Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Boże jaka cena :) nie dajcie się nabrać, lepiej kupić poprzedni model za dużo mniejsze pieniądze ;)

 

Te wygladaja na wygodniejsze i lepiej wyizolowane,a co do ceny to taka sama chyba byla modelu 1.0

Pierwszy model był za 99$ - tutaj 150$.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Boże jaka cena :) nie dajcie się nabrać, lepiej kupić poprzedni model za dużo mniejsze pieniądze ;)

 

Te wygladaja na wygodniejsze i lepiej wyizolowane,a co do ceny to taka sama chyba byla modelu 1.0

Pierwszy model był za 99$ - tutaj 150$.

 

20$ ekstra jest za opcje podlaczenia kabla do mp3/wypinania mikrofonu a 30$ jest za nowy wyglad ;)

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co to jest ten BassImpact™ - czy rzeczywiście jakiś fajny bajer czy tylko marketingowy chwyt.

 

Mi tam się podobają - szczególnie że mikrofon jest "wbudowany" i go nie będzie widać. Ale z drugiej strony za V1 dałem 400zł i teraz sprzedać za pewnie mniej jak 300 żeby mieć lepsze ale i pewnie trochę droższe nie bardzo mi się uśmiecha. Zależne będzie od tego o ile będą lepsze i jaka będzie cena.

W V1 wkurza mnie tylko trzeszczący plastik - cała reszta za tą kasę jest jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie chcę jakieś kupić i nie wiem co mam robić. Czekać na nowe które będą kosztowały ze 450 zł, czy kupić te co potanieją :)

 

EDIT:

 

W sensie ten 7.1?

 

A co w poprzednim modelu nie mam wirtualnego 7.1 :)

Źle mnie zrozumiałeś chodziło mi czy ten poprzedni model o którym mówisz to ten http://www.purepc.pl/files/Image/news/2011/08/Sony-7_1-1a.png, a nie że ten będzie 7.1 :D

Edytowane przez Igor67
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ciekawe co to jest ten BassImpact™ - czy rzeczywiście jakiś fajny bajer czy tylko marketingowy chwyt.

 

Mi tam się podobają - szczególnie że mikrofon jest "wbudowany" i go nie będzie widać. Ale z drugiej strony za V1 dałem 400zł i teraz sprzedać za pewnie mniej jak 300 żeby mieć lepsze ale i pewnie trochę droższe nie bardzo mi się uśmiecha. Zależne będzie od tego o ile będą lepsze i jaka będzie cena.

W V1 wkurza mnie tylko trzeszczący plastik - cała reszta za tą kasę jest jak najbardziej ok.

 

skad masz info o wbudowanym mikrofonie.?wydaje mi,sie ze bedzie doczepiany przez wejscie 3.5mm

Odnośnik do komentarza

skad masz info o wbudowanym mikrofonie.?wydaje mi,sie ze bedzie doczepiany przez wejscie 3.5mm

Hidden noise-cancelling microphones deliver crystal clear voice chat and allow for a more streamlined design

Jeśli coś źle rozumiem to mea culpa.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

:) ja też zaq to tak zrozumiałem :)

 

PS. Kyo nie pisz Zaqowi po Hiszpańsku bo zrozumie "kupa" i się obrazi ;)

 

Wiem co to znaczy :P..ja tylko filmik zobaczylem ;) po za tym to lacinski

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Troche solidniejsze wrazenie robia, ale tez wydaje mi sie, ze mniej ergonomiczne/przyjazne w obsludze sa niz dotychczasowa wersja- chodzi mi o przyciski i suwaki, pochowane gdzies pod muszlami. W obecnych jak chce wylaczyc mikrofon, to wystarczy klepnac w muszle i po sprawie, a tu trzeba bedzie macac za przyciskiem. To samo z suwakami- mniejsze i bardziej schowane sie wydaja.

Fajna rzecz moim zdaniem, ze maja preseta game/video/music. Byc moze dzieki temu troche lepiej do muzy sie nadaja. Jak ktos kupi, to niech napisze recke ;)

Odnośnik do komentarza

Miałem Sony 7.1, i przeszedłem na Siberie. Model w wersji blue mam na PC więc wiedziałem że mi będa pasować. Jak dla mnie mają większa płynnośc regulaji głośniści niż Sony, bardzo dobrze zbiera morofon (sony też pod tym względem działa bardzo dobrze). Denerwowało mie to że czasami mało gram a w najmniej odpowiednim momencie trzeba podładować słuchawki. Dlatwgo wybrałem SS v2 na kablu i nie żałuję. Jestem zadowolony. Sony ma szumy, jak włączysz. Siberia równiez ale tak na mój słuch o 3-4 poziomy niższe i są niesłyszalne praktycznie wcale. U sony było je słychać, dość intensywnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...