Skocz do zawartości

Zakładanie konta na PS Store


berr

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam problem z awatarem w sygnaturce. Wczoraj chciałem sobie zmienić wygląd i jak zmieniłem skórkę to mi znikł awatar, jest tylko ten beznadziejny uśmieszek. Do dzisiaj się nie pojawił, nic innego nie zmieniałem. Co z tym zrobić?

EDIT: Mieli chyba jakiś problem bo już jest ok.

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wytłumaczycie mi jak wbić kartę kredytową zrobiłem karte VISA ale za nic nie potrafię jej wbić na moje konto macie jakiś tutorial?.Wpisuje poprawne dane i nie działa może to wina że nie ma Polskich znaczków a moje nazwisko piszę się przez Ż

Kartę mam z Pko bank

Pisze dokładnie tak:

The credit card information cannot be update

 

Check your PlayStationNetwork account information and then contcat technical support for assistance

Edytowane przez Master GiiT
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Mam pewien błahy problem Nie wiedziałem pod który temat się podpiąć, więc piszę tutaj. Jak ustawić avatar??? Wszyscy moi znajomi mają jakieś grafiki, a ja mam taką buźke. Gdzie to się ustawia?

Account Menagement -> Avatar, chyba nic nie ma pomiędzy

 

Jak odzyskać utracone, zapomniane hasło ?

Przy logowaniu jest 'Forgot Password' czy coś podobnego, próbowałeś tym ?

Odnośnik do komentarza

Witam mam parę pytań już zadawałem je ale coś nie tak jest z tym forum bo nie które z moich tematów zniknęły... i przepraszam za lamerskie pytanie ale dopiero na dniach będę miał konsole więc nawet nie wiem jak to wszystko wygląda na konsolach bo o lat byłem w obozie blaszaków ;) ....

 

1. Mam pytanie co do PSS rozumiem że dany tytuł mogę ściągnąć na pięć różnych kont. Każda konsola ma konto więc gdzie gra ląduje na koncie "server" czy konto jest powiązanie z konsolą

 

2. Rejestracja w PSS czytałem że są ow wyboru US,EU,JAP jakie są korzyści i wady danego z nich.

 

Wiem że te pytania już pewnie były ale forum jest trochę chaotyczne i trudno w nim cokolwiek znaleźć

Odnośnik do komentarza

1. Każdą gre / dodatek można ściągnąć na pięć różnych konsol z jednego konta. Wszystko ściągniete z PSS jest dostępne na każdym koncie konsoli, w praktyce wygląda to tak że masz np dwa konta na konsoli, jedno na którym grasz i drugie na którym kupujesz, na którym się nie zalogujesz masz dostęp do całego dysku.

 

2. Róznica jest w zawartości i niekiedy w cenach. Najlepiej jest mieć po jednym koncie na EU, US/Canada i opcjonalnie JAP.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam dziwny problem. Nowicjuszem w zakładaniu i udostępnianiu kont nie jestem, ale mimo to konto z demkiem GoW3 nie chcę u nikogo zadziałać. Nikt nie może na nie wejść, nawet hasło zmieniłem na łatwiejsze i dalej to samo. Nie ma żadnego błędu tylko standardowe, że mail lub hasło nieprawidłowe. Kasowałem i wpisywałem dane z trzy razy, żeby się upewnić, ja się loguję na te konto normalnie. Konto zakładałem wczoraj, ma to jakiś związek z tym? Raczej nie, bo kilka razy świeże konto podawałem dalej... Spotkał się ktoś kiedyś z takim beznadziejnym nie mającym prawa istnieć problemie?

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak to zrobić Kochani : jeden chłopak zakłada konto na kanadyjskim pss (bo tam mieszka). Udostępnia teraz to konto nam . Podaje do niego mail,passy .Teraz my zakładamy swoje konta na Kanadę i robimy standartową procedurę "new user" i zasysamy na tych passach , czy jest możliwość wchodzenia z tego nowego konta bezpośrednio do pss ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...