Skocz do zawartości

Zakładanie konta na PS Store


berr

Rekomendowane odpowiedzi

Po zalogowaniu na PS3 wbijasz w Account Management -> System Activation -> PS3 -> Game -> Deactivate. Chyba nic nie pominąłem, a na PC to tutaj jakby co, ale u nas nie działa jeszcze ta usługa.

 

Dobra rada ode mnie: zostaw sobie dwa profile na konsoli, ten twój na którym grasz i drugi na USA czy gdzie tam masz.

 

No trofea zostają na profilu.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...

Chyba to jedyne wyjście, z tego co wyczytałem na necie. Nawet podczas składania formularza, w którym zgłasza się problem z kontem PSN trzeba ten e-mail podać. Tylko właśnie nie wiem, czy podawałem prawdziwe dane przy rejestracji. Trudno, nic ważnego na nim nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Siema

 

Mam taki oto problem. Założyłem konto na PSStore za pomocą PSVity. Mam na tym koncie wykupionego Plusa. Chce się teraz zalogować do PS3 za pomocą tego samego adresu E-mail i mam taki oto komunikat:

 

" Nie można wpisywać się przy użyciu identyfikatora wpisu innego użytkownika"

Odnośnik do komentarza

Siema

 

Mam taki oto problem. Założyłem konto na PSStore za pomocą PSVity. Mam na tym koncie wykupionego Plusa. Chce się teraz zalogować do PS3 za pomocą tego samego adresu E-mail i mam taki oto komunikat:

 

" Nie można wpisywać się przy użyciu identyfikatora wpisu innego użytkownika"

1 uzytkownik = 1 konto.

jezeli chcesz stworzyc kolejne konto to musisz stworzyc kolejnego uzytkownika w konsoli ps3(na koncu po lewej). Nie mozna tak poprostu zmienic maila i zalogowac sie na inne konto, poniewaz te na ktorym chcesz to uczynic jesy juz przypisane do tego uzytkownika. Stworz nowego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Witam, mam mały problem z usunięciem konta z PS3. Jest to konto mojego kumpla, którego mi użyczył do ściagania gier z plusa. Usuwam to konto ponieważ chciałem je założyć na innej konsoli i na niej z niego korzystać. Usunąłem więc konto z konsoli, założyłem na nowej, ale kiedy chcę pobrać grę z plusa, pojawia sie informacja, że to konto nadal jest aktywne na dwóch sprzętach i oczywiście nie mogę pobrać gry. Jak to możliwe, skoro usunąłem je z mojej konsoli? Prócz usunięcia konta w menu konsoli trzeba je jeszcze usunąć online? Z góry dziękuję za pomoc.

 

EDIT: Przeczytałem też o opcji "dezaktywacja konta" dostępnej z zakładki "playstation network", ale ta opcja usunie konto tylko z konsoli czy w ogóle? Bo jeśli w ogóle, to kumpel pozbawi mnie moich cojones jesli straci wszystkie trofki.

 

P.S.W ogóle jak teraz mam dezaktywować konto z zakładki "playsttaion network", skoro usunałem profil? Mam założyć jeszcze raz żeby go usunać?

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...