Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że ten wątek będzie najbardziej odpowiedni do moich pytań.

Z konsolami z fabryki:) Sony jestem od początku, zaczynałem z wspaniałym Pandemonium i Doom:D

I tyle na temat wstępu, bo pewnie i tak was to nie interesuje.

 

Mam zamiar kupić telewizor LCD 32 cali(sadze że skusze się na Sony) i konsole pod koniec roku, dlatego w tym momencie mam pytanie jaką wersje zakupić w sklepach widziałem konsolki z dyskiem 80 Giga + Little Big Planet, z pakietem na zakup 4 gier z neta lub z routerem, która opłaca się zakupić? Może poszukać innej wersji konsolki?? Co mi doradzicie.

Na pewno będę korzystał z internetu, gdzieś wyczytałem że wystarczy 2 sieciówka w kompie i wyprowadzić z niej skrętke do konsoli, czy to wystarczy??( wiem że można przez router bezprzewodowo, ale chodzi mi o najprostszą metodę).

Czy PS3 ma upscaling filmów DVD i czy czyta kopie zapasowe(filmów)?

 

Pewnie dla was są te pytania męczące i wszystko znajdę na forum, ale jak każdy wie człowiek dąży do minimum energetycznego:D, a po drugie czytać ok. 300 stron żeby znaleźć moje odpowiedzi, to dla mnie mija się to z celem.

 

Ostatnie pytanie(chyba:D) to jakie gry zakupić na początek MGS4,LBP, GTA4, FALLOUT3,Assassin's Creed, jaka gierka da mi zabawy na najdłuższy czas??

Odnośnik do komentarza
mam pytanie jaką wersje zakupić w sklepach widziałem konsolki z dyskiem 80 Giga + Little Big Planet, z pakietem na zakup 4 gier z neta lub z routerem, która opłaca się zakupić? Może poszukać innej wersji konsolki?? Co mi doradzicie.

To już zależy od własnych preferencji i zasobu portfela :). Ze swojej strony polecam "czystą" 80 GB i jakąś grę do tego.

Czy PS3 ma upscaling filmów DVD i czy czyta kopie zapasowe(filmów)?

PS3 ma upscaling filmów DVD (bardzo dobry, niektóre DVD zaczęło mi być ciężko odróżnić do Blu-raya, ale ja ekspertem nie jestem). Tyle, że żeby mieć opcję upscalingu, trzeba podłączyć konsolę przez HDMI (ale to chyba jedyne logiczne wyjście, jeżeli się podłącza pod HD TV).

Ostatnie pytanie(chyba:D) to jakie gry zakupić na początek MGS4,LBP, GTA4, FALLOUT3,Assassin's Creed, jaka gierka da mi zabawy na najdłuższy czas??

Zdecydowanie GTA IV (MGS4 jeżeli lubisz serię i bez problemu połapiesz się w fabule). Oczywiście z tych co wymieniłeś, bo z innych jest kapitalne Uncharted, czy też Heavenly Sword. Osobiście polecam kupić "czyste" PS3 80 GB z GTA IV, bądź Uncharted, a w lutym rzecz jasna must-have każdego posiadacza PS3, Killzone 2, które jest/będzie swoistym pokazem możliwości chlebaka. Wypalanie gałek ocznych gwarantowane.

Odnośnik do komentarza

Jacobss wielkie dzięki za odpowiedź, możesz mi jeszcze powiedzieć czy konsola ma problemy z kopiami zapasowymi filmów dvd ??

Teraz zostaje mi przeszukanie internetu żeby znaleźć interesującą mnie gierke:D. Grałem w każdą część GTA, teraz tylko się zastanawiam czy mi się ta gra nie przejadła:(? A może skupić się na Falloucie podobno jest zlokalizowany?

Edytowane przez wirusek
Odnośnik do komentarza

Hej,

 

mam pytanie. Kupiłem konsole z 80 gb dyskiem. Zainstalował się MGS ok 4 gb i Resistance ok. 1 gb i nic więcej na konsoli nie mam. Ale jak patrze w System Information to mi pokazuje 60gb/74gb. Czyli 60 z 74. Nie wiem co się stało z 6 gb :) i nie wiem czemu mi zabiera aż 14 gb gdy po instalacji gier powinno maks 5gb. Zna ktoś odpowiedz?

 

Pzdr

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

system sobie zawsze zabiera ileś tam procent miejsca z dysku :).W windowsie masz tak samo i grach na PC( tylko,że tam system sobie nie rezerwuje miejsce na bufor dla gier) i czasem pomimo zainstalowania gry ,jej nie uruchomisz bo masz za mało wolnego miejsca na dysku.Np ja mam 250gb dysk,a świeżo po sformatowaniu(nic na nim jeszcze nie miałem) miałem ok 208gb do dyspozycji.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Przypominam ,że pojemność dysku nigdy nie równa się tej na nalepce(chodzi o te bajty) i nawet w PC czy w każdym innym urządzeniu dysk po włożeniu już ma mniejszą pojemność niż na nalepce o te 10%.

 

Do tego gdy dysk ląduje w PS3 to jeszcze system konsoli dodatkowo zabiera nam 10% i w XMB zaraz po sformatowaniu w polu pojemność dysku miałem informację,że mam wolne 208gb z 232 :)

Odnośnik do komentarza
Ta usługa z pełnymi filmami na PSN, którą zapowiedzieli na E3 - działa to w Polsce, ewentualnie w Europie?

 

W polsce ?? W tej dziczy gdzie cywilizacja jeszce nie dotarła ?? :)

 

Nie, w polsce jeszcze nie ma. Funkcja ta sprawdza ip i polskie nie przechodzi. Próbowałem łączyć się z us store przez pc, ręcznie przestawiają ip na amerykanskie (są stronki robiące taki myk przekierowywujący) ale jedyne co mi się udało to to, że wyświetliło mi banery filmów, z wejsciem głębiej byly już problemy, więc odpuściłem sobie.

Odnośnik do komentarza
czym sie rozni rgb limited od full? to jest chyba w opcjach system settings albo tam, gdzie wybiera sie kable... jak zmieniam, to wyglad menu jest taki sam, rozdzielczosc, ostrosc, itd. a w grach nie sprawdzalem, bo i tak nie wiedzialbym, czy jest roznica...

 

Jak nie widzisz od razu różnicy, to znaczy, że twój TV tego nie obsługuje.

 

U mnie ekran robi się ciemniejszy przy włączonej tej opcji (czerń staje się mhroczniejsza :P )

Odnośnik do komentarza

Problem!

Tia, wczoraj podpiołem konsole pod ogólny rodzinny TV z HD, ( było słodko, sam musze sobie coś z HD kupić )

Dzisiaj wieczorkiem po całodziennym graniu przez kabel Hdmi, wróciłem do swojego pokoju i podpiołem konsole zwykłym kablem z zestawu

( Component się zwie ? ;> ) i dupa po na ekranie NIC się nie wyświetla. Sprawdziełem też na drugim Tv i również na ekanie nic się nie dzieje, przez hdmi działa w porządku. O_o

O co chodzi ? ;f

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...