Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie ss v2 ps3 kosztuje 285zł, nie wiem czy niedałbym się nabrać.

Dla mnie największym problemem w ss v2 ps3 bedzie kabel bo mam taki tv panasonica

że trzeba mieć jakąś specjalną przejściówkę żeby je podłączyć. A w sony jest przez bluetooth, ale kosztem wyższej ceny i gorszego dźwięku :(

 

Tak w ogóle kupuje słuchawki do gier fps, więc ważne są szumy i mikrofon

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W Battlefieldzie to często nie tylko szumu nie ma, ale niczego nie słychać ;]

 

Jednakowoż, jak niczego nie słychać, to szumu też nie słychać. A kiedyś jak niczego nie było słychać, to szum było słychać :)

Tak na marginesie - ciekawe kiedy DICE raczy naprawić zanikający dźwięk...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Sony ma super słuchawki jedyny mankament to trzeszcząc plastik :), a co do pytania kiedy naprawią zanikający dźwięk w BF3 to lepiej niech już nic nie ruszają, bo właśnie ten najnowszy patch miał to naprawić, a sprawił że jest jeszcze gorzej więc następny patch wyeliminuję dźwięk na stałe :)

 

Tylko że przed tym patchem dźwięk miałem i input laga miałem, teraz nie mam dźwięku i nie mam (prawie) input laga (w końcu). Mam nadzieję że tak jakoś po roku od premiery wyjdzie patch, który połączy te 2 sprawy - czyli chcę dźwięk i nie chcę input laga.

Z tymi trzeszczącymi plastikami, to nie ma co przesadzać. Tworzywo jest dobrej jakości, ja nie mam nic do zarzucenia tym słuchawkom - grają rewelacyjnie, wyglądają dobrze, są wygodne, lekkie, bezprzewodowe... Czego chcieć więcej :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jestem zainteresowany jakimśtanim headsetem do pogrania z kumplem oraz suchawkami co by pasowały do 360 i ps3 jednocześnie (tu już lepsiejsze) i myślę o Sennheserach. Czy kupić headset osobno (są jakieś na zavvi za 12 funtów) czy jakieś combo słuchawek z mikrofonem jednej firmy? Czy są jakieś co będe pasować do ps3 i 360 jednocześnie czy wtedy podłącza się je do tv )mam Samsunga 40d6500. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Jestem zainteresowany jakimśtanim headsetem do pogrania z kumplem oraz suchawkami co by pasowały do 360 i ps3 jednocześnie (tu już lepsiejsze) i myślę o Sennheserach. Czy kupić headset osobno (są jakieś na zavvi za 12 funtów) czy jakieś combo słuchawek z mikrofonem jednej firmy? Czy są jakieś co będe pasować do ps3 i 360 jednocześnie czy wtedy podłącza się je do tv )mam Samsunga 40d6500. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Ze sluchawek z micro to:

Turrtle beach(kiklka modeli)zalezy czego szukasz. px5(dzwiek 5.1,bezprzewodowe)mozna je zaprogramowac jak sie chce.Maja rowniez kilka zwyklych stereo

Astro a30,40,50(wszystkie przewodowe jak i bez rowniez wszystkie sa 7.1 cena od +600zl do prawie 1800zl.

Tritton ax pro(7.1),ax720 obie przewodowe.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Jestem zainteresowany jakimśtanim headsetem do pogrania z kumplem oraz suchawkami co by pasowały do 360 i ps3 jednocześnie (tu już lepsiejsze) i myślę o Sennheserach. Czy kupić headset osobno (są jakieś na zavvi za 12 funtów) czy jakieś combo słuchawek z mikrofonem jednej firmy? Czy są jakieś co będe pasować do ps3 i 360 jednocześnie czy wtedy podłącza się je do tv )mam Samsunga 40d6500. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Ze sluchawek z micro to:

Turrtle beach(kiklka modeli)zalezy czego szukasz.

Astro a30,40,50 cena od +600zl do prawie 1800zl.

Tritton ax pro,ax720

 

tańsze będzie kupienie ss siberia v2 dla ps3/x360 jakieś 350-400zł

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak czytam opinie to te słuchawki dla graczy typowo to wg komentatorów to startu nie mają do np. sennheiserów czy innych typowo do dźwięku słuchawek. Jak to jest w końcu? Po ss siberii to w komentarzach wszędzie jadą, turtle beach to nie wiem, może odpuśćmy sobie headset i tak jestem bardziej singleplayerowcem i ktoś poleci jakiś dobre słuchawki ale do max 400 zł, najlepiej koło 200 pasujące zarówno do ps3 i 360 i naprawdę dobrze grające?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...