Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanka odnośnie słuchawek Sony Pulse 7.1. O ile ktoś się zna prosiłbym o konkretne odpowiedzi bo to dla mnie kupa kasy, a zależy mi żeby takie mieć, jako że zostały polecone przez samego wielkiego redaktora. Przynajmniej ja tak odebrałem jego zachwyty nad tym modelem.

1. Są w sprzedarzy dwa modele..jeden kosztuje koło 350, drugi koło 490..czym się różnią? Czy są to bardzo znaczące różnice?

2. Czy słuchawki te będą kompatybilne z PS4, bo dźwięku w nowych konsolach chyba nie czeka jakaś szczególna rewolucja?

 

ja kupilem juz jakis czas temu model elite z bass impactem i powiem szczerze dzwiek jest na bardzo wysokim poziomie, ale.

po prawie roku uzytkowania z obu stron przy laczeniu sluchawka srebrne kolko laczace z obrecza zauwazylem pekniecia z obu stron. Teraz mam dwie wiszace sluchawy, ktore przykleilem do konstrukcji tzw. duck tape. Niestety zrobione jest to cudo z plastiku przy laczeniach w ciaglym ruchu. za 500pln to moim zdaniem lekki przypal.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tego drugiego xD. Czytałem, że najlepiej zainwestować w Pulse Wireless. Tylko ta cena mnie trochę odstrasza. Chyba, że używka...

 

To za inwestuj ale w pierwszego Pulse. Cena 350 zł, cena za drugi pulse to 450 więc wiesz czego szukać :) Granie ze słuchawkami i mikrofonem jest rewelacyjne. W Pulsa naprawdę warto zainwestować, no chyba że mało grasz to wtedy się nie opłaca i koszystasz z biednych mikrofoników które wiszą ci nad uchem i powodują uczucie  dyskomfortu.

 

Drugi pulse jest kontrowersyjny, bo lepszy dźwiękowo od oficjalnego HeadSetu dla PS4 ale i tańszy to gorzej wykonany. Lepiej jest kupić pierwszy bo działa z PS3 i PS4 i jest świetny. To jest headset, nie ma za zadanie świecić przed znajomymi tylko działać w grach a to spełnia rewelacyjnie. 

Odnośnik do komentarza

Audiofilem nie jestem i o jakości dźwięku i tego które słuchawki są najlepsze czy Pulse 1 czy Pulse 2 czy Gold nie będę wnikał. Ale Zachwalany jest pierwszy Pulse headset. Mam go i jego jakość wykonania i dźwięk są więcej niż wystarczające dla potrzeb grania na PS3 i PS4. Bo jeśli po roku użytkowania ma mi pękać jakiś tam plastik który trzyma obie słuchawki tylko dlatego że ma lepszą jakość dźwięku której i tej nie usłyszę to wole głosić pozytywne oponie na temat Pierwszego Pulse. Ponad rok użytkowania i żadnych awarii :D

 

 

 

Pulse.jpg

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

UP: Jego jakość wykonania moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia. W moim egzemplarzu plastik strasznie trzeszczy. Dobrze wykonany za to jest ten Gold.

 

A z osób które tutaj się wypowiadały czy Wireless, czy Pulse Elite to jeśli chodzi o jakość dźwięku to jest to samo z różnicą że Pulse Elite ma Bass Impact plus możliwość podpięcia kablem pod dowolne urządzenie.

 

Gold to to samo co Wireless (z tym że duuużo lepiej wykonany) plus możliwość także podpięcia pod dowolne urządzenie mini jackiem (ale Bass Impact nie posiada).

 

Również Pulse Elite jak i Gold mają dedykowaną apkę do ustawień dźwięku pod konkretne rzeczy. Ja wybrałem Golda jako następcę Wireless Headseta. Od Elite mnie odstraszyły pękające plastiki chociaż bardzo długo się nad nim zastanawiałem...

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

hej ludziska słyszał ktoś o tych słuchawkach:

 

http://www.tesco.pl/mtv/sluchawki-bezprzewodowe.php ?

 

brat regularnie robi zakupy w tesco i ma akurat kuponów na dwa zestawy tego shitu. Byśmy kupili sobie do ps trójek, ale pojawia się pytanie czy opłaca się jeszcze dopłacać 150zeta żeby je dostać? Tesco chwali się, że kosztują one kilka stówek co wg mnie jest śmieszne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Premiera Borderlands Pre-Sequel nadciąga nieubłaganie więc mocno zastanawiam się nad zakupem headseta. Przede wszystkim rozważam kupno wireless stereo headset od sony. Tylko czy brać 1.0 czy 2.0? Na korzyść drugiego przekłada się fakt wbudowanego mikrofonu. Cena 2.0 jest nieznacznie większa. Wersja gold posiada jakieś dodatkowe funkcje, elementy? I gdzie wyrwać najtaniej?

Grać oczywiście będę na ps3 ;)

Odnośnik do komentarza

Ja również poszukuję headsetu ale... chiałbym go używać zarówno na PS3 jak i na laptopie. Najelpiej na jedno ucho czyli - dźwięk z ekranu/głośników laptopa, a komunikacja z ucha headsetu.

 

Jakieś sprawdzone niedrogie modele?

 

I jeszcze jedno pytanie. Jak ze zbieraniem dźwięków przez mikrofon? Czy przy ustawieniu heasdset + głośniki wszyscy gracze nie będą słyszeć dźwięków z gry? To samo przy graniu na laptopie. Gra na laptopie a np. Skype przez headset.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...