Jump to content

Ninja Gaiden Dragon Sword


ogqozo

Recommended Posts

  • Replies 22
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gra za tydzień wychodzi w USA, pierwsze noty są b. dobre (IGN - 8,6; Gametrailers - 8,<_<. To, co jest uznawane za główną wadę, to krótki czas gry.

I podobno stosunkowo łatwa pierwsza połowa gry, w której nawet nie trzeba używać bloku. Mnie to zasadniczo pasuje, ale hardcore'owi fajni NG mogą się poczuć rozczarowani podczas pierwszego przechodzenia gry. Ale nic straconego, bo wyższe poziomy podobno naprawiają ten "błąd".

Edited by Hela
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ale DS nie jest urządzeniem dla hardkorowców, tylko RPUDZR* ......(*Rekreacyjnym Przenośnym Urządzeniem Do Zapewniania Rozrywki :D). Pomyślcie jak wykastrowany byłby ekranik dotykowy (albo rysik) po serki faków i szitów (jak to u nadgorliwych się zdarze :D). Myślę że Team Ninja chciał zrobić coś innowacyjnego w sterowaniu, więc ciężko tu ustalić jak wysoka ma być poprzeczka z poziomem trudności.

Link to comment
Guest Soul

Hard ponoć jest naprawdę trudny i potrafi nieźle z irytować ,tak czy siak to kolejna odsłona Ninja Gaiden która nie zawodzi , tema ninja to prawdziwi mistrzowie.

Link to comment
PS. Ile średnio zajmuje przejście gry?

Na poziomie Normal około 6 godzin.

Mnie zajęło 4h (zrobiłem wszystko co się dało), a nie jestem fanem serii (zupełnie nie przemówiło do mnie NG na ixa. To pomieszanie klimatów... ninje i bazooki/roboty? Nie komponują się, zdecydowanie).

Edited by Hela
Link to comment

a ja juz mam pierwzy problem, zanim odkrylem jak sie wykonuje ultimate techniques minelo chapter jeden i dwa, dopiero w trzecim, tu jest problem, za siadka pajecza sa dzwi ktorych nie potrafie otworzyc :)

 

BTW: save pasuja z JP do US, to mnie cieszy, ale kiedy ma wyjsc wersja PAL?

Edited by Dabman
Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Nie miałem jakoś dłuższej styczności z tą serią, ale w Ninja Gaiden: Dragon Sword postanowiłem zagrać i choć początkowo gra mnie trochę nużyła, to z czasem coraz bardziej mnie wciągała. Od początku miałem wrażenie, że to sterowanie stylusem zostało zawarte trochę na siłę - myślę że sterowanie z użyciem przycisków sprawdzałoby się lepiej. Niemniej jednak, do tego sposobu kontroli nad postacią też da się przyzwyczaić i już teraz to tak bardzo nie przeszkadza, choć dalej nie wychodzi czasem akurat ten ruch, który chce się wykonać

 

Wszystko ładnie pięknie, ale ten tytuł za szybko się kończy! Z tego co widzę, większość z Was kończy go po 4h - ja z takim czasem jestem na 10. chapterze, ale też nie spieszę, czasem nawet wracam w te same miejsca dla samej radości z walki i zbierania orbów :D . Jeśli jednak żywotność gry zamyka się w granicach 4-6h to naprawde nie jest dobrze :| ... No i na Normalu niespecjalnie czuć tutaj jakiekolwiek wyzwanie, zawiedli mnie trochę bossowie, bo jeszcze żaden nie sprawił mi problemu, a i sposób na ich pokonanie jest dość schematyczny.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.