Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu jak grałem z Wojtkiem w Borderlands 1 na PS3 (jedynka ma fatalny VC, w drugiej już go naprawili) używaliśmy Skype właśnie - bez stresu i bez problemów. Również ostatnio grałem z @humanno w Far Cry 3 to też używaliśmy Skype'a :) Laptop obok i można spokojnie grać. Oczywiście zawsze lepiej używać HS'a z konsolą - mam te od Sony 7.1 v.1 i w Borderlands 2 spisały się świetnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Siema. Mam Headseta 7.1 od Sony. Od miesiąca miałem zakłócenia (dźwięk się czasami wyłączał) grając na konsoli, ale od 2 tygodni HS nie działa w ogóle. Przy wejściu USB, jak i na słuchawkach miga bez przerwy niebieska dioda i nie łączy się.

Wczoraj podłączyłem HS do PC, działa! Ale nadal są co chwile zakłócenia.

 

Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

Masz router w domu? Ja miałem zakłócenia przez router właśnie - pomogła (ale nie do końca) zmiana kanałów w routerze. Potem kupiłem router który obsługuje pasmo 5GHz i problem z zakłóceniami zniknął kompletnie.

Odnośnik do komentarza

Siema. Mam Headseta 7.1 od Sony. Od miesiąca miałem zakłócenia (dźwięk się czasami wyłączał) grając na konsoli, ale od 2 tygodni HS nie działa w ogóle. Przy wejściu USB, jak i na słuchawkach miga bez przerwy niebieska dioda i nie łączy się.

Wczoraj podłączyłem HS do PC, działa! Ale nadal są co chwile zakłócenia.

 

Jakieś rady?

 

Nikt nie miał podobnych problemów z danym Headsetem?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanka odnośnie słuchawek Sony Pulse 7.1. O ile ktoś się zna prosiłbym o konkretne odpowiedzi bo to dla mnie kupa kasy, a zależy mi żeby takie mieć, jako że zostały polecone przez samego wielkiego redaktora. Przynajmniej ja tak odebrałem jego zachwyty nad tym modelem.

1. Są w sprzedarzy dwa modele..jeden kosztuje koło 350, drugi koło 490..czym się różnią? Czy są to bardzo znaczące różnice?

2. Czy słuchawki te będą kompatybilne z PS4, bo dźwięku w nowych konsolach chyba nie czeka jakaś szczególna rewolucja?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość suteq

Panowie jakie ustawienia dać w opcjach PS3:

Urządzenia wejściowe mam BH-100BT czyli moja słuchawka

A urządzenia wyjściowe to ma być to gdzie chcę słyszeć czyjeś głosy tak? 

Bo jak na razie to słyszę swój jak mówię, ale w grze już będzie wszystko ok?

Nie znam się kompletnie na tym. :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...