Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Problem!

Tia, wczoraj podpiołem konsole pod ogólny rodzinny TV z HD, ( było słodko, sam musze sobie coś z HD kupić )

Dzisiaj wieczorkiem po całodziennym graniu przez kabel Hdmi, wróciłem do swojego pokoju i podpiołem konsole zwykłym kablem z zestawu

( Component się zwie ? ;> ) i dupa po na ekranie NIC się nie wyświetla. Sprawdziełem też na drugim Tv i również na ekanie nic się nie dzieje, przez hdmi działa w porządku. O_o

O co chodzi ? ;f

 

tak to jest jak sie zmienia kable. ja mam to samo- u siebie mam dwa kable. u siebie nie wiem jakie. jeden chyba hdmi-dvi?, a drugi jakis taki, zeby byl dzwiek:P, u rodzicow hdmi. zeby pojawil sie obraz, musisz przy wlaczaniu konsoli przytrzymac power dopoki nie piknie dwa razy:) ekran sie pjawi i zmien w ustawieniach na component/hdmi :)

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza
Problem!

Tia, wczoraj podpiołem konsole pod ogólny rodzinny TV z HD, ( było słodko, sam musze sobie coś z HD kupić )

Dzisiaj wieczorkiem po całodziennym graniu przez kabel Hdmi, wróciłem do swojego pokoju i podpiołem konsole zwykłym kablem z zestawu

( Component się zwie ? ;> ) i dupa po na ekranie NIC się nie wyświetla. Sprawdziełem też na drugim Tv i również na ekanie nic się nie dzieje, przez hdmi działa w porządku. O_o

O co chodzi ? ;f

 

tak to jest jak sie zmienia kable. ja mam to samo- u siebie mam dwa kable. u siebie nie wiem jakie. jeden chyba hdmi-dvi?, a drugi jakis taki, zeby byl dzwiek:P, u rodzicow hdmi. zeby pojawil sie obraz, musisz przy wlaczaniu konsoli przytrzymac power dopoki nie piknie dwa razy:) ekran sie pjawi i zmien w ustawieniach na component/hdmi :)

 

No to pozostaje mi podziękować :)

 

Odnośnik do komentarza

nie ma za co:)

a ja mam takie pytanko:

jak gram na samsungu 20' (mam jeszcze sharp 32'' i nie ma problemow), to wybieram w display (oprocz zaznaczonej 576i) 720p. obraz jest taki jak na 32'', czyli dobra rozdzialka. jak wchodze do home albo do przegladarki i wychodze poprzez PS, to rozdzialka jest troche wieksza. data z godzina sa troche wyzej i przy samym koncu obrazu (ale nic nie ucina). w little big planet tez mi sie wydaje, ze obraz jest za duzy, ale tam na szczescie mozna sobie pomniejszyc. wiec pewnie w niektorych grach obraz mi ucina... jak wybieram same 576i, to w menu wszystko mam takie duze, ze az oczy bola... ale rozdzialka jest ok, tylko, ze przeciez nie bede gral na 576, bo ten tv chyba obslugue 720...

moje pytania: czy tak ma byc, kazdy tak ma, czy tylko ja mam taki problem?

Odnośnik do komentarza

nie jest wlaczony... nie wiem, moze tak ma byc, w sumie duzo wiekszy obraz nie jest.

jeszcze mam jeden problem odnosnie original theme: czasami jest koloru czarnego, czasami rudego. czemu tak jest? i nie moge zmienic na czarny (domyslny), bo w opcjach wyboru koloru go nie ma. jak daje domyslny, to jest wlasnie rudy:/

 

dzieki:)

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza
nie jest wlaczony... nie wiem, moze tak ma byc, w sumie duzo wiekszy obraz nie jest.

jeszcze mam jeden problem odnosnie original theme: czasami jest koloru czarnego, czasami rudego. czemu tak jest? i nie moge zmienic na czarny (domyslny), bo w opcjach wyboru koloru go nie ma. jak daje domyslny, to jest wlasnie rudy:/

 

Kolor sie zmienia zależnie od pory dnia,

 

a ten obraz bedzie troche większy, bo monitor ma inną rozdziałke niż podstawowe HD obsługiwane przez PS3

 

Czy "padalnosc" konsol jest duza? Mam konsole kupiona niecaly miech temu, ale niestety bez zadnego paragonu ,ani nic :/ Czyli bez gwary.

 

Zależy od konsoli, ale np. moja - kupiona 09.2007 nie miała jeszcze żadnej awarii :)

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Witam.

Miałem konsole zaraz po premierze EU lecz sprzedałem, a teraz planuje ponowny zakup.

Za moich czasów konsola miała wsteczną kompatybilność z grami ps1/2(słabą bo słabą, ale miała).

Slyszałem teraz dwie wersje, pierwsza, ze konsola z dyskiem 40 GB nie ma mozliwosci odtwarzania gier z poprzedniej generacji lub druga wersje, ze w ogole nowe modele tego nie posiadaja.

Jak to jest?

Jeśli nie posiadają to są jakieś informacje o dodaniu tej mozliwosci w patchu? Zakładam, ze emulacje można wprowadzić software'owo.

Jeżeli też nie to bede chyba musiał zapolować na jakaś stara czarnukle na allegro ;/

Odnośnik do komentarza

Hex, jedyna konsola PAL na jakiej pograsz w gry z PS2 to 60 GB (Hardwarowy GSX i softwarowa emulacja EE przez Cella), problem tylko czego się spodziewasz.. Na HDTV gry z PS2 mimo upscaling i smoothingu trącą pikselozą i dają ostro po oczach ;) Szczególnie po przesiadce z current genowych gier.

 

Z tego co widze na Allegro to można i wyhaczyc nowa, ale za 2500 -> kogos niezle porylo :lol:

 

Na patcha wprowadzającego emulację bym nie liczył, szczególnie patrząc na to jakie problemy ma Sony z wprowadzaniem pojedynczych elementów do XMB, a co dopiero sklecenie płynnie działającego emu. Prędzej spodziewałbym się wydawania co większych hitów w PSS.

Edytowane przez Grabar
Odnośnik do komentarza
nie jest wlaczony... nie wiem, moze tak ma byc, w sumie duzo wiekszy obraz nie jest.

 

TV - 16:9

Monitor - 16:10

 

Są podobno takie monitory, które pozwalają na wyświetlenie obrazu z dodanymi marginesami, tak aby nie rozciągać obrazu. Podobno - nie znam się.

chyba was wprowadzilem w blad:/ ja nie mam monitora, tylko tv lcd. a chyba 20'' to samsung ma tylko monitory, wiec w takim razie mam 19'' :P sorka

Odnośnik do komentarza
Akurat w temacie routerów i modemów WIFI jestem 200 lat za murzynami:). Posiadam internet od miejskiego dostawcy(Art-com), łącze mam przypisane do karty sieciowej, teraz chce w łatwy i prosty sposób podłączyć ps3 do sieci . Możecie mi podać jak to najprościej i najłatwiej zrobić??

 

Kupujesz router, podłączasz do niego łącze, PCta i klonujesz adres MAC karty sieciowej PC do routera i gotowe, możesz rozdzielać łącze (klonowanie adresu to jedno kliknięcie w menu routera).

 

BTW. Zły temat, chyba :P

Odnośnik do komentarza

W konsoli rozumiem, ze avatar masz? Jesli tak to sprobuj zmienic kilka razy na inny. Jak to nie pomoze to zwroc sie z tym do kogos z SONY bo to powinno wczytac sie automatycznie.

Co do podpisu... ustawiasz go w PS3 w Account Management. Nie pamietam gdzie dokladnie, musisz poszukac sam (to ten sam opis co widnieje nad jezykami na 3str. gamercarda w PS3).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...