Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, ciekawe. dzisiaj wyczyscilem mojego fata odkurzaczem, sprzezonym powietrzem i zaraz po tym wykonalem fun test. po wyczyszczeniu z kurzu sprayem ze sprzezonym powietrzem i odkurzaczem zmiana byla zauwazalna, ale szczerze powiem, ze spowiewalem sie lepszego rezultatu. wiatraki po wlaczeniu dzialaly jakby troche ciszej, lecz nieznacznie. zaraz po tym konsole wylaczylem i wykonalem fun test. zdziwilem sie ile jeszcze syfu w srodku sie znajdowalo, bo dosc spora chmura kurzu z Chlebaka sie wydostala. po chwili zalaczylem konsole i naprawde, roznica byla juz znaczna. PS3 chodzil na najnizszych wiatraczkach i az przyjemnie bylo jej sluchac jak pracuje. zostawilem ja tak na godzine zeby pochodzila i bym mial okazje porownac wydajnosc wiatrakow. zaznacze, ze przed czyszczeniem, wiatraczki po ok 10 minutach chodzenia zaczynaly glosno dzialac. po uplywie wspomnianej godziny bardzo pozytywnie zostalem zaskoczony bo konsola chodzila niemalze tak samo cicho jak po wlaczeniu. naprawde, minimalnie zwiekszone obroty. wlaczylem demo GoW III i w lokacji gdy przelatujemy Kratosem na skrzydlach Ikara na starcie z centaurem, chlodzenie konsoli wskoczylo o 2 biegi wyzej. gdybym mial wlaczony dzwiek to nie ma bata, nie uslyszalbym tego w zyciu.

 

jestem zadowolony z rezultatow i powiedzcie - raz na miesiac, wykonywanie fun testu jest wskazane?

Odnośnik do komentarza

No i ja wydmuchałem swoje Ps3. Nie powiem, bałem się to zrobić w końcu to mój pierwszy raz z nią. Ale po wstępnej rozmowie, obydwoje uzgodniliśmy, że to dla jej dobra; zgodziła się. Poddenerwowany, zarzuciłem fan test, szybko to poszło. Porządnie ją przeczyściło, że tak powiem "kurznęło' jej się prosto z serca, z samych bebechów. Wyleciało trochę tego syfu.

 

Efekt; konsola chodzi cichutko jak w dniu zakupu. Za 2-3 miesiące kolejne dmuchanie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Podłączam ps3 do tv sd za pomocą kabla Scart... dźwięk jest, obrazu nie ma... niby chodzi o reset ustawień, raz zresetowałem, było 2 piknięcia, obrazu nadal nie było... już kolejny raz nie mogę zresetować, poprostu konsola pika raz, a za moment się normalnie wyłącza. Pomóżcie ;) Aha, konsola wcześniej była podłaczona przez hmdi, stąd był konieczny reset ustawień.

Odnośnik do komentarza

Podłączam ps3 do tv sd za pomocą kabla Scart... dźwięk jest, obrazu nie ma... niby chodzi o reset ustawień, raz zresetowałem, było 2 piknięcia, obrazu nadal nie było... już kolejny raz nie mogę zresetować, poprostu konsola pika raz, a za moment się normalnie wyłącza. Pomóżcie ;) Aha, konsola wcześniej była podłaczona przez hmdi, stąd był konieczny reset ustawień.

 

Dziwne że przytrzymanie przycisku nie pomaga,ale jest o wiele łatwiejszy sposób po prostu podłącz PS3 znów na chwile do TV hd i ustaw w ustawieniach na obraz SD,po podłączeniu do TV Sd będzie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o tzw. Test Fan, to większość filmików na 'jutubie' jest absurdalna (np. włączanie konsoli i nagle jej wyłączanie z tyłu prztykiem...). Więc jeśli ktoś tego jeszcze nie wie lub nie rozumie:

- trzeba włączyć zasilanie konsoli trzymając eject. Po prostu. W Slimach to nie wiem jak jest (bo podobno nie mają z tyły przycisku odcinającego zasilania konsoli), ale podejrzewam że trzeba po prostu włożyć kabel trzymając ten eject.

Odnośnik do komentarza

Hmm, nie bardzo mi to pomaga..jeśli idzie o moje konta prywatne to nie ma problemu bo tam mam po 4 sloty wolne więc się tym nie przejmuje, ale wiadomo są też konta dzielone i tutaj nie chciałbym aby mi z konsoli źródło wywaliło użytkownika bez zrobienia na nim dezaktywacji :D .... może po prostu sam te konta dezaktywuje przed całym procesem o_O...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...