Skocz do zawartości

Headsety do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już zamówił/będzie zamawiał Pulse Wireless Stereo Headset? Premiera albo już była albo będzie 1 Października (mam sprzeczne info) a tu taka cisza :) Mnie chwyciła ochota na nowy model :) Za cenę 135USD na polskie z miejsca bym je brał i się pozbył v1.

 

Na Amazon.com są za 135 USD więc imo nawet niezła cena. Gorzej z amazonami w ue (ponad 600 na PLN wychodzi) Niestety Palnet Axel padło gdzie spora część osób zamówiła v1.

BTW: Ktoś zamawiał coś z videogamesplus.ca?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Turtle Beach p5X mnie przekonuje tylko cena mnie odstrasza. Prawie 1000 za słuchawki.... poczekamy ażstanieje i w nocy na kinie będziemy graćcicho heheh. Wolę dołożyć i Wii U kupić.

 

Panowie a z innej beczki - Borderlands 2 - wiadomo chciałbym z kumplem, najtańszy zjadliwy headset do ps3?

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/sl...2703229088.html

http://allegro.pl/sl...2688583541.html

http://allegro.pl/pl...2706324240.html

 

Mam ten ostatni model i nie narzekam, a cena spoko :)

Chociaż gdybym teraz kupował, to pewnie wżiąłbym tego Voyagera - nie dość, że parę groszy taniej to wygląda na przyjemniejszy w użytkowaniu("chwyt uszny" :))

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości zapytam - da się ten BassImpact wyłączyć? Bo powiem szczerze że czekam na opinie i recki zanim zmienię V1 na V2. Też się zastanawiałem czy ta funkcja BI fajnie potęguje "doznania" dźwiękowe czy to tylko marketingowy wybieg a "wibracje" będą tylko w(pipi)iać... .

Odnośnik do komentarza

BassImpact na szczcęście da się wyłączyc, ogólnie słuchawki same w sobie są bardzo dobre- ciekawy design, ukryty mikrofon, bardzo dobra jakosć dźwięku, da się je podłączyć do wszystkiego, chcociaż za taką cenę to kabel do ładowania (micro usb) mogliby jednak dodać do zestawu (jest tylko kabel do podłączania pod gniazdo słuchawkowe). Wiedziałem że "super doznania bla bla" to tylko marketing ale nie spodziewałem się że będzie aż tak tragicznie, słuchawki po prostu burczą i nic więcej, jeszcze jakby to robiły adekwatnie do tego co jest na ekranie to nie byłoby takiej tragedii, ale bombardowanie basem i wstrząsami kiedy jestem w menu a tle leci spokojny podkład muzyczny ( http://www.youtube.com/watch?v=YwLr5qG6bJ4] ) to już przesada. Dodatkowo bass impact nie dostosowuje się do głośności słuchawek- grałem na volume 15% w uncharted3 i burczenie zagłuszało mi rozmowę Eleny i Nate`a (rozmowa podczas niemal kompletnej ciszy na misji skradankowej).

Na necie na razie nie ma żadnych opinii ani recenzji od normalnych graczy, znalazłem tylko recenzje sponsorowane, robione przez ludzi którzy albo dostali je za darmo albo nie mieli ich nigdy na glowie- większość recenzji to po prostu szerzej i ładniej opisane wszystkie funkcje. Gdyby nie nieszczęsny bassimpact, dzięki któremu cena podbita jest do takiego poziomu a nie innego słuchawki uznałbym za pefrekcyjne. Czekam ciągle na kogoś kto też już je ma i liczę na to że po prostu moje są popsute.

Edytowane przez omglapa
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moze sie ktos jeszcze wypowiedziec co do tych pulse elite edition ;)? Planuje wlasnie zakupic i nie wiem czy brac je i mial bym juz pod ps3 czy brac zwykle sluchawy beats by dre. Dobre są te pulse nowe ?

 

Z tego co przeczytałem beats by dre są dobre lecz i tak słono przepłacasz za markę. Poszukaj na necie testów porównawczych, za 1000 zeta masz na rynku lepsze słuchawy.

Pulse, jakość dźwieku ta samo co w starszym o rok i sporo tańszym modelu. Przepłacasz za nieudany bassimpact (mozna go wyłączyć) i bajery pokroju ustawień dźwieku.

Osobiście brałbym starsze soniacze 7.1 lubsony mdr ds6500 jeśli chcesz wydać więcej :)

 

Beats jak dla mnie są jedynie do lansu wśród bananowej dzieciarni hehe

 

Jeśli chcesz słuchawy do gier i do muzy w dalszej kolejności to się nie zastanawiaj i inwestuj w cos z dekoderem dźwięku przestrzennego. Ja już nie wyobrażam sobie grania bez DTS lub Dolby digital na uszach :)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok zdecydowałem się na pulse. Jeszcze mam parę pytań czy jeśli jest jack 3.5 to będzie działać ze wszystkim praktycznie? I czy bass impact działa także ze wszystkim czy tylko z ps3? Pytam ponieważ słuchawy będą nie tylko do grania ale także do muzyki a, że słucham hip hopu itp. zależy mi na dobrym basie i ten bass impact też się przyda widzę, bo daje potężny bass ;)?

 

 

EDIT: Jeszcze jedno pytanko jaki jest czas ładowania i na ile starcza bateria (chodzi mi o te pulse), bo nie ma nic w internecie na ten temat chyba.

Edytowane przez Stunik
Odnośnik do komentarza

Będzie chodziło, w tamtym roku ludzie masowo kupowali HS'y 7.1 v1 sprowadzane z USA, bo tam były w przeliczeniu po 350zł z wysyłką a u nas po ponad 400zł, było ich pełno na allegro, ale i sklepy takie jak Ultima je sprzedawały (ofc nielegalnie, ale co tam... ), a na rynek europejski były wersje w biało czerwono-czarnych pudełkach. W tym roku jednak szukam ciągle za granicą i nie ma opłacalnych ofert, wszystko, najtaniej to 150$ czyli tyle ile u nas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...