Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odnośnie

Hefajstosa to przed wyjściem z Hadesu, możemy odnaleźć mu jego córkę? Chyba nie ale dziwna ta scena, szczególnie jak Hefajstos przypomniał Kratosowi o jego rodzinie. Myślałem, że będzie trzeba mu ją odnaleźć. Tak to wyglądało.

 

 

Sama walka uległa szlifom więc nieprawdą jest, że jest taka sama jak w poprzedniczkach. Choćby zmiana broni w locie podczas comba daje nowe pole do popisu. I chyba najważniejsze a nikt o tym nie wspomniał można trzaskać wall juggle. Wczoraj tak minotaury pokonałem nawet nie miały okazji mnie zaatakować. Tylko to co prawda czyni grę jeszcze łatwiejszą. Normal jest łatwy, niepotrzebnie na nim zacząłem.

 

 

Nowe meduzy wymiatają ich wężowaty odwłok wygląda jak prawdziwy hehe, ale jazda.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ocena 10 za grafikę, bardziej pasuje do Uncharted 2, gra nie ma słabszych momentów, z poziomu na poziom jest co raz lepiej, czego nie można napisać o GOW 3. Takie lokacje jak jaskinia czy ogród, cholernie odstają od tego co się dzieje na Gai/ Kronosa, o modelach postaci też należy wspomnieć, w U2 każdy wygląda na poziomi, czy to główny bohater czy przeciwnik, a tu drugoplanowe postacie wyglądają gorzej od Kratosa, przeciwnicy, bogowie :

 

dscf4570d.jpg

 

 

Czegoś takiego nie zjadę w Uncharted 2, a tu średnio na jedną cut scenkę.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie myślę wy się marnujecie pisząc na forum czy w ogóle grając w gry. Ja z takimi umiejętnościami do wyłapywania słabszych, lepszych tekstur i innych graficznych technikaliów dawno założyłbym swoje studio tworzące gry.

 

Zamiast pisać na forum tworzyłbym killery graficzne, trzepiąc przy tym grube siano. Jeszcze zastanawia mnie, wy podczas grania wyłapujecie np. że Kratos wygląda gorzej od Chloe z U2 a lepiej od Ratcheta?

 

Ja zazwyczaj staram się skupiać na tym co gra oferuje, czerpać z niej przyjemność. Dopiero podczas wtórego przechodzenie zwracam uwagę na szczegóły ale i tak w granicach rozsądku.

 

Może jestem staromodny...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Soul nawet nie chce mi się komentować tego co tutaj wkleiłeś. Takie coś można znaleźć w każdej grze. Pokaż mi w Uncharted 2 takie momenty jak w walce z Posejdonem czy Kronosem. Nie ma takich rzeczy w U2. Tyle w temacie.

 

PS. Tekstury w GOW3 to istna genialność.

Odnośnik do komentarza

soul ja wklejałem fotke nathana ktory wyglądał gorzej niż ten kielich :P

 

 

Slupek: co do córki hefajstosa to poczekaj, jest zwiazana z fabułą, nie ebde spoilerował ;p

a meduzy serio są swietne, ich wężowe dupy sa takie realistyczne i wilgone ... mmm xDD

 

blak mamba: dzieki za linki jestes boski!! :D

gdyby tylko nie szło tak wolno ;p

Odnośnik do komentarza

Soul nawet nie chce mi się komentować tego co tutaj wkleiłeś. Takie coś można znaleźć w każdej grze. Pokaż mi w Uncharted 2 takie momenty jak w walce z Posejdonem czy Kronosem. Nie ma takich rzeczy w U2. Tyle w temacie.

 

PS. Tekstury w GOW3 to istna genialność.

 

Nikt Ci nie każe komentować, nawet lepiej dla wszystkich będzie jak tego nie zrobisz, bo i po co. Jasne, że można, ale nie co cut scenkę, a tego w GOW3 jest pełno, w U2 ciężko jest się do patrzeć takich baboli. Tam każdy jeden level, pchał grę w przód pod kątem grafiki, a w GOW są spadki, raz jest mega wyj***** walka na Gaii, a raz tak sobie ( jaskinia, labirynt, ogród) a potem znowu gacie zerwane Kronos się kłania. Gra ma momenty w których wygląda lepiej od U2 ale na tych momentach koniec.

 

 

dscf4573t.jpg

 

Tak właśnie wyglądają modele postaci drugiego planu, jak mi ktoś napisze, że wyglądają lepiej od tych z Uncharted 2 to go wyśmieje. Nie wspomną też o słabszej animacji to jak się rusza Hera czy Panodra to nie ta liga co Chloe, Elena na cut scenkach.

 

11j3ucw.jpg

 

http://www.giantbomb.com/zoran-lazarevic/94-12658/all-images/52-377528/zoramvislus3/51-1155821/

 

 

soul ja wklejałem fotke nathana ktory wyglądał gorzej niż ten kielich :P

 

Dajesz Yano!!! kij z kielichem ogarnij teksturę !!!!!

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Tak sobie myślę wy się marnujecie pisząc na forum czy w ogóle grając w gry. Ja z takimi umiejętnościami do wyłapywania słabszych, lepszych tekstur i innych graficznych technikaliów dawno założyłbym swoje studio tworzące gry.

 

Zamiast pisać na forum tworzyłbym killery graficzne, trzepiąc przy tym grube siano. Jeszcze zastanawia mnie, wy podczas grania wyłapujecie np. że Kratos wygląda gorzej od Chloe z U2 a lepiej od Ratcheta?

 

Ja zazwyczaj staram się skupiać na tym co gra oferuje, czerpać z niej przyjemność. Dopiero podczas wtórego przechodzenie zwracam uwagę na szczegóły ale i tak w granicach rozsądku.

 

Może jestem staromodny...

Wpis. Az szkoda wchodzic do tematu, bo toczycie wojenke pomiedzy GoWem a U2. Do diaska, obie te gry to najwyzszy poziom, obie maja slabsze i lepsze momenty w tym aspekcie i osobiscie nie wylonilbym, ktora jest lepsza. Zajmijcie się grą, a nie bzdurnym gadaniem.

Odnośnik do komentarza

Ocena 10 za grafikę, bardziej pasuje do Uncharted 2, gra nie ma słabszych momentów, z poziomu na poziom jest co raz lepiej, czego nie można napisać o GOW 3. Takie lokacje jak jaskinia czy ogród, cholernie odstają od tego co się dzieje na Gai/ Kronosa, o modelach postaci też należy wspomnieć, w U2 każdy wygląda na poziomi, czy to główny bohater czy przeciwnik, a tu drugoplanowe postacie wyglądają gorzej od Kratosa, przeciwnicy, bogowie :

 

dscf4570d.jpg

 

 

Czegoś takiego nie zjadę w Uncharted 2, a tu średnio na jedną cut scenkę.

A ja bym zjechał...żadna gra nie jest genialna w kwestii grafy i GOW III jak i U2

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o zakończenie

 

 

Kratos pomógł Pandorze, bo przypominała mu córkę. Przez całą grę nazywał ją "dzieckiem". Ocalenie Pandory byłoby rodzajem rehabilitacji po tym co zrobił swojej rodzinie. Scenka po napisach pewnie nawiązuje do pierwszej części. Tam Kratos rzucił się z klifu mówiąc, że "nie ma nadziei". W trójce dał ludziom nadzieję, po czym rzucił się z klifu. Tym razem nikt mu nie przeszkodził. Poprzednio to byli bogowie, którzy nawet nie pozwolili mu umrzeć. Natomiast jeśli chodzi o zemstę, to po zabiciu Zeusa wypełnił ją. Kiedy obiekt nienawiści przestał istnieć, to Kratos zrozumiał do czego doprowadziła ta bezsensowna vendetta. Mnie ewolucja bohatera podoba się. Już wcześniej mieliśmy przebłyski "dobrej strony" boga wojny.

 

Odnośnik do komentarza

Gra ma momenty w których wygląda lepiej od U2 ale na tych momentach koniec.

zrozum wreszcie, ze te wlasnie "momenty" swiadcza o wyzszosci technologicznej GOW3 nad U2.

 

Tak właśnie wyglądają modele postaci drugiego planu, jak mi ktoś napisze, że wyglądają lepiej od tych z Uncharted 2 to go wyśmieje. Nie wspomną też o słabszej animacji to jak się rusza Hera czy Panodra to nie ta liga co Chloe, Elena na cut scenkach.

zrozum wreszcie, ze chodzi o model Kratosa vs model Nathana.

 

a ja sie nabijalem, ze obecne egzaminy w szkolach sa banalne i polegaja glownie na czytaniu ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Posejdon to IMO najlepszy i najbardziej miażdżący boss w historii gier. SM przeszli samych siebie. O_O

 

Tekst Jaszczura, Soul powinien przeczytać 500 razy. Może wtedy zrozumie.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza

Kratos nie ma zarostu! Nathanowi nie widać włosów w nosie! Konkluzja jest prosta, obie gry mają beznadziejną grafikę.

O grze może porozmawiajcie, napiszcie jaki jest Wasz ulubiony boss czy coś.

Próbuję od dwóch stron ale się nie przebijesz heh.

 

Nie ma szans.

 

@Yano

 

 

Noo haha dokładnie meduzy a ich odwłok wyglądają jak żywe węże, wilgotne obślizgłe. Ale teksturami wyglądają gorzej od Nathana z U2 hehehe ;p.

 

Aha czyli do sprawy z Hefajstosem wrócimy. To dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Słupek nie to, że się czepiam ale prawdziwe węże nie są wilgotne i obślizgłe. :P W dotyku są suche i szorstkie. Jednak faktem jest że wyglądają jakby były obślizgłe i tutaj wykonanie meduz w GOW3 daje radę. Zwróćcie uwagę na łuski. Nie dość, że ładnie się błyszczą to w dodatku mają taka lekką chropowatość. Naprawdę poziom tekstur w tej grze to mistrzostwo świata.

 

Pele mi zajęło niecałe 10h.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza

a z innej beczki - zastnawia mnie czemu kratos caly czas jest niby człowikiem/śmiertlenikiem, skoro jest synem zeusa to powinien byc conajmniej pół-bogiemnawet nie będąc bogiem wojny..

 

A nie jest? Siłę ma kurewską (nadludzką) i to go wyróżnia wśród normalnych ludzi. Można go podciągnąć pod herosa. :)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem przed walką z Hadesem. Ogólnie pierwsze 20-30 minut powalające, które z pewnością przejdzie do historii. Powalająca grafika, niesamowicie efektowne akcje, genialny design, świetna muzyka. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Siedziałem non stop pochylony do tv i nie dowierzałem własnym oczom. Zobaczymy jak będzie dalej. Ogólnie... jest epicko.

Odnośnik do komentarza

@Yano

 

 

Noo haha dokładnie meduzy a ich odwłok wyglądają jak żywe węże, wilgotne obślizgłe. Ale teksturami wyglądają gorzej od Nathana z U2 hehehe ;p.

 

Aha czyli do sprawy z Hefajstosem wrócimy. To dobrze.

 

 

 

no seryjnie, ta gruba meduza wyglada jak prawdziwa, taki typowo trojwymiarowy ksztalt, az wydaje sie ze mozna podejsc do ekranu i jej dotknac

choc nalezy zaznaczyc, ze weze nie sa ani obslizgle, ani wilgotne

 

 

 

uwaga, uwaga, naprawde uwazam, ze to bardzo dobra gra jesli chodzi o grafike i gameplay, jestem zadowolony z zakupu i pewnie ze dwa razy ja jeszcze skoncze, bo to naprawde dobra gra, ale teraz troche skrytykuje dwa najbardziej wychwalane momenty, ale nie bijcie mnie, bo naprawde uwazam, ze to bardzo dobra gra

 

 

kronos i gaia, co nie?

chyba nikt nie mial watpliwosci, ze chodzi o sam poczatek i srodek gry

 

za pierwszym razem nie wiedzialem czy patrzec tam gdzie gram (czyli na kratosa masakrujacego wroga) czy na tlo (tytani wspinajacy sie na olimp, atakujacy ich helios) i cieszylem sie jak potem byl zwykly "GoW HD" bo nie dostawalem oczoplasu i wiedzialem na czym sie skupic

 

ale juz za drugim razem zauwazylem, ze my sobie gramy a w tle leci skrypt (niewazne czy to wspinaja sie tytani, bombarduja ju-88 czy rozbia sie smiglowiec), potem krotka animacja (nie wazne czy na silniku gry czy wczesniej wyrenderowana) i znowu gramy, a w tle skrypt, pewnie, czasami podczas animacji mozemy sie poruszac, cza zadac ze dwa ciosy, ale cos takiego bylo juz w starenkim final fantasy 7 (tu odsylam do wczesniejszego nawiasu)

acha! od czasu do czasu zdarzaja sie jeszze jakies QTE, ale sa to proste "wcisniesz dany przycisk i bedzie ok" albo "nie wcisniesz i bedzie game over", gdzie im tam do rozbudowanych akcji z hr (btw brak wykorzystania sensorow ruchu)

podsumowujac, to mimo, ze te dwie sceny zapieraja dech w piersiach, to jednak bardziej wole "ruchome sceny" z uncharted 2, bo tam bylo wiecej gry w grze

 

 

ale jednak god3 uwazam za swietna gre, kratos wyglada lepiej niz drake (i jak zauwazyl jaszczur: poprzedniej tezy wcale nie obala fakt, ze elena wyglada lepiej niz hera) i w ogole

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...