Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiem że głupie pytanie ale na 100% miałeś wystarczającą ilość środków?

2. Kartę trzeba aktywować.

3. Należy określić limity pieniężne na karcie (samemu to możesz zrobić).

4. Należy ustawić limity ilościow (ilość transakcji) - ja musiałem to zrobić w mLinii.

Odnośnik do komentarza
1. Wiem że głupie pytanie ale na 100% miałeś wystarczającą ilość środków?

2. Kartę trzeba aktywować.

3. Należy określić limity pieniężne na karcie (samemu to możesz zrobić).

4. Należy ustawić limity ilościow (ilość transakcji) - ja musiałem to zrobić w mLinii.

Ja tą karte uzywam od 2 lat z PSS. Nigdy nie miałem problemów aż do wczoraj. Co do punktów -> 4 jeśli to coś nowego to zadzwonie ale raczej wątpie zeby mi ustawili 0 xD

Odnośnik do komentarza

Heja, pewnie większość słyszała o tej sprawie, że wipeout HD jest do zgarnięcia za darmo, jeśli tylko do 16 kwietnia zarejestruje się na austriackim PSN.

Ja mam takie pytania - Czy ta informacja jest prawdziwa? I na ile to jest legalne? Czy rejestrując się na austriackim PSN nie łamię jakiegoś regulaminu?

Dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Chciałem kupic sobie dziś Flowera, założyłem nowe konto na PSS (nie mam własnej karty kredytowej), zarejestrowałem kartę, wszystko niby ok ale nie chce mi dodac funduszy. Wybieram kwotę, ładuje się chwilę po czym wyskakuje błąd. Wie, ktoś jaka może byc przyczyna?

Napisz może jaka karta? Czasem nie mBank? ;)

 

Heja, pewnie większość słyszała o tej sprawie, że wipeout HD jest do zgarnięcia za darmo, jeśli tylko do 16 kwietnia zarejestruje się na austriackim PSN.

Ja mam takie pytania - Czy ta informacja jest prawdziwa? I na ile to jest legalne? Czy rejestrując się na austriackim PSN nie łamię jakiegoś regulaminu?

Dzięki, pozdrawiam.

Raczej nikt tego nie potwierdził. Nie ma nic nielegalnego w zakładaniu konta na inny kraj.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja tak miałem z moją nową kartą z mBanku gdy mi ją przysłali. Najpierw przez www porobiłem limity dzienne i miesięczne (ile mogę wydać). Potem aktywowałem kartę. Ale nikt mi nie powiedział że muszę zadzwonić na mLinię i podać im limit ilościowy transakcji dziennych i miesięcznych do karty. Może w tym tkwi problem? Zanim to zrobiłem mogłem tak jak Ty dodać kartę do konta ale za diabła nie szło dodać kasy do wallet'a. Więc wbijaj do banku czy kartę masz aktywną, czy masz limity ilościowe na kasę i kwotowe. Sprawdź wszystko dokładnie ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
wybaczcie jesli juz bylo ale czy trzeba miec karte kredytowa zeby kupowac na Psstore czy wystarczy zwykla karta platnicza ?

 

druge pytko to czy kolega ze swojej karty moze kupic dla mnie gre ?? czy dane na karcie musza byc takie same jak na koncie playstation

Musi byc to karta obsługująca płatnosci internetowe, przeważnie musi byc to kredytowa (lub stricte do internetu jak ekarta z mbanku) ale niektóre płatnicze też działają.

 

 

Tak, może byc to karta kolegi, dane nie muszą się pokrywać. Możesz za każdym razem, przy zakupach, podawać dane z karty lub powiazać daną kartę na stałe z kontem psn, wtedy wystarczy klik a kasa sama popłynie z konta do psn.

 

 

Odnośnik do komentarza

Chyba piszę w dobrym miejscu , mam nowa konsolę 80gb (stara 60gb w stanie walki ze sklepem) i mam problem z instalacją gierek z pss a mianowicie posciagałem juz częśc gier z mojego konta i tylko niektóre się zainstalowały a inne (vipeout hd,stardust,lemmings,last guy )niestety nie nawet po drugim ściagnięciu , wywala error 80029564 , może ktos miał coś podobnego i wie co z tym fantem zrobic .

 

Własnie udało mi się dodzwonic na infolinię sony i miły człowiek powiedział mi że to jakieś problemy z siecią podczas ściągania i żeby próbowac jeszcze raz aż do skutku np. w innych godzinach.

Edytowane przez rah
Odnośnik do komentarza
na jakie konto ps store bedzie sie najlepiej zarejestrowac???

uk,usa pol czy moze inne??

Przyda się Kanada/USA, bo tam więcej dem i jak będziesz chciał ściągnąć jakieś dodatki do amerykańskiej gry. I jakieś europejskie konto też się przyda. Polskie ma chyba tylko tę zalete, że mozna płacić zwykłą kartą płatnicza (z mBanku przynajmniej). A wade taką, że nie kupisz dodatków do gier, które nie wyszły oficjalnie w Polsce.

czy ps store jest po polsku??

Nie-e.

Edytowane przez Sikor
Odnośnik do komentarza

1. Ile pieniędzy więcej od ceny gry trzeba wpłacić na PSS żeby ją kupić? np. kupując grę za 18 zł ile muszę wpłacić?

 

EDYTA:

2. Jeśli kupię grę z kimś na spółkę i ściągnę na specjalnie do tego utworzonym koncie, to potem grając w nią na swoim "prawdziwym" koncie, nie będzie problemów żeby na nie zdobywać trofea przewidziane dla tej gry?

Edytowane przez bobo
Odnośnik do komentarza
1. Ile pieniędzy więcej od ceny gry trzeba wpłacić na PSS żeby ją kupić? np. kupując grę za 18 zł ile muszę wpłacić?

 

EDYTA:

2. Jeśli kupię grę z kimś na spółkę i ściągnę na specjalnie do tego utworzonym koncie, to potem grając w nią na swoim "prawdziwym" koncie, nie będzie problemów żeby na nie zdobywać trofea przewidziane dla tej gry?

 

1. Minimalna kwota pobrana na konto to 20,- PLN

2. Nie będzie żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
1. Ile pieniędzy więcej od ceny gry trzeba wpłacić na PSS żeby ją kupić? np. kupując grę za 18 zł ile muszę wpłacić?

 

EDYTA:

2. Jeśli kupię grę z kimś na spółkę i ściągnę na specjalnie do tego utworzonym koncie, to potem grając w nią na swoim "prawdziwym" koncie, nie będzie problemów żeby na nie zdobywać trofea przewidziane dla tej gry?

 

 

1. Minimalna kwota DOŁADOWANIA to 20ZŁ, ale nie wielokrotność 20ZŁ.

 

2. Nie bedzie problemów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...