Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Ze snajperki wyjątkowo trudno ubić ze względu na anormalne poruszanie się postaci, które szarpią jak w niskobudżetowym arcade, w cod4 ruchy postaci były płynniejsze i normalniejsze dlatego było łatwiej ubić. Jak to jest, że postać skacze tak o przez wysoki płot, gdyby chociaż animacje dodali, że się chwyta i wciąga. Ciekawe czemu nie powiedzieli, że wybuchy będą skryptowane, ha? za taką nieszczerość i kłamliwe napędzanie hype-u powinni dostać za swoje. Nie dość, że grafika jest brzydsza od tej ze screenów to jeszcze nie mogę ustawić tak soczystych super kolorów jak na screenach, po prostu wszystko jest takie bledsze, a jak dodam koloru więcej to jeszcze gorzej. Kiedy wreszcie będą shootery, w których po starciu z odleglości 2 m, dwóch kolesi nie będzie mogło sobie strzelać prosto w bary, aż jeden zginie? Powinno być tak, że kto pierwszy oddał strzał, np. w rękę przeciwnika temu ta ręka jak np. w gta jest wypychana przez kulę do tyłu, a Ty masz czas dobić kolesia, albo lepiej np, że ta ręka staje się niesprawna i teoretycznie może przełożyć przeciwnik broń do lewej ręki, ale wtedy automatycznie będzie się bardziej bujał celownik. Jeśli dostane w nogę chodzę wolniej i nie mogę biec; w dwie nogi mogę tylko siedzieć, lewa ręka-lekkie problemy z celnością itd.( I DAJE TU PRZYKŁAD JEDNEJ KULI, MAX 2). Bo grając w bf czuję jakbym strzelał w hologramy ;/ Wtedy dopiero gra miałaby jakiś sens, nie mowie, że musi to być BF:BC, ale jakakolwiek

Odnośnik do komentarza

Jakoś f.e.a.r się wszystkim podobał. Wyobraźmy sobie bardzo realistycznego shootera w realiach wojny, w którym bierze w rozgrywce online 64 graczy ahhh...Swoją drogą turnieje w takiej grze musiałyby być bardzo spektakularne i założę się, że wiele kasy można by zarobić. Heh ta najpotężniejsza snajperka jest chyba na strzały usypiające bo jak strzela w przeciwnika to on tylko opada, jakby z sił, a jak trafię niezbyt newralgiczny pkt. ciała przeciwnika to ani drgnie tylko mu dmg zabiera(chyba 90) a normalnie to z takiej armaty to powinno mu urwać niezłą część ciała Xd

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Eee tam co to za przyjemność jak byś trafił kolesiowi w but z granatnika, a temu urwało by nogę. Nuda... I do tego pewnie age rating poszedł by w górę i co chciałbyś grać z graczami dorosłymi tylko?! nie żartuj.

 

P.S Gdzie do cholery jest krew?!

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
Ze snajperki wyjątkowo trudno ubić ze względu na anormalne poruszanie się postaci, które szarpią jak w niskobudżetowym arcade, w cod4 ruchy postaci były płynniejsze i normalniejsze dlatego było łatwiej ubić. Jak to jest, że postać skacze tak o przez wysoki płot, gdyby chociaż animacje dodali, że się chwyta i wciąga. Ciekawe czemu nie powiedzieli, że wybuchy będą skryptowane, ha? za taką nieszczerość i kłamliwe napędzanie hype-u powinni dostać za swoje. Nie dość, że grafika jest brzydsza od tej ze screenów to jeszcze nie mogę ustawić tak soczystych super kolorów jak na screenach, po prostu wszystko jest takie bledsze, a jak dodam koloru więcej to jeszcze gorzej. Kiedy wreszcie będą shootery, w których po starciu z odleglości 2 m, dwóch kolesi nie będzie mogło sobie strzelać prosto w bary, aż jeden zginie? Powinno być tak, że kto pierwszy oddał strzał, np. w rękę przeciwnika temu ta ręka jak np. w gta jest wypychana przez kulę do tyłu, a Ty masz czas dobić kolesia, albo lepiej np, że ta ręka staje się niesprawna i teoretycznie może przełożyć przeciwnik broń do lewej ręki, ale wtedy automatycznie będzie się bardziej bujał celownik. Jeśli dostane w nogę chodzę wolniej i nie mogę biec; w dwie nogi mogę tylko siedzieć, lewa ręka-lekkie problemy z celnością itd.( I DAJE TU PRZYKŁAD JEDNEJ KULI, MAX 2). Bo grając w bf czuję jakbym strzelał w hologramy ;/ Wtedy dopiero gra miałaby jakiś sens, nie mowie, że musi to być BF:BC, ale jakakolwiek

 

Widzę dla ciebie tylko jedno wyjście: Zrób grę, w której będą wszystkie elementy które wymieniłeś. Nie mówię sam, znajdź jeszcze tak gdzieś z 25(0) krytyków-zapaleńców, (po)znaj się na wyższych językach programowania, miej wyobraźnie, 100 milionów dolarów, setki a może tysiące godzin czasu i ku*ewską: cierpliwość, zapał, wole walki i ducha, i jeszcze pokorę na znoszenie widzi misi takich graczy jakim sam jesteś, a może wyjdzie ci gra, która zostanie oceniona na 9+. (Jak ci wszystko wyjdzie oczywiście)

 

PS. Gra jest szalenie grywalna. Szczególnie Multiplayer, nie spotkałem się jeszcze w żadnej grze z tak realnym oddaniem pola walki, jego chaosu i atmosfery. Wszędzie lecą kule, wybuchają ściany (A kit z tym, że są to wybuchy skryptowane! Przecież jest naprawdę malutko ścian, których zniszczyć nie można! M16 i granatnik naprawdę się przydają gdy uciekasz z budynku przez śmiercionośnymi strzałami nadjeżdżającego czołgu.), giną towarzysze, gdzieś spada helikopter, a ostrzeliwujący cię jeep dosięga kanonada artyleryjska... I to wszystko wciągu 30 sekund.

Odnośnik do komentarza
Widzę dla ciebie tylko jedno wyjście: Zrób grę, w której będą wszystkie elementy które wymieniłeś. Nie mówię sam, znajdź jeszcze tak gdzieś z 25(0) krytyków-zapaleńców, (po)znaj się na wyższych językach programowania, miej wyobraźnie, 100 milionów dolarów, setki a może tysiące godzin czasu i ku*ewską: cierpliwość, zapał, wole walki i ducha, i jeszcze pokorę na znoszenie widzi misi takich graczy jakim sam jesteś, a może wyjdzie ci gra, która zostanie oceniona na 9+. (Jak ci wszystko wyjdzie oczywiście)

 

PS. Gra jest szalenie grywalna. Szczególnie Multiplayer, nie spotkałem się jeszcze w żadnej grze z tak realnym oddaniem pola walki, jego chaosu i atmosfery. Wszędzie lecą kule, wybuchają ściany (A kit z tym, że są to wybuchy skryptowane! Przecież jest naprawdę malutko ścian, których zniszczyć nie można! M16 i granatnik naprawdę się przydają gdy uciekasz z budynku przez śmiercionośnymi strzałami nadjeżdżającego czołgu.), giną towarzysze, gdzieś spada helikopter, a ostrzeliwujący cię jeep dosięga kanonada artyleryjska... I to wszystko wciągu 30 sekund.

 

I to jest kawalek definicji Battlefieldów, polac mu vodki ! :)

Edytowane przez _Blizzard_
Odnośnik do komentarza

Mr.Blue to chyba oczywiste, że nie wymagam by tak robili i nie karcę ich bo zrobili źle, oni po prostu zrobili to co się bardziej opłaca, czyli wojnę dla dzieci. Np. aby zarobić najnowszy Terminator część 4 będzie dla grupy wiekowej 13+! Może nie powinienem wylewać w tym temacie żali, ale to zaczyna przypominać herezję. Tylko czekać, aż będą wersje seksu dla młodszych i starszych

 

P.S Tak Bartg, BF2 to wręcz sim heh

 

P.S2 Twórcą brakuje jaj, a wszystko jest do granic sztuczne i poprawnie polityczne. MUSI być murzyn, o nie przepraszam afroamerykanin w składzie albo inny kolorowy, żarty nie mogą nikogo obrażać, a niedługo pewnie w grach wojennych pojawią się homoseksualiści

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Americas Army to bardzo przyjemna gra(jedno konto 30+, drugie 40+) i sporo polaków gra(to że jest za darmo to swoją drogą). Ciekawym smaczkiem jest wykrwawianie się :) Nie twierdze, że BF2 to pure arcade, ale do realistycznego shootera mu daleko. A o operation flashpoiont sporo się mówiło, i była to bardzo popularna gra, problem polega na tym, że sequal nie wyszedł(a miał wyjść :/)

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Panowie mam taki problem, a mianowicie nie mogę się podłączyć do multiplayera. Wyskakuje błąd, że nie można podłączyć się do EA online, ale internet działa w innych grach jak i na chacie. Komuś się to przydarzyło? Może macie jakieś sugestie? Tylko raz się podłączyłem do multi i zagrałem parę godzin, ale od tamtej pory już ani razu nie podłączyłem się.

Odnośnik do komentarza

Nazekacie na dmg broni, i nie moge tego zrozumiec. Nie wiem, moze wy caly czas walicie full auto i celujecie po stopach? Jesli sie umiejetnie strzela z broni ( seriami ) i celuje w okolice glowy, to przeciwnik pada b. szybko. Ktos takze napisal, ze dziwnie sie celuje, szczegolnie ze snajperki, a wystarczy tylko zmienic sensitivity w opcjach. Dla mnie na przyklad najbardziej odpowiada sensitivity na poziomie 4tym. Piszecie tez o realnosci i wg. mnie to jest przesada. Taka gierka bylaby niegrywalna / grywalna dla waskiej grupy osob ( gralem w operation flashpoint i mi nie przypasowa ). Piszecie tez o obrazeniach od granatnikow i pociskow czolgowych - wedlug mnie rownierz przesadzacie. Jesli owy pocisk

wybucha kolo przeciwnika, to go zabija, a wy piszecie ze musi mu wybuchnac az pod stopami - ludzie, no bez przesady. Nie wiem, czy ja gram w jakas inna gre? Mam jakas zcheatowana gre, ze bronie wiecej dmg zadaja? Szczerze mowiac - watpie ;p. Ktos rowniez napisal, ze tylko niektore sciany da sie rozwalac, ja bym to jednak inaczej ujal : niektorych scian nie da sie rozwalic, bo wiecej jest tych zniszczalnych niz niezniszczalnych.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Nie będę się wypowiadał co do samej gry bo mi na to ona po prostu nie pozwala. Wywala mnie co 2-3 min z sugestią abym sprawadził połączenie z siecią. Z netem jest wszystko ok, nie rozłącza z psn, nie rozłacza neta, router sprawny. Inne gierki zawsze chodziły i chodzą bez problemów.

Czy trzeba porty poprzestawiać ?? Jeśli tak to jakie bo w samej grze takiej informacji nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
wg mnie czołgi są okej. Dobrze wyważone i przy dobrym graczu sieją nieziemski popłoch. Tak samo helikopter i mini czołg;p

 

Granatniki są zwalone i tego nie można podwazyć. Przydają sie chyba tylko do przechodzenia przez mury bo nijak tym nikogo nie zabijesz.

 

W momencie kiedy pisalem swego posta - bylem po zabiciu kilku ludzi z granatnika, jednak kiedy dzisiaj gralem, to strzelilem granatnikiem moze nawet blizej niz pol metra od typa i ten przezyl. Niestety musze przyznac wam racje : granatniki ssa w BFie Bad Company.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...