Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki. A ja myślałem nad sprzedażą starej Dwójeczki. Jak mogło mi to do głowy w ogóle przyjść. :)

 

To chyba nie ma wielkiego znaczenia jak się po prostu będę grał z podłączonym padem? W czymś to przeszkadza?

Wystarczy zakupić wersję 60 GB tak jak ja to zrobiłem i po sprawie.

Kabel do ładowania pada jest zdecydowanie za krótki do grania.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Kochani, dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem konsoli PlayStation3.

O ile nie miałem żadnych trudności z podłączeniem jej do tv i z innymi pomniejszych czynnościami, to chciałbym spytać się o inną rzecz.

Czy możliwe jest połączenie się z konsolą poprzez Bluetooth? To znaczy, wiem że przez niego podłącza się headset, klawiaturę i inne, ale czy można połączyć się np. z komórką? By przesłać np. muzykę czy zdjecia?

Mam Nokie N95 i próbowałem wyszukać przez nią konsolę. Szukanie nie dało rezultatów. (Konsola była załączona, nie w trybie stand by.)

A więc, czy jest to możliwe, a jeśli tak, to jak je skalibrować?

Odnośnik do komentarza
mozna dokupic dluzszy, bo to standardowy usb, wiec mozna go znalec w wiekszosci sklepow z kompami. ale i tak nie widze sensu grania z kablem, gdy ma sie bezprzewodowego pada :] oprocz oczywiscie momentow kiedy pad sie laduje.

To chyba logiczne.

 

Można w konsoli włączyć sleep mode czy coś takiego, gdy coś ściągam? Czy konsola musi być cały czas włączona?

Po pewnym czasie włącza się coś w stylu "wygaszacza ekranu" obraz ciemnieje.

Jak wyłączysz konsole, to przestaniesz ściągać. Chyba, że na klasówce w szkole. ;)

Odnośnik do komentarza
Kochani, dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem konsoli PlayStation3.

O ile nie miałem żadnych trudności z podłączeniem jej do tv i z innymi pomniejszych czynnościami, to chciałbym spytać się o inną rzecz.

Czy możliwe jest połączenie się z konsolą poprzez Bluetooth? To znaczy, wiem że przez niego podłącza się headset, klawiaturę i inne, ale czy można połączyć się np. z komórką? By przesłać np. muzykę czy zdjecia?

Mam Nokie N95 i próbowałem wyszukać przez nią konsolę. Szukanie nie dało rezultatów. (Konsola była załączona, nie w trybie stand by.)

A więc, czy jest to możliwe, a jeśli tak, to jak je skalibrować?

 

ja tez Cie kocham. narazie nie ma takiej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

No cześć. Szybkie pytanie z mojej strony. Kolega dał mi cynk że ma możliwość kupna PS3 dla mnie za 400$- w końcu to tylko 800 zł z kawałkiem. Warto brać? Nie będę miał kłopotów z multi aby zagrać z graczami z Polski ( konsola europejska- PAL)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...