Skocz do zawartości

Zakładanie konta na PS Store


berr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...

wszystko fajnie, ale..

czy rejestrował sie ktoś na koncie np. Japońskim z zachowaniem tamtejszej pisowni?

chciałem własnie założyć, ale występują błędy, a przecież pisownia jest nieważna?

wiec nie rozumiem.. (próbowałem przez PC), znowuż na pleyu się nie da, ponieważ w okienku "wpisz ID" sa zwykle znaki, wiec nawet zastosowanie Japońskiego Menu w konsoli nic nie zmienia. Cos poradzicie?

Odnośnik do komentarza

Ja mam konto na japońskim PSS. Wszystkie PSN ID, email, kod pocztowy i co tam jeszcze żółtki mają - wpisałem po japońskiu. Tymi ich literkami, a właściwie krzaczkami. Bez problemów. 10 min i konto założone

wybacz za niewiarę, ale chciałbym zobaczyć FOTKĘ (:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Co do poczty to wpisuj gbednibetb@fdipbd.com - tylko że tymi ich krzaczkami. Pewnie chodzi o adres zamieszkania albo kod pocztowy. Weż adres jakiegoś miasta z wikipedii.

nie mogę wpisać przypadkowego maila, ponieważ zaraz w trakcie rejestracja trzeba na niego wejść i potwierdzić rejestracje klikając w niego.

a po 2 nie dochodzę do formularza z adresem, bo już z Nick'iem mam problemy..

to znaczy nie przyjmuje mi "krzaczków", owszem inne wchodzą, jak np. "puptraker" ale żaden pokroju " ?? " - to po koreańsku dla przykładu.

już rozumiecie?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Co do kont mam konto na PSN czy to jest równoznaczne z kontem na PSS? Czy da się kupować grzy przez WWW czy trzeba przez konsole? Jak to wygląda bo chciałem kupić 2 tytuły z PSOne classic, a nie wiem za bardzo jak :/

Nie da się kopować gry przez www. Po prostu zaloguj się na swoim koncie PSN na ps3. I jak się zalogujesz wejdź na PS Store. Potem już możesz sobie kupować co chcesz :teehee:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

ja mam dzisiaj taki cyrk, mialem 2 profile, jeden z kontem angielskim, drugi z polskim. dzisiaj uznalem ze dwa mi nie potrzebne, kasuje jeden profil + konto angielskie aby miec normalnie jeden profil + konto polskie. a tu mi hoooye ze nie moge uzywac danych innego uzytkownika, co z tego ze juz skasowalem tamto konto a ten dalej swoje...

ja mam dzisiaj taki cyrk, mialem 2 profile, jeden z kontem angielskim, drugi z polskim. dzisiaj uznalem ze dwa mi nie potrzebne, kasuje jeden profil + konto angielskie aby miec normalnie jeden profil + konto polskie. a tu mi hoooye ze nie moge uzywac danych innego uzytkownika, co z tego ze juz skasowalem tamto konto a ten dalej swoje...

 

 

To chyba logiczne, gry które ściągałeś z tamtego konta, nie będą Ci działać, jeśli usuniesz konto z konsoli. Załóż je z powrotem, to wszystko będzie działać, przecież nikt nie każe Ci grać na angielskim koncie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...