Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem. kupiłem niedawno ps3 i dwie gry. Jedna działa normalnie drugiej nie mogę uruchomić bo prawdopodobnie trzeba ją zainstalować na dysku. Kiedy chcę to zrobić pojawia mi sie komunikat że nie ma wolnego miejsca mimo że w rzeczywistości jest ok. 70gb. Co poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Witam.

Mam taki problem. kupiłem niedawno ps3 i dwie gry. Jedna działa normalnie drugiej nie mogę uruchomić bo prawdopodobnie trzeba ją zainstalować na dysku. Kiedy chcę to zrobić pojawia mi sie komunikat że nie ma wolnego miejsca mimo że w rzeczywistości jest ok. 70gb. Co poradzicie?

Przed instalacją wrzuć na dysk konsoli kilka giga danych (muza, filmy, czy inne zdjęcia) powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza

ratchet ma błąd ,który właśnie objawia się tym co masz u siebie(to jedyna taka gra z takim błędem i nie u każdego on występuje)-ratchecik po prostu nie widzi miejsca wolnego na dysku pomimo tego,że jest.Zrób tak jak pisali,zaistaluj coś na dysku i wszystko będzie ok

Odnośnik do komentarza
Przymierzam się właśnie do zakupu konsoli i chciałbym zapytać jak to jest z tymi kablami HDMI. Z tego co pamiętam nie ma różnicy pomiędzy takim za 100zł a takim za 25zł, ale chciałbym się jeszcze upewnić, czy na pewno tak jest ?

 

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam,

Kuba

zasada zawsze jest ta sama, sygnal jest cyfrowy jak bedzie problem z kablem to bedzie od reki widoczny, sieczka na ekranie, zanik sygnalu itp. (na pewno nie beda to efekty jak przy sygnale analogowym czyli jakis snieg, rozjechana jaskrawosc itp.)

przy krotkich kablach nie spotkalem sie zeby byly takie anomalia jak wyzej nawet tych najtanszych wiec nie ma roznicy co kupisz

zaznaczyc trzeba ze testowac nalezy na najwzyszych rozdzialkach czyli w 1080p

 

natomiast ostatnio kupilem 15m kabel prolinka za jakies 130zl, niby tez firmowy, ale niestety przy 1080p co jakis czas w obraz wkradaly sie jakies przekalmania w postaci sieczki i w takim przypadku bylem zmuszony juz kupic cos lepszego za ponad 300zl. bo zalezalo mi na 1080p (w nizszych rozdzialkach by mogl zostac bo bylo ok.

juz ten za 300zl dziala jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie odnośnie przenoszenia/udostepniania plików z kompa na ps3 i odwrotnie, da się ? na razie używam PS3 Media Server, ale jakbym chciał skopiować coś z PS3 na dysk kompa to już nie da się, albo nie wiem jak to zrobić. Jak ktoś wie to niech da znać, dziękuję.

Kup sobie PENDRIVE'a i po kłopocie. :P

 

Po to mam kabel sieciowy i kompa żeby nie uzywac pendrive'a :P

 

To jak, wie ktoś jakiego softu można uzyć do kopiowania z i na hdd PS3 ?

Odnośnik do komentarza
40GB dysk to za malo bo bedzie trzeba sie liczyc z niedostatkiem miejsca i czesto kasowac by cos nowego na HDD zmiescic, mi sie udalo 40GB po 2 dniach zapelnic kilkoma demami, nawet nei wiem czy jakby wszsytkie dema sciagnac to by sie na 80Gb zmiescilo, wiec sama 40GB to za malo, 80GB wydaje sie takim minimum...

wersje 40GB a 80GB maja wiele roznic

niestety ale panuje przekonanie ze 40GB bardziej awaryjna, ale na pewno nikt nie jest w stanie stwierdzic co jest prawda bo nich badan nie prowadzi, wiec zadnej opinii nie mozna kwestionowac

40GB wersja nie bedzie w nizszej technologii wykoanania a co za tym idzie mniej pradu zuzywala jak i mniej ciepla produkowała a w 80Gb jak kupi odpowiednia wersje to jzu bedzie ta z ukladami w mniejszej technologii

po za tym w 80GB wersji przeciez ma DS3

 

A moja 60-ka chodzi dosc glosno,jak sie juz wiatrak rozbuja,nie ma zlituj :) Pewnie dlatego,ze pierwsza wersja i pradu ciagnie najwiecej.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie odnośnie przenoszenia/udostepniania plików z kompa na ps3 i odwrotnie, da się ? na razie używam PS3 Media Server, ale jakbym chciał skopiować coś z PS3 na dysk kompa to już nie da się, albo nie wiem jak to zrobić. Jak ktoś wie to niech da znać, dziękuję.

Kup sobie PENDRIVE'a i po kłopocie. :P

 

Po to mam kabel sieciowy i kompa żeby nie uzywac pendrive'a :P

 

To jak, wie ktoś jakiego softu można uzyć do kopiowania z i na hdd PS3 ?

 

Z HDD PS3 do PCta, to tylko pamięć przenośna, jak w drugą stronę, to Media Server, np. Tversity

 

Odnośnik do komentarza

jeśli na psx i ps2 grałeś cały czas na standardowych kablach z pudełka myśląc,że to rgb to aż strach się bać :).Jakaś kolosalna różnica to nie była ale kabel rgb dość wyraźnie poprawiał kontrast i nasycenie kolorów :). No i po kablu RGB gry ntsc miało się kolorowe na palowych tv :P (choć nowsze tv już się same dostosowywały i nawet bez kabla był kolor)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Różnica była na tyle duża, że na pierwszy rzut oka było ją widać. Ostrość i kolory, pamiętam, że po zmianie kabla byłem w szoku, a jak jeszcze pozmieniałem ustawienia w TV pod nowy kabel to w ogóle był wypasik. Współczuję Grigori gry przez tyle lat w nieświadomości ;), bo naprawdę rożnica może jak mówi Ficuś nie była kolosalna ale moim zdaniem spora.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

1. Albo ja jestem ślepy albo tego nie ma. Chodzi mi o to czy jest w jakiś sposób zaznaczone nie wiem pokazane, rzeczy które już ściągnąłem w PSS? Wiem że, mogę sprawdzić w historii download, ale chodzi mi bardziej bezpośrednio w PSS. Ściągam nałogowo trailery a nie uśmiecha mi się pobieranie 2 razy tego samego, jest jakiś ptaszek-znaczek V, że już to ściągnąłem?

 

2. Gdzie i czy w ogóle można zmienić kolor godziny i daty wyświetlany w interfejsie?

Odnośnik do komentarza
1. Albo ja jestem ślepy albo tego nie ma. Chodzi mi o to czy jest w jakiś sposób zaznaczone nie wiem pokazane, rzeczy które już ściągnąłem w PSS? Wiem że, mogę sprawdzić w historii download, ale chodzi mi bardziej bezpośrednio w PSS. Ściągam nałogowo trailery a nie uśmiecha mi się pobieranie 2 razy tego samego, jest jakiś ptaszek-znaczek V, że już to ściągnąłem?

 

2. Gdzie i czy w ogóle można zmienić kolor godziny i daty wyświetlany w interfejsie?

1.zaznaczone tylko dema sa

 

2.nie da sie

Odnośnik do komentarza

1. Troszkę mi tam chyba ślepniesz bo przy każdej rzeczy jakiej ściągnąłeś,a konkretnie przy jej ikonce w store masz w lewym dolnym rogu tej ikonki taką czerwoną torbę na zakupy :P

2.nie da się

 

szymek ubiegł,btw ja zawsze dema ściągałem i nie wiedziałem ,że przy trailerach nie ma tej ikonki :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...