Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość =-FEISAR-=

Model postaci Kratosa to totalny majstersztyk. Wygląda dużo lepiej niż modele postaci z Uncharted 2. Nie wiem skąd pomysł, że na cut scenkach to U2 wygląda lepiej. Obie gry mają swoje momenty ale to jednak GOW3 wygrywa.

Odnośnik do komentarza

przechwałki ale może da się zrobić na ps3 coś jeszcze ładniejszego- wkońcu pierwsze gry danego studia na platformę zawsze wypadają miernie w porównaniu z kolejnymi produkcjami a tu już GoW3 wygląda genialnie.

 

Nie wiemy też czy GoW3 był tworzony w oparciu o ten nowo dostępny ram zwolniony z XMB oraz na pewno wiemy,że na potrzeby tej części opracowano nową metodą antyaliasingu MLAA która w całości korzysta z Cella a nie karty graficznej.

 

Na pewno powstanie coś ładniejszego niż GoW3 ale w jakieś duże skoki jakości nie wierzę...no chyba,że Killzone3 serio zaskoczy

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie te wszystkie przechwałki developerów, że to ich gra wyciąga z konsoli 100% mocy? Otóż Stig Asmussen jest przekonany, że...

 

"I don't know if we are even close to 50 percent of PlayStation 3's power at this point." he told Universal Gaming Database. When asked to clarify that he did mean 50% he replied, "Yes, absolutely!"

 

To pokazuje nie tyle, że gra wykorzystuje te 50% mocy PS3, tylko tyle że deweloper ma pomysły jak wycisnąć z tej konsoli dwa razy więcej, niż to zostało obecnie zrobione ;)

Odnośnik do komentarza

A ja się średnio cieszę. Co prawda nie z samej gry, bo jeszcze nie odpalałem, ale z Ultimate Trilogy Edition. Wita nas ładne pudełko, z nieźle prezentującą sie puszką pandory. Cóż, niestety już po otwarciu pudełka puszka pandory okazuje się być dość tandetnym... plastikiem. Nie mówię, że się tego nie spodziewałem, ale myślałem że to będziesz jakiś lepszy materiał... Zamknąć tego nawet nie ma jak. No i zawartość - trzy soundtracki (z I, II i III), kod do PSS, Artwork, trzy pocztówki (?) oraz GoW III i Collection. W każdym razie nie jest źle, ale nie jest i najlepiej. W końcu za taką cenę spodziewałem sie czegoś ciekawszego.

 

img0054yj.jpg

 

(Sorry za jakość, ale to niestety wina słabego aparatu iPhone'a...)

Odnośnik do komentarza

Soundtracki w kopertach - mogli przynajmniej dac jakies fajne pudelko, pocztowki - a gdzie ArtBook ?!

Phi, za co tam sie tyle placi - za to plastikowe pudelko ?

Moim zdaniem zdecydowanie za droga ta edycja.

 

To juz lepsza byla Edycja Kolekcjonerska GTA IV gdzie jest fajna torba i metalowe pudelko, ArtBook no i OST (tez w kopercie), nawet cena byla lepsza; 319zl, a nie 529zl. :)

 

Teraz nie zawsze Edycja Kolekcjonerska znaczy cos specjalnego, wycwanili sie i np. taki Heavy Rain Collectors Edition to smiech na sali - OST jako DLC, Theme czyli tez DLC i nawet artbooka nie ma. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

przechwałki ale może da się zrobić na ps3 coś jeszcze ładniejszego- wkońcu pierwsze gry danego studia na platformę zawsze wypadają miernie w porównaniu z kolejnymi produkcjami a tu już GoW3 wygląda genialnie.

 

Nie wiemy też czy GoW3 był tworzony w oparciu o ten nowo dostępny ram zwolniony z XMB oraz na pewno wiemy,że na potrzeby tej części opracowano nową metodą antyaliasingu MLAA która w całości korzysta z Cella a nie karty graficznej.

 

Na pewno powstanie coś ładniejszego niż GoW3 ale w jakieś duże skoki jakości nie wierzę...no chyba,że Killzone3 serio zaskoczy

A ja wręcz odwrotnie hehe. Ps3 na dobre się rozbujało i wierzę, że za rok (mniej lub więcej) GoW3, U2, K2 będą graficznymi "standardami". W pozytywnym znaczeniu tego słowa.

 

Trzeba też pamiętać, że grafika to raz (w zupełności mi wystarczy poziom K2, U2, GoW3 ze szlifami). Że tak samo ważny jak grafika jest design stworzonego: świata, lokacji, scen itd. Gdybym dostał teraz U3 na takim samym poziomie graficznym co U2 ale w całkowicie nowej scenerii, z nowym rozmachem myślę, że zrobiłby na mnie takie samo wrażenie jak U2.

 

Ja już nerwicy dostaje, czekam na kuriera jak na wyrok;/. Chyba zamrożę się jak Cartman przed premierą Wii heh.

 

Cieszy mnie bardzo to co pisał Grigori stronę temu. A co mówił koleś od systemu walki w materiale na GTTV. Że w końcu inne bronie też są użyteczne. Nie tylko BoC. No i że nie wystarcza tylko kombinacja L1 i kwadrat. W końcu i chwała za to.

 

Mówicie, że normal jest łatwy?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

miecze od Hadesa są bardzo pożyteczne do tego trzymając L1 i naciskając X można płynnie zmieniać je i BoC podczas combosów. Butki też są fajne- wyrzucają przeciwników w powietrze w slow-motion i można potem fajnie ich okładać w powietrzu.

 

System jest fajny,na normalu po 5h nie jest trudno ale specjalnie zdecydowałem się na te poziom trudności by nie irytować się przy pierwszym przejściu.

 

Trudniej też się kontrataki zakłada niż wcześniej- o wiele zmniejszyli tolerancję na naciśnięcie L1 przy ataku przeciwnika.

 

 

btw.genialnie mi się podoba finisher Centraurów-nawet gdy sapią z nozdrzy na Kratosa to bluruje się obraz w tym miejscu...

Odnośnik do komentarza

Ja tam chyba zaczne GOW 3 na normalu, Hard jakos nie za bardzo mi sie widzi bo wiem jak bylo w GOW 2.

GOW 1 i 2 ukonczylem na normalu, w GOW 2 zagralem na hard i bylo ok. do pierwszego Bossa - ozywiony kamienny kolos dal mi na tyle popalic, ze dalem sobie siana, a nie chce zeby to samo bylo w GOW 3. :)

 

Pewnie po przejsciu na Normal zabiore sie za wyzszy poziom, ale na poczatek spokojnie, lecz nie za latwo czyli Normal.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Pamiętacie te wszystkie przechwałki developerów, że to ich gra wyciąga z konsoli 100% mocy? Otóż Stig Asmussen jest przekonany, że...

 

"I don't know if we are even close to 50 percent of PlayStation 3's power at this point." he told Universal Gaming Database. When asked to clarify that he did mean 50% he replied, "Yes, absolutely!"

 

taa jasne :lol: Sony i jego studia :sweat: tak mówią o każdej swojej grze (możliwe tylko na ps3, wykorzystaliśmy 20% mocy cella...)

 

 

Co do gow3 to dzisiaj zobaczę czy taki wypas jak piszecie (ps4)

 

ps. wykonanie postaci Kratosa nie ma startu do tych w U2.

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie te wszystkie przechwałki developerów, że to ich gra wyciąga z konsoli 100% mocy? Otóż Stig Asmussen jest przekonany, że...

 

"I don't know if we are even close to 50 percent of PlayStation 3's power at this point." he told Universal Gaming Database. When asked to clarify that he did mean 50% he replied, "Yes, absolutely!"

 

taa jasne :lol: Sony i jego studia :sweat: tak mówią o każdej swojej grze (możliwe tylko na ps3, wykorzystaliśmy 20% mocy cella...)

 

 

Co do gow3 to dzisiaj zobaczę czy taki wypas jak piszecie (ps4)

 

ps. wykonanie postaci Kratosa nie ma startu do tych w U2.

 

In the end, he will suffer! In the end, we will triumph! In the end... there will be only chaos! :D

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Kratos to jeden z lepszych glosow jaki slyszalem w grze, aktor podkladajacy pod niego glos spisal sie na prawde dobrze.

Tutaj mozecie sprawdzic material z God Of War 2 i zobaczyc aktorow podkladajacych glos w tej grze:

 

Tutaj krotkie przypomnienie historii opowiedzianej w poprzednich czesciach God Of War:

http://ps3.ign.com/dor/objects/29855/god-of-war-collection/videos/gowin5_spc_021810.html

 

O dzieki - przyda sie ! zwlaszcza mi, bo jedyna poprzednia czesc jaka zaliczylem to Lancuchy Olimpu na PSP ! :teehee:

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Model postaci Kratosa to totalny majstersztyk. Wygląda dużo lepiej niż modele postaci z Uncharted 2. Nie wiem skąd pomysł, że na cut scenkach to U2 wygląda lepiej. Obie gry mają swoje momenty ale to jednak GOW3 wygrywa.

Zastanawiałem się czy to komentować i... swkituję to krótko..

:lol:

 

Możesz rozwinąć tą jakże enigmatyczną wypowiedź? Czytam neoGaf, czytam inne fora w PL i znacząca większość jest zgodna, że GOW3 bije graficznie Uncharted 2. Masz jeszcze coś mądrego do dodania?

 

ps. wykonanie postaci Kratosa nie ma startu do tych w U2.

 

Skąd to możesz wiedzieć skoro nawet nie grałeś? Znowu troll mode Cie się włączył? Ja mam Uncharted 2 i GOW3. Bezapelacyjnie Kratos gniecie Nathana pod względem wykonania postaci. Mało tego to gra celowo momentami (gdy przeciskamy się przez szczeliny) robi duży zoom na Kratosa aby ukazać kunszt jego wykonania. Tylko to co ty chłopcze możesz o tym wiedzieć jak nawet nie grałeś w GOW3. :no:

Odnośnik do komentarza

Babanku drogi.. z osobnikiem twojego pokroju w dyskusję na temat grafiki wdawać się nie mam zamiaru bo nie masz o tym zielonego pojęcia, co pokazałeś nie raz w temacie o GT5 jak i ostatnimi postami tutaj.

Powiem tylko, że jak chcesz rozwinięcia to luknij kilka (kilkanaście?) stron wstecz.

 

Napalony jestem na Gow3.. szkoda, że nie mam teraz kasy.. ale chyba w kwietniu będę musiał go jednak kupić :)

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Emetku czyli nie masz absolutnie żadnego argumentu żeby obalić tezę iż GOW3 gniecie graficznie Uncharted 2. Mało tego, nawet nie grałeś w GOW3 a się wypowiadasz. Współczuję tak bzdurnego myślenia. Faktycznie nie ma sensu z toba dyskutować o czymś o czym pojęcia nie masz. Sad but true.

 

PS. Szkoda trochę bo chciałbym zobaczyć jak pocisz się próbując obalić zdanie niemal wszystkich na neoGafie czy ludzi z innych polskich forów. :teehee:

Edytowane przez =-FEISAR-=
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

kto tu pisał że to PS4? bo znowu zaczyna się wmawiania czegoś kto nikt nie powiedział.

 

Jedyne stwierdzenie,że to ps4 padło z ust tych murzynów z hip-hop gamer i jest dalekie od prawdy bo po ps4 oczekuje co najmniej poziomu renderów z FFXIII :)

 

Oj było tutaj pisane, że to gra z PS4, szczególnie po odcinku GTTV, kiedy w końcu wyciekło więcej materiału. Niestety nie chce mi się tego szukać, ale na bank leciały takie komentarze. Sam też byłem podjarany, jednak finalnie jest jak dla mnie zbyt

normalnie, zabrkało porządnego pierdolnięcia, które zapamiętam na długo. Dostałem za to Kratosa, który się nad sobą użala, miałem już dość tego jego pierdolenia, tym bardziej, że praktycznie do końca nie okazywał litości przed nikim, nie kupuję tej nagłej przemiany

 

Odnośnik do komentarza

Model postaci Kratosa to totalny majstersztyk. Wygląda dużo lepiej niż modele postaci z Uncharted 2. Nie wiem skąd pomysł, że na cut scenkach to U2 wygląda lepiej. Obie gry mają swoje momenty ale to jednak GOW3 wygrywa.

Zastanawiałem się czy to komentować i... swkituję to krótko..

:lol:

a ja jak najbardziej popieram feisara, 2 strony temu dalem screen z nathanem, ktory jest ow ieel bardziej rozmazany i ma mniej światłocienia na sobie niz kratos , zagrajcie w koncu gre, obczajcie jak wyglada naprawde, jak widac mu pory na skórze i potem gadajcie , screen kratosa pokazany chyba na poprzedniej stronie nawet nie ukazuje do konca jego za(pipi)istosci, pod koniec gry widac na nim tak wiele detali że serio sie nie umywa, specjalnie po zzobaczeniu kratosa i pamietajac teksty ze drake go przewyzsza wyszukalem duża fote ze zblizeniem drake'a i serio nie ma porownania, U2 to piekna gra, ale gow jest ostrzejszy!

pozatym w gow3 swietnie wyglada wiekszosc wilgotnych powierzchni, zawsze nazekalem ze w tekkenie6 postacie sie świecą jak psu jajca, a w gow3 tez durzo rzeczy sie swieci ale w cudowny sposob sprawiajacy że wygladaja naturalnie, pieknie i ... wilgotnie ;)

 

 

btw.genialnie mi się podoba finisher Centraurów-nawet gdy sapią z nozdrzy na Kratosa to bluruje się obraz w tym miejscu...

chyba sie pomysliłeś - minotaury sapią na kratosa ;p

 

 

Co do gow3 to dzisiaj zobaczę czy taki wypas jak piszecie (ps4)

 

ps. wykonanie postaci Kratosa nie ma startu do tych w U2.

ewidetnie trollowy tekst :/

nie grales a juz oceniasz, przejdz gre , policz syfy na plecach kratosa i powiedz wtedy co do czego nie ma startu

mam jeszcze raz dac fote natana ktora dalem 2 strony temu?

 

 

Jeżeli kończyłeś poprzedniczki (domyślam się że tak), to zaczynaj na hardzie :).

ja bym tak bardzo nie polecał harda, przeszedlem wszystkie czesci a na normalu wcale nie bylo tak łatwo, niektore walki z bossami byly dosyc trudne, moze niektorzy sa hardkorami, a ja nie :P ale dla przecietnej osoby ktora grala w poprzednie wcale nie jest powiedziane ze hard to odrazu dobra sprawa (kumpel podobno 50 razy probowal zabic poczatkowego lewiatana na hardzie..)

 

chociaż musze powieciec ze w ostatniej walce sie strasznie nameczylem glownie przez swoją skleroze - zapomnialem ze mam RAGE ;p w sumie moze to wlasnie mi utrudnialo gre - rage uzylem tylko ze 2 razy, gdzies na poczatku i na samym koncu gry... hymm xD

 

 

edit: radze zbierać orby jak popadnie, ja staralem sie zbierac wiekszosc skrzynek itp , a i tak ostatnią rzecz wysmasterowałem dopiero podczas ostatniej walki ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...