Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanko - mianowicie jestem na Lockerz.com, angielskiej stronie, która wysyła prezenty, jeśli zdobędzie się odpowiednią ilość punktów... mniejsza z tym. Chodzi o to, że jest z USA. Gdyby wysłali mi PS3 w formacie NTSC czy jest to jakiś problem. Gry mi nie będą chodzić, polski PS Store czy coś? Proszę o odpowiedź - nie chce dostać PS3 bez możliwości grania/oglądania filmów. No właśnie - a co z filmami Blu-ray wtedy???

Odnośnik do komentarza

Filmy blu ray z naszego regionu nie będą działać, tylko z us. Nic innego (gry, psn) nie ma blokady.

 

Ale nie bądź naiwny, i tak nie dostaniesz konsoli za to że raz dziennie odpowiadasz na głupie pytania i szukasz nowych znajomych tylko po to, żeby im wciskać zaproszenia.

 

Dostane, dostanę...

 

Ale filmy mnie martwią. Chyba czas niestety zbierać na PS3 :(

Edytowane przez Artai
Odnośnik do komentarza

Mam pare pytań odnośnie backupa bo nigdy tego nie robiłem mianowicie powiedzcie mi proszę jak to działa ? Na konsoli mam następujące rzeczy na których bardzo mi zależy :

 

1)2 gry z psn na które sie składałem ale nie ja je zakupywałem . Czy da się zrobić ich backup ?

2)Co idzie z powyższym mam 5 profili(2 do tych gier , jeden główny profil i 2 poboczne do gier online) ,czy da się zrobic backup profilu ? nie pamiętam hasła do żadnego więc jeżeli przyjdzie mi się logowac to du.pa zbita:)

3.Wiele osiągów na sieci w tym jestem m.in. w top 50 w pes2009 , top 3O Lawem w Tekkena 6 itd. Czy po formacie stracę te wszystkie rzeczy czy może są one zintegrowane z save game i uda się je zachować?

4.Masa savów no ale to się chyba uda zachować

5.Jakies tam trofea , na nich mi akurat nie zależy ale zawsze mogły by być.

 

Dziękuję temu który mi choć troszkę pomoże .

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie i nie wiem o co biega. Mianowicie,wiele osob ma gamecard ze strony playstation,zadne customy,tylko ten oryginalny prawdziwy. Problem jest w tym ze ilekroc w niego klikam na kimkolwiek (nawet sobie) to zamiast przenosic mnie na liste trofeow tego osobnika to dostaje ta strone --> http://uk.playstation.com/registration/

 

O co do cholery chodzi,czy jestem zalogowany czy nie,zawsze to samo -_-

 

Juz sobie poradzilem,trzeba zamienic odnosnik w sygnaturze na http://profiles.us.playstation.com/playstation/psn/visit/profiles/nick gdzie "nick" to nasza nazwa. Swiata nie odkrylem ale moze komus rownie ciemnemu jak ja sie moze przydac.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

p i i oznacza tyle ze p to natywna rozdzielczosc ( chyba tak to sie nazywa) a i to z przeplotem znaczy to tyle :

w 720p dostajesz caly czas obraz majacy 720p wysokosci

w 1080i dostajesz na zmiane parzyste i nie parzyste linie w kolejnych klatkach i tak naprawde wyswietla 1920/540

Odnośnik do komentarza

Witam,

jakiś czas temu zakupiłem ww. słuchawki i mam z nimi mały problem.

Podczas gdy pracują w trybie Dolby Digital, zauważam czasem jakieś trzaski i charczenie.

Głównie ma to miejsce podczas odtwarzania dźwięków mowy (np. rozmowy przez codec w MGS4 lub test głośników w Wipeout HD), ale nie tylko.

Podłączone mam je światłowodem, który był załączony w zestawie (podłączałem je również na toslink daytona, ale to nie rozwiązuje problemu).

Wszystkie ustawienia dźwiękowe w konsoli są prawidłowe (zaznaczony DD 5.1 plus dwa domyślne Lineary).

Czy ktoś z was posiada te słuchawki i ma podobny problem?

Co radzicie w tej sytuacji?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tak - możesz to samo konto założyć na nowej konsoli.

 

Ale na tą chwilę np. sejwu z LBP i chyba Killzone 2 (chyba - nie chce w błąd wprowadzać) choć byś nie wiem co zrobił po prostu nie przekopiujesz oraz niektórych rzeczy z PSS.

 

E:

TUTAJ jakaś randomowa lista zabezpieczonych sejwów (parę sekund w googlach)

+

to co możesz bez problemu skopiować.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Bede zmienial ps3 60gb na ps3 slim. Co musze zrobic aby nic nie stracic?

Jest ten backup w nowym firmware. Co konkretnie jest kopiowane? Wiadomo, ze chodzi mi o sejwy, bo gry sobie sciagne jeszcze raz z PSSTORE.

na slim zainstaluj 3.15 aby móc wykorzystać opcję "transfer" po LAN

 

deaktywuj konta na poprzedniej konsoli bo inaczej konsola nie będzie chciała rozpocząć transferu

 

U mnie przerzuciło wszystkie dane (zdjęcia, muzę, filmy i wszystkie sejwy), fakt z LBP zaginęło kilka zapisów ale szkód nie narobiło.

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

Teraz save jest w GAME DATA, zamiast w SAVE DATA, więc nie da się skopiować z LBP. Jest sposób, w grze gdzieś jest opcja exportu do pliku save'a, wtedy to da się na PENa wrzucić i skopiować. Sam save nie jest zabezpieczony, tylko twórcy kombinują za bardzo :P

Mi wcieło mnóstwo saveów, głównie rock band, tony hawk itp, wszystkie piosenki itp, ten backup to jakaś kpina.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, zastanawiam się nad kupnem PS3 i oczywiście, moje pytanie dotyczy tego, który model wybrać. Dodam, że nie interesuje mnie kompatybilność wsteczna, nie mam też telewizora HD. Po prostu chcę pośmigać w SSF4 online(jak już wyjdzie oczywiście). Może jest gdzieś na forum jakiś opis modeli PS3 i informacje, typu stopeń awaryjności itp. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanie. niedawno zamieniłem xboxa na ps3 i problem jest taki że na tym drugim sprzęcie każda gra jest strasznie rozpikselowana, na xboksie obraz był dużo ostrzejszy, każda gra jakiej nie włączę wyglądała lepiej na klocu...

Konsola podłączana jest do telewizora hd jak i jednego full hd, kablem hdmi...

 

i tu rodzi sie pytanie, można jakoś zniwelować ten problem ? Jakieś ustawienia konsoli ? markowy kabel hdmi ? prosze o pomoc bo jestem bardzo blisko sprzedania tego cholerstwa :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...