Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

każda zakupiona gra/dodatek czy to z PS Store czy to na płycie działa na wszystkich kontach na danej konsoli :P

 

Pamiętaj jednak o tym,że dodatki musisz kupować w regionie w którym zakupiłeś grę-masz palową wersję gry X to dodatek musisz kupić w jakimś europejskim store itp. grać potem już możesz nawet na koncie na Sri Lanke :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jak zrobić, aby gry ściągane z amerykańskiego PS Store były kolorowe a nie czarno-białe? Bo wszystkie demka mam właśnie takie. Czy istnieje jakaś możliwość, żeby przez kabel RGB to zadziałało normalnie?

 

Czy przez HDMI nie ma z tym problemu? Bo nie mam dostępu do tego kabla i nie wiem, czy mam się spodziewać problemów również z HDMI?

Odnośnik do komentarza
Jak zrobić, aby gry ściągane z amerykańskiego PS Store były kolorowe a nie czarno-białe? Bo wszystkie demka mam właśnie takie. Czy istnieje jakaś możliwość, żeby przez kabel RGB to zadziałało normalnie?

 

Czy przez HDMI nie ma z tym problemu? Bo nie mam dostępu do tego kabla i nie wiem, czy mam się spodziewać problemów również z HDMI?

 

Przez HDMI nie ma takiego problemu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Muszę na coś uważać aktualizując soft w PS3? Nie chce mieć żadnych problemów więc pytam.

by mieć prąd cały czas podczas aktualizacji softu :P A tak na serio to nie ma na co uważać-to proces automatyczny na który nie mamy wpływ.Raz na ruski rok komuś spier.doli się konsola podczas instalowania softu ale nikt na to nie ma wpływu.Zresztą od dłuższego czasu dostępne jest na ps3 recovery menu więc jak soft źle Ci się zainstaluje to można odratować ps3(kiedyś od razu musiało trafiać do serwisu)

Odnośnik do komentarza

hehe to jedyna gra z którą są takie cyrki.Łatka do GT5 to co najmniej dwa dni stracone :P.Ona po prostu tak fatalnie się ściąga i po pewnym czasie wyskakuje błąd.Na pocieszenie powiem Ci ,że pomimo tego że za każdym razem procenty zaczynają lecieć od 0% to konsola zapamiętuje wcześniej ściągnięte dane i nic nie tracisz.Czyli za każdym razem masz mniej do ściągnięcia.Przeje.bana jest łatka do GT5P-nie wiedzieć czemu do dziś tego nie naprawili,do innych gier łaty lecą jak burza...

 

ps.nie ma sposobu aktualizacji gier przez pendrive itp

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Polecam rozładowywać je do końca. Dłużej będzie Wam bateria trzymać.

 

Jak naciśniesz przycisk z logo PS to będzie w górnym roku ile kresek masz jeszcze baterii (są trzy, podobnie jak w telefonie). A ile czasowo to nie znalazłem, tylko te kreski mi mówią jaki jest stan baterii pada.

 

Te kreski to tak naprawdę g*o mówią. Czopowy patent. Powinno się wyświetlać info choćby procentowe (a najlepiej konkretne wartości), ale na to to nie mamy co liczyć...

 

Tak samo mnie wnerwia to, że przy pobieraniu nie pokazuje prędkości pobierania i dokładnej wielkości pliku (ile z ilu).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
Polecam rozładowywać je do końca. Dłużej będzie Wam bateria trzymać.

i zepsuc? akumulatory Li-Ion [takie jak w padzie] nie posiadaja efektu pamieci i nie powinny byc poddawane formowaniu.

 

btw. teraz jest okres wakacji ;] optymalnymi warunkami przechowywania takich akumulatorkow jest: rozladowanie ich do okolo 30-40% i ochrona przed wysokimi temperaturami. to zapewni im wieksza zywotnosc.

 

czeste rozladowania do 0% i nagrzanie, to najwiekszy wrog Li-Ion.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...