Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

usługa vidzone podobno działa już ale jak sie ma konto angielskie.

 

jak można załozyc nowe konto i jak uruchomic poźniej vidzone?

ktos juz to z was robił?

 

Niezaleznie czy masz czy nie masz konta angielskiego vidzone nie zadziala bo jest filtrowane po adresie IP, ktory masz z Polski.

Mam to szczęście, że mam i konto i IP UK bo usługa ta nie dość, że darmowa to jeszcze zrobiona z dużą dbałością o szczegóły, do tego niesamowicie intuicyjny interfejs i braki lagów podczas bufferowania/streamowania videoclipów, setki artystów i niewiele reklam (raptem 2 bannery powiązane z grami na ps3) to tylko parę z wielu plusów jakie niesie za sobą vidZone.

Ciekaw jestem, czy zostanie to z czasem przeniesione na rynki poza granicami GB. Oby - bo każdy posiadacz ps3 powinien mieć dostęp do tej usługi. Moja ocena aplikacji 5/5.

Odnośnik do komentarza

ja to widzę tak, każdy sprzęt przeznaczony na nagrodę musiał zostać przez kogoś kupiony, tym kimś jest zazwyczaj sponsor, powiedzmy wygrywamy konsole w konkursie radiowym to radio kupuje konsole od niej powinniśmy definitywnie zażądać/poprosić/przypomnieć o dowód zakupu tłumacząc że na sprzęt powinna być Gwarancja, paragon w tym wypadku wystarczy.

 

nigdy jeszcze nie wygrałem żadnego sprzętu ale po twoim wpisie CoATI będę na wszelki wypadek o czymś takim pamiętać. Łatwo zapomnieć w przypływie nagłej euforii, hura.gifWYGRAŁEM ale o takich rzeczach jak gwarancja człowiek wówczas nie myśli.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że większość wyłączyła myślenie, lub nie chce się im czytać tematu. Napiszcie sobie tą piękną sentencję na ścianie:

 

Bez pomocy konwertera lub magii nie zrobimy z sygnału cyfrowego sygnału analogowego i vice versa q.r.w.a
Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza

PS3 60 GB nie widzi dysku twardego

Dysk twardy ma zewnętrzne zasilanie zasilaczem,podpinam go pod USB w PS3 i PS3 w ogóle go nie widzi.

Parametry dysku

Seagate 500GB 3,5'' USB 2.0 ,7200 obr./min ,pamięć podręczna 16mb ,zasilanie zasilaczem ,standardowy nośnik magnetyczny.Chciałbym zrobić backup danych (34GB) zanim konsola pójdzie do serwisu.Jakieś sugestie?

Edytowane przez wiedziu
Odnośnik do komentarza
PS3 60 GB nie widzi dysku twardego

Dysk twardy ma zewnętrzne zasilanie zasilaczem,podpinam go pod USB w PS3 i PS3 w ogóle go nie widzi.

Parametry dysku

Seagate 500GB 3,5'' USB 2.0 ,7200 obr./min ,pamięć podręczna 16mb ,zasilanie zasilaczem ,standardowy nośnik magnetyczny.Chciałbym zrobić backup danych (34GB) zanim konsola pójdzie do serwisu.Jakieś sugestie?

Dysk sformatowany pod FAT32 czy NTFS? Jeśli masz NTFS to PS3 nie zobaczy takiego dysku.

Odnośnik do komentarza

tzn- masz dane przecież swojego konta bo z tego co zrozumiałem to swoje konto chcesz usunąć u kogoś.Problemem może być jedynie fakt,że musisz tego dokonać na jego konsoli więc musisz mieć do niej fizyczny dostęp.

 

Konto dzieli się na 5 różnych konsol,a nie użytkowników dla przypomnienia.Na jednej konsoli z gier z konta może używać każdy użytkownik

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam taki problem: Juchy zreanimował moją PS3 60GB i konsola śmiga jak ta lala, ale wszystkie gry z dysku uruchamiają się w wersji demo albo nie chcą się uruchomić. Pojawia się info gra straciła swoją ważność (time expired) i mam ustawić zegar konsoli przez internet. Czy po synchronizacji czasu przez net gry zaczną działać, czy muszę je na nowo ściągać? Niektóre mają tylko aktywację (Stradust czy WipeOut) więc nie powinno być problemu. Ale inne nie mają właśnie aktywacji.

Miał ktoś z Was podobny problem ??

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...