Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając tę niesamowicie zrealizowaną produkcję można wywnioskować że o steelbook'u mogę sobie zapomnieć (zawsze polskie wydanie może być wydane inaczej ale mało prawdopodobne). Już zamówiłem - trudno ale dobre i to. Widzę że steelbook'i są dziś praktykowane rzadziej i wciskają te kartony plus bezużyteczne dlc - najwidoczniej koszta. Płakać nie powinienem znając już zawartość płytki :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=kQW2xxK3ScU

Odnośnik do komentarza

Odnośnie rzekomo "wyciętego", a tak na prawdę nie umieszczonego z przyczyn technicznych quasi-epilogu; jeśli on w ogóle się ukaże jako DLC, to będzie za darmo.

 

http://kotaku.com/54...t-would-be-free

 

Oby , oby ...dla tej gry zapłaciłbym za to prawdziwe zakończenie,ale oczywiste jest,że lepiej będzie jak zostanie wydany za darmo :)

Odnośnik do komentarza

Dobra, kiedy emocje opadły, to napiszę krótko. W życiu bym GoW3 nie postawił oceny 10/10. Tak samo nie nazwałbym jej najlepszą częścią, a dlaczego? To napiszę kiedy wszyscy ograją tą grę i będzie można tutaj prowadzić normalną dyskusję.

Heh Zwyrol nie strasz ludzi. Jak Ty to piszesz, to daje do myślenia. A ile byś wystawił? To Ty też już grasz/skończyłeś?

 

Pytanie do tych co grali już/skończyli

Gdzieś w recenzji przeczytałem, że tracimy jednak czary, bronie na początku gry. Prawda to? Mógłby ktoś najmniej jak można spoilerować napisać w jaki sposób?

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, kiedy emocje opadły, to napiszę krótko. W życiu bym GoW3 nie postawił oceny 10/10. Tak samo nie nazwałbym jej najlepszą częścią, a dlaczego? To napiszę kiedy wszyscy ograją tą grę i będzie można tutaj prowadzić normalną dyskusję.

to pierwszy raz kiedy przeszkadza mi brak "spoilera" (w senisie zamaskowania posta) , nie rpzeszkadzaja mi informacje co sie stanie w grze ale jak ktos wchodzi i mowi ze jednak jest (pipi)nia to nagle sie przykro robi :/

Odnośnik do komentarza

Dobra, kiedy emocje opadły, to napiszę krótko. W życiu bym GoW3 nie postawił oceny 10/10. Tak samo nie nazwałbym jej najlepszą częścią, a dlaczego? To napiszę kiedy wszyscy ograją tą grę i będzie można tutaj prowadzić normalną dyskusję.

to pierwszy raz kiedy przeszkadza mi brak "spoilera" (w senisie zamaskowania posta) , nie rpzeszkadzaja mi informacje co sie stanie w grze ale jak ktos wchodzi i mowi ze jednak jest (pipi)nia to nagle sie przykro robi :/

 

Ale ja nawet nie zasugerowałem co jest nie tak (nie podałem przecież konkretnej przyczyny), być może jak Ty zagrasz, to w ogóle tego nie zauważysz.

 

Dobra, kiedy emocje opadły, to napiszę krótko. W życiu bym GoW3 nie postawił oceny 10/10. Tak samo nie nazwałbym jej najlepszą częścią, a dlaczego? To napiszę kiedy wszyscy ograją tą grę i będzie można tutaj prowadzić normalną dyskusję.

Heh Zwyrol nie strasz ludzi. Jak Ty to piszesz, to daje do myślenia. A ile byś wystawił? To Ty też już grasz/skończyłeś?

 

Pytanie do tych co grali już/skończyli

Gdzieś w recenzji przeczytałem, że tracimy jednak czary, bronie na początku gry. Prawda to? Mógłby ktoś najmniej jak można spoilerować napisać w jaki sposób?

 

 

 

9/10 bym wystawił. xD Co do pytania, no tak, tracimy, a konkretnie podmieniamy broń. Więcej nie chcę pisać, ale myślę, że to delikatny spoiler.

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza
Ale ja nawet nie zasugerowałem co jest nie tak (nie podałem przecież konkretnej przyczyny), być może jak Ty zagrasz, to w ogóle tego nie zauważysz.

bo nie chodzi o konkret , tylko samo stwierdzenie "eh jednak gra byla gorsza niz sie podniecalem" mnie smuci

 

Zwyrodnialec napisze, że jest gorsza, ktoś inny napisze, że jest jeszcze lepsza. Spoko nie ma co się kierować i stresować opinią jednego gracza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...