Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie bo kupiłem sobie headset i np. jak wyłącze konsole i ją włącze to żeby headset działał to musze wejść do "Audio Device Settings" i za każdym razem dać opcje "connect".Wydawało mi sie że automatycznie powinna konsola ją znaleźć.Też tak macie ? Nie musze jej rejestrować, konsola ją pamięta, chodzi mi o samo wyszukanie headsetu za każdym razem to trzeba robić ?

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się nad zakupem słuchawki Logitech Mobile Pro Headset Refresh, mógłby mi ktoś powiedzieć jak sprawuje się ta słuchaweczka z ps3? Mam nadzieje że ma ktoś ją :(.

 

Ja posiadam i polecam. W przeciwenstwie do 'kolegi nad tym postem' nie musisz go rejestrowac za kazdym razem. Ja od premiery EU rejestrowalem go dwa razy- raz za pierwszym razem i raz po jakims tam UPie.

Ma guzik zglasniajacy i sciszajacy sluchawke, oraz guzik go wylaczajacy.

Moze nie nosi sie go jakos najlepiej (choc porownania nie mam)- nie zeby byz za ciezki, poprostu troche smiesznie wyglada jak jest zalozony na ucho.

Ogolnie- chyba najlepszy HS na rynku w takiej cenie

Odnośnik do komentarza
ja go nie musze rejestrować za każdym razem, tylko za każdym razem musze go połączyć z konsolą

 

 

Troche nie czaje,nie musisz rejestrowac tylko laczyc go z konsola? W jakim sensie? Odpalasz HS'a i Ci powinien smigac,nic nie trzeba laczyc ani sie bawic w zadne (pipi)y,no chyba ze masz jakis gowniany hs ruskiej firmy.

a więc tak konsola go pamięta nie musze za każdym razem robić całej tej procedury co na początku zaraz po zakupie.Musze tylko za każdym razem wejść w "Settings"-->"Accessory Settings"-->"Audio Devce Settings" i tam musze po właczeniu słuchawki oczywiście nacisnąć "Connect (Bluetooth)" żeby mi ją wyszukało.Jak tego nie zrobie to nie moge rozmawiać np w COD4.Wydawało mi sie że powinno być tak że włączam konsole i słuchawke i juz powinno działać ale tak nie jest, ogólnie jakis straszny problem to nie jest ale chciałem wiedzieć czy tak ma być czy tylko ja tak mam.Słuchawke mam Sony Ericsson HBH-PV702 wiec nie jest to chyba ruskie :(

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
ja go nie musze rejestrować za każdym razem, tylko za każdym razem musze go połączyć z konsolą

 

 

Troche nie czaje,nie musisz rejestrowac tylko laczyc go z konsola? W jakim sensie? Odpalasz HS'a i Ci powinien smigac,nic nie trzeba laczyc ani sie bawic w zadne (pipi)y,no chyba ze masz jakis gowniany hs ruskiej firmy.

a więc tak konsola go pamięta nie musze za każdym razem robić całej tej procedury co na początku zaraz po zakupie.Musze tylko za każdym razem wejść w "Settings"-->"Accessory Settings"-->"Audio Devce Settings" i tam musze po właczeniu słuchawki oczywiście nacisnąć "Connect (Bluetooth)" żeby mi ją wyszukało.Jak tego nie zrobie to nie moge rozmawiać np w COD4.Wydawało mi sie że powinno być tak że włączam konsole i słuchawke i juz powinno działać ale tak nie jest, ogólnie jakis straszny problem to nie jest ale chciałem wiedzieć czy tak ma być czy tylko ja tak mam.Słuchawke mam Sony Ericsson HBH-PV702 wiec nie jest to chyba ruskie :(

 

No coz,nie powinno tak byc,powinno byc tak jak mowisz,odpalasz konsole i sluchawke i juz wszystko smiga.Szczerze,nie spotkalem jeszcze nikogo,kto posiada taki model Hs'a,byc moze nie wspolpracuje z konsolka tak jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Sadzicie, że zwykłe słuchawki z mikrofonem (takie "do kompa") będą działały z PS3, jeśli zmontuję sobie przejściówkę z minijacków na usb?

o lol. usb to cyfrowe zlacze, z okreslonym protokolem danych. a ty chcesz po prostu polaczyc kabelki i myslisz ze bedzie dzialac? jak wystarcza ci sluchawki, to je mozna podpiac przez kabel z zestawu uzywajac przejsciowki na jack.

Odnośnik do komentarza

Ej, ej xD. Wpadłem na pomysł. Bluetooth w komórce włączyłem [sE w610i], zapodałem zestaw słuchawkowy, ten standardowy, zestawowy od SE, w PS3 dałem wyszukaj urządzenia bluetooth[headset]... i pyk, połączył sie. Ikonka jest, ładnie pięknie, urządzenie moje da się wybrać z poziomu PS3, ale nie wiem jak sprawdzić, czy to działa właściwie... Wszystko wygląda OK, tylko nie wiem czy to da radę xD. Jakieś porady, może rozwinięcie interakcji komórki z PS3[przesyłanie fotek, itp, może używanie aparatu jako kamerki?]

Dzięki za przeczytanie, jeszcze większe dzięki za odpowiedź w tejże materii.

łi...

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Wiesz ja jestem zainteresowany HS bo jeszcze do telefonu będzie bez problemu działać. Kurcze ogólnie te pytanie powinienem raczej zadać na jakimś forum o telefonach, bo tam pewnie jest masa ludzi, która używała różnych konstrukcji. Ten JAbra jest na baterie, tak? Na baterie AA czy AAA?

 

Znalazłem recke tej słuchawki. Ma akumulatorek ładowany przez USB, regulacje głośności itp więc zamówiłem.

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam .

 

Mam zamiar kupic jakis zestaw sluchawkowy , ktory bede uzywal do Ps3 i do Pc . Zastanawialem sie nad jakas Jabra bo widac z tego co piszecie to nie ma z nia zadnych problemow .

Jednak pytanie jest takie ze w tych zestawach nie daja bluetooth pod usb wiec musze sobie taki bajer dokupic by dzialala mi sluchawka w kompie tak ? :}

 

Bede wdzieczny za odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Witam .

 

Mam zamiar kupic jakis zestaw sluchawkowy , ktory bede uzywal do Ps3 i do Pc . Zastanawialem sie nad jakas Jabra bo widac z tego co piszecie to nie ma z nia zadnych problemow .

Jednak pytanie jest takie ze w tych zestawach nie daja bluetooth pod usb wiec musze sobie taki bajer dokupic by dzialala mi sluchawka w kompie tak ? :}

 

Bede wdzieczny za odpowiedz .

 

tak, jesli nie masz BT wbudowanego w kompa to musisz dokupic na USB. pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Witam,zbieram się z myślą kupna headseta do ps3.Mam pytanko czy istnieją takie słuchawki(ewentualnie jakiś sposób) by na raz mogłem w uchu słyszeć zarówno dźwięk z gry jak i rozmawiać z graczami?

 

mikrofon pod usb (może byc od peceta albo nawet singstara) i słuchawki podpięte pod tv lub wyjscie z wzamcniacza/głosników. Wadą takiego rozwiązania jest to że nie masz mikrofona blisko ust jak w headsecie, no chyba że taki pecetowy mikrofon (za 5 zł w markecie, najlepiej taki wyjmowany z podstawki) na taśmę do dużych nausznych słuchawek zamontujesz. Patent sprawdzony przeze mnie osobiscie :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam zamiar kupić Headset do PS3 i mam spory dylemat.(wszystkie wcześniejsze tematy maja już przestarzałe linki wieć prosze nie pisać ze to już było omawiane)

 

Co lepiej kupić jakąś słuchawke na bluetooth czy może headset na usb??

 

Teraz kilka pytań:

 

Czy kazdy headset na usb bedzie działal???

np ten: http://www.speedlink.de/?p=2&cat=173&a...amp;act_lang=pl

 

Czy ma może ktoś np taki:

http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/p...28&cl=us,en

 

Czy warto za niego dać 100zł

 

on napewno bedzie dzialal ale czy inne tez??

 

Jesli nie warto kupować headseta na USB to jaki na bluetooth??

 

Czy sluchawki 5.1 z wbudowana kartą bedą działać??(np te powyzej do których dalem linka)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Witam

Mam zamiar kupić Headset do PS3 i mam spory dylemat.(wszystkie wcześniejsze tematy maja już przestarzałe linki wieć prosze nie pisać ze to już było omawiane)

 

Co lepiej kupić jakąś słuchawke na bluetooth czy może headset na usb??

 

Teraz kilka pytań:

 

Czy kazdy headset na usb bedzie działal???

np ten: http://www.speedlink.de/?p=2&cat=173&a...amp;act_lang=pl

 

Czy ma może ktoś np taki:

http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/p...28&cl=us,en

 

Czy warto za niego dać 100zł

 

on napewno bedzie dzialal ale czy inne tez??

 

Jesli nie warto kupować headseta na USB to jaki na bluetooth??

 

Czy sluchawki 5.1 z wbudowana kartą bedą działać??(np te powyzej do których dalem linka)

Pozdrawiam

 

Każdy headset na usb powinien działać, głowy za to nie dam ale nie spotkałem się jeszcze z takim który by nie działał (logitech działa na bank, kumple mają też jakieś "no nejmy" z marketów i też działają.

Minus  hs na usb to przedewszystkim kabel i to że na słuchawkach itak będziesz słyszał mowę a dzwiek z gry w głośnikach lub tv.

Wg mnie lepiej sprawdzi się bluetooth zwyczajna słuchawka a jeśli koniecznie chcesz mieć dzwieki z gry na słuchawach i jednocześnie gadać przez headset to skorzystaj z patentu omówionego przezemnie pare postów wyżej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...