Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska, jeszcze jedno pytanko: (specjalnie w osobnym poście dla odświeżenia tematu)

 

- czy można wyłączyć debili gadających prze headset?

- czy można rozmawiać tylko z wybranymi osobami? nie słyszeć całej drużyny, ale gadać tylko z jednym kumplem...

 

z góry thx

Na 100% nie jestem pewny, ale się nie da, przynajmniej ja nie znalazłem, ani wyciszania poszczególnych osób, ani tym bardziej rozmowy tylko z jednym znajomym. Ale z pierwszym nie widzę problemu, rzadko kiedy się trafi osoba z headsetem, a jak ktoś ma to i tak sporo nie używa. Targedia, Sony powinno dawać na kablu lub nie, ale powinien być.

 

Na Valhalli pojawiła się recka wersji na PS3

Trochę cienką ocene dali, single jest rzeczywiście średni, ale multi na mocne 9/10. Ogólnie gra na 8+/10.

Odnośnik do komentarza

A ja mam nieco podobne pytanie jak kolega nade mną. Odblokowałem wszystkie bronie w szeregu 'find all five' oprócz karabinu snajperskiego ofkoz. I tu pojawia się moje pytanie, czy jest jakaś szansa na zdobycie kodu odblokowującego do tej właśnie broni? :/ Czasami widzę jak snajperzy używają tej snajperki i naprawde robi to wrażenie. Zadaje duże obrażenia w przypadku trafienia w korpus, a na dodatek jest stosunkowo szybka i nie wymaga odjęcia lunety od oka. Jest szansa na pomoc? :/

Odnośnik do komentarza
Dasio, czytaj uważnie. Kolega przede mną faktycznie zapytał się o to co zapodałeś, ale mi chodzi o coś innego. ;) Tak więc liczba mnoga ni jak ma się do mojego pytania.

 

To da się skołować kod do tej snajpy, czy też nie?

 

 

No widzisz to Ty nie uważnie czytałeś to co zapodałem! Na tej stronie jest odpowiedź na nurtujące Cię pytanie, na 1. pozycji!!! Jeżeli złożyłbyś wcześniej preorder miałbyś szansę a tak...znikome! Za dużo zioła... :lol:

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dasio, proszę nie załamuj mnie. Czy Ty naprawdę uważasz, że ja, wchodząc na tą stronę jakiś czas temu i odblokowując pozostałe 4 bronie nie zauważyłem tego. Po prostu pytałem czy jest szansa na zdobycie tego kodu w jakiś "niestandardowy" (:P) sposób. Ładna próba, ale coś Ci nie wyszło.

Powinienes dostac kod wraz z gra, ewentualnie chodzilo tu o pre-order. Tak wiec nie ma racej innej mozliwosci, chyba ze ktos laskaw ci da tongue.gif.

Tak też myślałem. :P

 

PS: Dasio, zgaś już tego jointa, bo to szkodzi.

Edytowane przez ziolo69
Odnośnik do komentarza

Witam.

Co do broni F all F między SVD a snajperką z pre-ordera różnica nie warta zachodu jak dla mnie, a ze snajperek moim skromnym zdaniem to najlepsze są podstawowe M24 i GOL dobrze się nimi strzela do kolesi w ruchu i mają normalne celowniki ułatwiające rozdawanie headshotów.

 

A moje pytanie dotyczy strasznie irytujących zwiech w czasie gry online gra potrafi mi się wieszać dosłownie co kilka sekund :( , ale jest to nie regularne nie występuje zawsze, czasem na początku meczu, na końcu itp. Czy macie podobny problem, mam wersję gry i konsoli NTSC.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza

Niestety ostatnio gra też zaliczyła mi kilka zwisów ale to wina przeciążonych serwerów bo na singlu mi się to nie zdarzyło!

PS: Kolego Ziolo nie muszę się wspomagać, a Ty gdybyś sprecyzował pytanie na początku nie byłoby problemu a tak sedno zawarłeś w ostatniej wypowiedzi!

No ale nie żywię urazy ;)

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Co do zwiech, to faktycznie zdarzają się. Sporadycznie, ale potrafią wkurzyć, szczególnie, gdy mamy na "koncie" z 550pkt pod koniec meczu. :/

PS: Kolego Ziolo nie muszę się wspomagać, a Ty gdybyś sprecyzował pytanie na początku nie byłoby problemu a tak sedno zawarłeś w ostatniej wypowiedzi!

No ale nie żywię urazy

Kurde, a Ty dalej. 'NIE BENDE TWOJIM KOLEGOM.' :baby:

Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem czy tak całkiem sporadycznie jak kolega ;D zioło69 nadmienił, rzekł bym że zwiechy te pojawiają się w większości meczów, a ich źródłem może też być kaprawy kod sieciowy, bo nie przypominam sobie żeby w COD czy innej grze w którą ostatnio grałem zwiech były spowodowane przeciążeniem serwerów to objawiało się raczej lagami. Choć mogę się mylić lecz biorąc pod uwagę że to ich, dewelopera 5-ąte podejście z tego co kojażę do tematu mogli coś z tym zrobić...

Odnośnik do komentarza
Ostatnio odpalac demko na HDTV , zobaczylem ze gra ma zarzucony taki dziwny efekt , jakby takiej starosci i widac takie szaro-bure kropki podczas grania . Nie wiem czy to jest zabieg celowy czy nie , w innych grach cos takiego nie wystepuje . Tak czy siak , nie jest to fajny efekt i tylko psuje ogolny wizerunek imho.

Ten efekt starości o którym piszesz nazywa się ziarnisty filtr i używa się go żeby grafika stała się bardziej "brudna" co pomaga wyeliminować efekt sterylności. Zwróć uwage że niektóre gry mają bardzo ładną grafike ale przy okazji grafika ta jest też mocno sterylna. Podobny efekt występował bodajże we wszystkich częściach Silent hill na ps2. Możliwe że pierwotna grafa w Battlefield była "plastikowa" i dlatego zdecydowano się na ziarnisty filtr.

 

Odnośnik do komentarza
No ja nie wiem czy tak całkiem sporadycznie jak kolega ;D zioło69 nadmienił, rzekł bym że zwiechy te pojawiają się w większości meczów, a ich źródłem może też być kaprawy kod sieciowy, bo nie przypominam sobie żeby w COD czy innej grze w którą ostatnio grałem zwiech były spowodowane przeciążeniem serwerów to objawiało się raczej lagami. Choć mogę się mylić lecz biorąc pod uwagę że to ich, dewelopera 5-ąte podejście z tego co kojażę do tematu mogli coś z tym zrobić...

W większości meczów? Erm w takim razie jestem jakimś kosmicznym szczęściarzem, bo ani lagów nie mam (Neo 512kb/s), ani żadnych freezów, a o zwiechach już zapomniałem.

 

'Gdzie mie tu.Ty mnie tu z kolegami nie wyjeżdżaj Panie dzieju. Zbytnio się spoufalasz.' :nerd:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...