które mnie totalnie wbiją w fotel... Np. genialnej fizyki(jak w GTA) którą bawię się do tej pory czy niesamowitej naturalności ruchów(U2), swobody poruszania,zniszczalnego środowiska. Chociaż jednego porządnego elementu mechaniki. W demku GoW trupy znikają,skała się nawet nie odłupie,każdy trup pada tak samo(Havoc to nie jest), a i przydałoby się gdyby Kratos odbijał się od przeszkód,wskakiwał na nie itp tak jak Nathan Drake. TEGO MI BRAKUJE. Nowoczesnej,naturalnej mechaniki gry,bo to jest mój wyznacznik next gena,póki nie mamy fotorealistycnej grafy.

To może w drugą stronę. GoW III posiada kilka elementów, których próżno szukać w innych grach, np. ruchome levele. Jednemu będzie brakowało animacji z U2, drugiemu otoczenia podatnego na zniszczenia. Widocznie zbyt dużo oczekujesz od tej generacji, więc radzę poczekać kilka lat na PS4, a może i na PS5.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.c...h?v=pHcX-LhfTYs - level z demka w full wersji. Pomimo, że chłopina gra na telewizorze SD to i tak widać, że grafa jest podkręcona w stosunku do dema. Ech chciałabym mieć kogoś znajomego w SCE.

 

P.S. Link poprawiony.

 

W jaki sposób i gdzie zauważyłeś podkręcenie grafy w stosunku do demka? Szczególnie że koleś gra na crtku a całość i tak ma lipną jakość.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.c...h?v=pHcX-LhfTYs - level z demka w full wersji. Pomimo, że chłopina gra na telewizorze SD to i tak widać, że grafa jest podkręcona w stosunku do dema. Ech chciałabym mieć kogoś znajomego w SCE.

 

P.S. Link poprawiony.

 

W jaki sposób i gdzie zauważyłeś podkręcenie grafy w stosunku do demka? Szczególnie że koleś gra na crtku a całość i tak ma lipną jakość.

 

 

Widać na przykład inne oświetlenie, również widać że po arenie walki sypią się małe iskry z kolosa(cieszący oko szczegół). Do prawdziwej analizy dojdzie jednak albo po premierze albo jak ktoś zamieści fragment w HD.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.c...h?v=pHcX-LhfTYs - level z demka w full wersji. Pomimo, że chłopina gra na telewizorze SD to i tak widać, że grafa jest podkręcona w stosunku do dema. Ech chciałabym mieć kogoś znajomego w SCE.

 

P.S. Link poprawiony.

 

W jaki sposób i gdzie zauważyłeś podkręcenie grafy w stosunku do demka? Szczególnie że koleś gra na crtku a całość i tak ma lipną jakość.

 

 

Widać na przykład inne oświetlenie, również widać że po arenie walki sypią się małe iskry z kolosa(cieszący oko szczegół). Do prawdziwej analizy dojdzie jednak albo po premierze albo jak ktoś zamieści fragment w HD.

jak na dloni widac poprawiona animacje ruchow postaci i w szczegulnosci wrogow - poruszaja sie bardzo naturalnie a nie tak jak to wygladalo z centaurem w demie.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Mam problem. Nie rozumiem mianowicie jednej rzeczy ale czytajac wasze posty i biorąc pod uwage ilosc osob "umoczonych" w tej sprawie pewnie nie bedzie problemu zeby mnie oswiecic. Problem jest dziecinnie prosty - co to jest ta epickość?

Gdzie ja widzicie? W czym? W fabule chyba nie skoro niektorzy z was przyznaja chórem ze grac beda dla jatki. No to gdzie? Bo kolosy sa duze? Serio, nie kojaże tego...

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Nie rozumiem mianowicie jednej rzeczy ale czytajac wasze posty i biorąc pod uwage ilosc osob "umoczonych" w tej sprawie pewnie nie bedzie problemu zeby mnie oswiecic. Problem jest dziecinnie prosty - co to jest ta epickość?

Gdzie ja widzicie? W czym? W fabule chyba nie skoro niektorzy z was przyznaja chórem ze grac beda dla jatki. No to gdzie? Bo kolosy sa duze? Serio, nie kojaże tego...

 

no prosze nastepny malkontent... naprawde brak mi slow jak was czytam.

co jest takiego epickiego w grze pytasz?? moze to

jak kratos rozpierdala przeciwnikow a w szczegolnosci tytany?? moze to na jaka skale jest toczona walka?? moze to jak efektownie to wyglada?? - badz co badz dostajemy NAJLADNIEJSZA grafe na konsolach jak do tej pory a kto wie czy nie najladniejsza ever (od kiedy gameplay wyglada jak render? - sorry ale nawet U2 tak ie wyladalo i nie bede sie tu klucil bo nawet nie mao co).

 

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Chciałbym się upewnić jeszcze czegoś odnośnie wydania w steelbook'u - możliwe że ktoś z Was już jest dokładnie zorientowany. Otóż można spotkać się z opisami że wydanie to będzie posiadało opakowanie na wzór uncharted 2 i ratchet & clank acit. Jak wiemy ratchet posiadał kartonowe opakowanie mi jednak zależy tylko i wyłącznie na steelbook'u. Pytałem w jednym ze sklepów i chciałem się upewnić jak ostatecznie ta wersja będzie wydana (np. dragon age kolekcjonerski można było spotkać w steelbook'u ale także w kartonowym opakowaniu) jednak nie mogli mi odpowiedzieć ponieważ informacje na sklepie pochodzą z dostarczonej przez dostawcę specyfikacji i brak na razie więcej informacji.

Odnośnik do komentarza

Tutuł, który napewno w dniu premiery będzie u mnie w domu. Pięknie jest patrzeć jak PS3 zaczyna rozkręcać się przez duże R.! Co tu dużo mówić exclusiv'y na PS3 pokazują prawdziwe oblicze tej konsoli.

heh - po raz pierwszy od dawna sie z Toba zgodze w 100%, widac to po moim portfelu, coraz wieksza biblioteka exclusivow na PS3. Caly czas sie zastanawialem czy kupic najpier Bad Company 2 czy GOW3, ale chyba wyjdzie na to, ze kupie i to i to.

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/review-god-of-war/62752 recenzja GT (MOŻLIWE A RACZEJ PEWNE SPOILERY)

 

Niech ktoś jak obejrzy napisze jaką ocenę dostał.

 

Ponadto na Gt pojawiło się dużo filmików z gry.

 

Są i filmiki z "orgii" Kratosa ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/review-god-of-war/62752 recenzja GT (MOŻLIWE A RACZEJ PEWNE SPOILERY)

 

Niech ktoś jak obejrzy napisze jaką ocenę dostał.

 

Ponadto na Gt pojawiło się dużo filmików z gry.

 

Są i filmiki z "orgii" Kratosa ;].

 

 

Ocena: 9.2

 

 

Nie radzę oglądać jeśli ktoś jest uczulony na wszelkiego rodzaju spoilery.

 

Gamespot:

 

Ocena: 9.0

 

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

no prosze nastepny malkontent... naprawde brak mi slow jak was czytam.

co jest takiego epickiego w grze pytasz?? moze to

jak kratos rozpierdala przeciwnikow a w szczegolnosci tytany?? moze to na jaka skale jest toczona walka?? moze to jak efektownie to wyglada?? - badz co badz dostajemy NAJLADNIEJSZA grafe na konsolach jak do tej pory a kto wie czy nie najladniejsza ever (od kiedy gameplay wyglada jak render? - sorry ale nawet U2 tak ie wyladalo i nie bede sie tu klucil bo nawet nie mao co).

 

 

 

epickosc=efektownosc

epickosc=grafika?!

 

Chyba nie to sie chowa za słowem epickosc. Nie napisałem tego zeby ponarzekac na gow3. Ale zebyscie przestali chrzanic o EPICKOSCI. Epickosc, target i ironia to trzy najbardziej wypaczone slowa na tym forum.

Odnośnik do komentarza

wedłu ciebie co sie chowa za słowem epickość ?

 

Na pewno nie grafika. Gdyby tak bylo to pierwsza lepsza gra z playstation4 bedzie bardziej epicka od gowa3.

 

Dla mnie epickosc jest nierozerwalnie zwiazana z historia (fabułą) i sposobem jej przedstawienia - w skład ktorej na pewno wchodzi efektownosc. Daleki jestem jednak od spłycania epickosci do efektownosci, jest to błąd podobny do tego kiedy ktos za gatunkiem rozumie rodzaj.

 

@epickosc=efektownosc itd to byly wnioski z odpowiedzi na moj wczesniejszy post.

 

Tak, jestem nagrzany tak jak wy na ta gre ale czytanie o epickosci czkawka mi sie odbija

Edytowane przez el-shabazz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...