Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

(...) może i w in game Kratos wygląda lepiej, ale przez to, że kamera jest sterylna ciężko to ocenić.

moze? to wyglada czy nie wyglada lepiej?

jaka kamera?

nie trudno jest wylapac ujecia, na ktorym masz kratosa w calej okazalosci, przyblizonego. polecam zwrocic uwage na jego sutki - jak sa wykonane.

 

zrozum, że mi chodzi o modele postaci w cut-scence, a Tobie in game.

zrozum, ze porownan w grafice (technologii) nalezy dokonywac poprzez zestawienie realtimowych elementow "prosto z gry" a nie z filmikow (chocby realtimowych).

gra moze miec slaba grafike in game i mega wypas renderowane filmiki w 1080p i co? piszesz takie bzdury, ze az mi glupio na nie odpisywac.

 

Widać też masz z tym problemy.

bez komentarza, bo by sie nie nadawal na forum.

Odnośnik do komentarza

NG+ działa na takiej zasadzie, że bronie się nie przenoszą (przynajmniej na początku) tylko można używać tych itemów ułatwiających, które blokują zdobywanie trofeów. Warto też odnotować, że to działa tylko na poziomie trudności, na którym już przeszliśmy grę.

 

Sposób na psa i satyry? Skup się na psie. Zauważ, że te ogniste psiaki podbiegają do ciebie i jak są odpowiednio blisko to nagle stają, wyją i wybuchają. Wtedy unikasz albo rzucasz. Ogólnie polecam Blade of Exile do unikania, a Cestusa do zadawania dmg.

 

@QTF

Chodzi ci chyba o ukryte trofeum, w którym musisz sprawić, żeby Kratos był oblany 500 wiadrami krwi swoich wrogów. Czy coś takiego.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Czy ktos moglby mi powiedziec jak przejsc etap, gdzie w Gornym Ogrodzie musisz przeniesc Here i postawic na zapadni i obraz zmienia kolor na zielony...nie wiem co dalej mam zrobic. Skacze na wazon i na gorze przesuwaja sie schody, ale jak z niego schodze to schody spowrotem sie chowaja...

 

Z gory dzieki za podpowiedz:)

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza

Od życzliwego użytkownika forum (pozdrawiam) dowiedziałem się.

 

GoW3 w nowym Extremie dostał

10-

, recenzje pisał Kali.

 

 

Rzucają ostatnio tymi dychami na lewo i prawo w PE. Kiedyś pamiętam byli bardziej rygorystyczni i przez bardzo długi czas nie dali takiej oceny, dopiero San Andreas zgarnęło dyszkę. God Of War 3 choć kapitalny, to jednak nie zasługuje na tak wysoką notę, bo przez 90% rozgrywki nie wybija się ponad to, co prezentowały poprzednie odsłony, nie wykorzystano potencjału wojny, gdzie mieliśmy być jedną z 3 stron konfliktu. Za szybko przeradza się to w Kratos vs reszta, a i tak nie spełnia to do końca oczekiwań. 9+/10 jest ok. No i reckę pisał Kali, a od jego ocen odejmuje się conajmniej 1 oczko. :)

 

Odnośnik do komentarza

Od życzliwego użytkownika forum (pozdrawiam) dowiedziałem się.

 

GoW3 w nowym Extremie dostał

10-

, recenzje pisał Kali.

 

 

Rzucają ostatnio tymi dychami na lewo i prawo w PE. Kiedyś pamiętam byli bardziej rygorystyczni i przez bardzo długi czas nie dali takiej oceny, dopiero San Andreas zgarnęło dyszkę. God Of War 3 choć kapitalny, to jednak nie zasługuje na tak wysoką notę, bo przez 90% rozgrywki nie wybija się ponad to, co prezentowały poprzednie odsłony, nie wykorzystano potencjału wojny, gdzie mieliśmy być jedną z 3 stron konfliktu. Za szybko przeradza się to w Kratos vs reszta, a i tak nie spełnia to do końca oczekiwań. 9+/10 jest ok. No i reckę pisał Kali, a od jego ocen odejmuje się conajmniej 1 oczko. :)

 

 

Haha nie czytałem jeszcze recenzji, nie skończyłem jeszcze gry ale póki co też mi się układa ocena 9+. Ale dokładnie to samo pomyślałem o recenzji Kaliego. Tzn. już jakiś czas temu, zgadywałem, że Kali będzie pisać ją (to było oczywiste). I od razu mówię do znajomego gra dostanie 10, 10-. Dokładnie od recenzji Kaliego trzeba odjąć oczko, dwa w dół, zgadzam się. Choć w wypadku GoW co najwyżej plusa bym odjął ;]. Czyli 9+ by zostało ;p

 

Ale Zwyrol nie tylko w Psx-ie zawyżają oceny, teraz byle crapy dostają 6/7 gdzie kiedyś było to nie do pomyślenia. Niech za najlepszy przykład służy mgs4 no i właśnie też jego ocena w Extremie ;].

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

a mi tam nie rpzeszkadza taka ocena w PE, uwazam ze gow3 to jedna z najlepszych gier na ps3 i zasluguje na dobra ocene

 

 

Czy ktos moglby mi powiedziec jak przejsc etap, gdzie w Gornym Ogrodzie musisz przeniesc Here i postawic na zapadni i obraz zmienia kolor na zielony...nie wiem co dalej mam zrobic. Skacze na wazon i na gorze przesuwaja sie schody, ale jak z niego schodze to schody spowrotem sie chowaja...

 

Z gory dzieki za podpowiedz:)

jak to powiedziala hera - glupi osiłku, nie przejdziesz ogrodów! XDDD

 

a na serio to tam trzeba pare razy zakombinować

 

 

- przestawic ruchome schody (ten posąg z kawalkeim schodów) 2 razy tak zeby napełnić 2 miski (w miedzyczasie spalić chaszcze blokujące miske)

- przestawic schody "da dół ekranu" tak zeby stworzyły pomost na to podwyższenie przy ostatniej misce

- wnieść here po tym stworzonym mostku i wrzucic do miski

- przestawic schody na guzik zeby sie zablokowal i zeby byl czas na przebiegniecie calej drogi (po magicznych schodach)

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Od życzliwego użytkownika forum (pozdrawiam) dowiedziałem się.

 

GoW3 w nowym Extremie dostał

10-

, recenzje pisał Kali.

 

 

Rzucają ostatnio tymi dychami na lewo i prawo w PE. Kiedyś pamiętam byli bardziej rygorystyczni i przez bardzo długi czas nie dali takiej oceny, dopiero San Andreas zgarnęło dyszkę. God Of War 3 choć kapitalny, to jednak nie zasługuje na tak wysoką notę, bo przez 90% rozgrywki nie wybija się ponad to, co prezentowały poprzednie odsłony, nie wykorzystano potencjału wojny, gdzie mieliśmy być jedną z 3 stron konfliktu. Za szybko przeradza się to w Kratos vs reszta, a i tak nie spełnia to do końca oczekiwań. 9+/10 jest ok. No i reckę pisał Kali, a od jego ocen odejmuje się conajmniej 1 oczko. :)

 

 

Haha nie czytałem jeszcze recenzji, nie skończyłem jeszcze gry ale póki co też mi się układa ocena 9+. Ale dokładnie to samo pomyślałem o recenzji Kaliego. Tzn. już jakiś czas temu, zgadywałem, że Kali będzie pisać ją (to było oczywiste). I od razu mówię do znajomego gra dostanie 10, 10-. Dokładnie od recenzji Kaliego trzeba odjąć oczko, dwa w dół, zgadzam się. Choć w wypadku GoW co najwyżej plusa bym odjął ;]. Czyli 9+ by zostało ;p

 

Ale Zwyrol nie tylko w Psx-ie zawyżają oceny, teraz byle crapy dostają 6/7 gdzie kiedyś było to nie do pomyślenia. Niech za najlepszy przykład służy mgs4 no i właśnie też jego ocena w Extremie ;].

 

 

Zapomniałem o tym małym szczególe, właśnie

MGS4 dostał też 10- (Koso w przpadku tej serii to totalny fanboj), no to rzeczywiście ocena 10- dla GoW3 jest zasłużona, a nawet zdecydowanie zbyt niska. Powinni w takim razie podnieść skalę do 15.

 

A co do tych byle crapów to nie do końca się zgadzam. Ogólny poziom gier jednak trochę się podniósł. Po prostu mało kto teraz robi gry na oceny 1-3, większość słabszych gier to przeciętniaki, więc w sumie te oceny 6-7 są w miarę uzasadnione.

 

Odnośnik do komentarza

Od życzliwego użytkownika forum (pozdrawiam) dowiedziałem się.

 

GoW3 w nowym Extremie dostał

10-

, recenzje pisał Kali.

 

 

Rzucają ostatnio tymi dychami na lewo i prawo w PE. Kiedyś pamiętam byli bardziej rygorystyczni i przez bardzo długi czas nie dali takiej oceny, dopiero San Andreas zgarnęło dyszkę. God Of War 3 choć kapitalny, to jednak nie zasługuje na tak wysoką notę, bo przez 90% rozgrywki nie wybija się ponad to, co prezentowały poprzednie odsłony, nie wykorzystano potencjału wojny, gdzie mieliśmy być jedną z 3 stron konfliktu. Za szybko przeradza się to w Kratos vs reszta, a i tak nie spełnia to do końca oczekiwań. 9+/10 jest ok. No i reckę pisał Kali, a od jego ocen odejmuje się conajmniej 1 oczko. :)

 

 

Haha nie czytałem jeszcze recenzji, nie skończyłem jeszcze gry ale póki co też mi się układa ocena 9+. Ale dokładnie to samo pomyślałem o recenzji Kaliego. Tzn. już jakiś czas temu, zgadywałem, że Kali będzie pisać ją (to było oczywiste). I od razu mówię do znajomego gra dostanie 10, 10-. Dokładnie od recenzji Kaliego trzeba odjąć oczko, dwa w dół, zgadzam się. Choć w wypadku GoW co najwyżej plusa bym odjął ;]. Czyli 9+ by zostało ;p

 

Ale Zwyrol nie tylko w Psx-ie zawyżają oceny, teraz byle crapy dostają 6/7 gdzie kiedyś było to nie do pomyślenia. Niech za najlepszy przykład służy mgs4 no i właśnie też jego ocena w Extremie ;].

 

 

Zapomniałem o tym małym szczególe, właśnie

MGS4 dostał też 10- (Koso w przpadku tej serii to totalny fanboj), no to rzeczywiście ocena 10- dla GoW3 jest zasłużona, a nawet zdecydowanie zbyt niska. Powinni w takim razie podnieść skalę do 15.

 

A co do tych byle crapów to nie do końca się zgadzam. Ogólny poziom gier jednak trochę się podniósł. Po prostu mało kto teraz robi gry na oceny 1-3, większość słabszych gier to przeciętniaki, więc w sumie te oceny 6-7 są w miarę uzasadnione.

 

 

Przynajmniej teraz jak gra dostanie 4/5 to przy dzisiejszej skali ocen, masz zarys, że jest to najgorszy crap z możliwych. ;)

 

Co do oceny to 10- to sam będę mógł ją skorygować jak skończę. Kluczowym elementem jest dla zakończenie trylogii GoW i to co w dzisiejszych grach praktycznie wymiera - bossowie. Przyznaję, nie będę oceniał gry zaraz po jej ukończeniu bo jej rozmach i wspomniani bossowie przysłaniają subektywny werdykt.

 

Odnośnik do komentarza

Yano mi też broń Boże nie przeszkadza wręcz odwrotnie cieszy. A od oceny ważniejsza jest dla mnie treść recenzji (w ten sposób skrzywdzony HR został).

 

Tym bardziej, że ja nie skończyłem jeszcze GoW. Chodzi mi bardziej o to, że wiedziałem, że jak pisze Kali to będzie

10.

 

 

No i zgadzam się z tym, że teraz bardziej rzucają

dychami

niż kiedyś. Przez co te

10

ma mniejsze znaczenie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ej, jak pokonać na Tytanie tego Cerberusa plującego wybuchającymi pieskami + dwa Satyry? Już 15 raz powtarzam tą walkę.

Grając na Tytanie napewno masz cięższy orzech do zgryzienia ode mnie, ale ja grając na Normalu próbowałem różnych taktyk, a najskuteczniejszym posunięciem okazało się

okładanie Cerberusa po pysku glowami lwów nemejskich i tą mocą z tarczami pod Ostrzami Chaosu by ranic Satyry. Często rób uniki i skupiaj się na kontrowaniu ataków Satyrów. No i oczywiście wab te wybuchające pieski do Cerberusa, nie zajmuj sobie głowy ich zabijaniem. Zarówno glowy lwow jak i ta moc mialem na tym poziomie najbardziej wymasterowane. Blade of Olympus uzyj dopiero kiedy pozostanie jedna głowa Cerberusowi.

 

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Od życzliwego użytkownika forum (pozdrawiam) dowiedziałem się.

 

GoW3 w nowym Extremie dostał

10-

, recenzje pisał Kali.

 

Kali wszystkiemu gdzie się sieka przeciwników daje zawyżone oceny :rolleyes:

 

Gra ktoś na poziomie Tytan? istny HC!

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Problem w tym, że zmarnowałem Rage pod koniec poprzedniej walki, tak bym już to przeszedł. :/

Mam już wszystko wymaksowane i wciąż nie wiem jak tą ekipę pokonać. A jak sobie myślę, co będzie na Chaosie, to mi się flaki wykrzywiają.

 

 

ja przed pieskami spierdzielalem, i skubalem glownego caly czas, a jak sie pojawia facio z kijem to uzyteczny jest fakt ze mozna go od razu chwycic kolkiem.

 

 

aaa i swietny sposob na te (pipi)y z sierpami:

 

spoilerr

 

 

 

 

hadesowe noze , l1 i kolko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...