Skocz do zawartości

PS Store FAQ


ArturNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie może ktoś jakie gry na ps3 obsługują słuchanie muzy z dysku(tak jak na x0),wiem o jednej(stardust hd)bo wiadomo niektóre gry są wypasione a orginal soundtrack albo kompletnie nie pasuje ,albo jest do niczego...

 

ps.kurde nie w ten temat uderzyłem... :P

Edytowane przez werwoolf
Odnośnik do komentarza
Chciałem kupic sobie dziś Flowera, założyłem nowe konto na PSS (nie mam własnej karty kredytowej), zarejestrowałem kartę, wszystko niby ok ale nie chce mi dodac funduszy. Wybieram kwotę, ładuje się chwilę po czym wyskakuje błąd. Wie, ktoś jaka może byc przyczyna?

Napisz może jaka karta? Czasem nie mBank? ;)

Pekao SA.

 

Ja tak miałem z moją nową kartą z mBanku gdy mi ją przysłali. Najpierw przez www porobiłem limity dzienne i miesięczne (ile mogę wydać). Potem aktywowałem kartę. Ale nikt mi nie powiedział że muszę zadzwonić na mLinię i podać im limit ilościowy transakcji dziennych i miesięcznych do karty. Może w tym tkwi problem? Zanim to zrobiłem mogłem tak jak Ty dodać kartę do konta ale za diabła nie szło dodać kasy do wallet'a. Więc wbijaj do banku czy kartę masz aktywną, czy masz limity ilościowe na kasę i kwotowe. Sprawdź wszystko dokładnie ;)

 

 

Mam ten sam problem co Martinezzz, karta Inteligo (używana od blisko 4 lat), wszystko ustawione w danych, niby potwierdzone ale kiedy chcę zasilić portfel wyskakuje błąd, że nie można było dodać funduszy...jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Mam ten sam problem co Martinezzz, karta Inteligo (używana od blisko 4 lat), wszystko ustawione w danych, niby potwierdzone ale kiedy chcę zasilić portfel wyskakuje błąd, że nie można było dodać funduszy...jakieś sugestie?

 

Ale wcześniej działała ok, tak ??

Klikasz przycisk zasil portwel (czy jakos tak) czy klikasz na kupno gry i gdy automatycznie próbuje dodać kase do walleta to wyskakuje błąd ??

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Mam ten sam problem co Martinezzz, karta Inteligo (używana od blisko 4 lat), wszystko ustawione w danych, niby potwierdzone ale kiedy chcę zasilić portfel wyskakuje błąd, że nie można było dodać funduszy...jakieś sugestie?

 

Ale wcześniej działała ok, tak ??

Klikasz przycisk zasil portwel (czy jakos tak) czy klikasz na kupno gry i gdy automatycznie próbuje dodać kase do walleta to wyskakuje błąd ??

 

Na pss chciałem ją użyć pierwszy raz.

 

Przy zasilaniu portfela z "Transfer to Wallet" po wyborze sumy do zasilenia wyskakuje "The founds could not be added to your wallet".

Odnośnik do komentarza

Witam.

Chciałem się dowiedzieć czy jest jakiś sposób aby móc w POLSCE kupować z japońskiego store'a? Kilku Sherlocków uraczyło mnie już na tym forum takimi oczywistościami jak: "Karta kredytowa wydana w Japonii / Bilecik na PS Store kupiony w Japońskim sklepie", albo najlepsza odpowiedź: "Na przyszłość używaj szukajki..." ;) Bardzo pomocne odpowiedzi trzeba przyznać ale skoro pytam ponownie to znaczy, że widocznie niczego nie znalazłem zatem BARDZO PROSZĘ o pomoc dobrzy ludzie bo chciałbym zrobić zakupy na japońskim koncie a nie wiem jak tego dokonać. Wie ktoś może gdzie można nabyć ewentualnie japońskie doładowania bo na allegro są tylko amerykańskie... Czy można aktywować polską kartę kredytową na japońskim koncie tak jak na amerykańskim? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi nawet podobne do tych powyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Witam.

Chciałem się dowiedzieć czy jest jakiś sposób aby móc w POLSCE kupować z japońskiego store'a? Kilku Sherlocków uraczyło mnie już na tym forum takimi oczywistościami jak: "Karta kredytowa wydana w Japonii / Bilecik na PS Store kupiony w Japońskim sklepie", albo najlepsza odpowiedź: "Na przyszłość używaj szukajki..." ;) Bardzo pomocne odpowiedzi trzeba przyznać ale skoro pytam ponownie to znaczy, że widocznie niczego nie znalazłem zatem BARDZO PROSZĘ o pomoc dobrzy ludzie bo chciałbym zrobić zakupy na japońskim koncie a nie wiem jak tego dokonać. Wie ktoś może gdzie można nabyć ewentualnie japońskie doładowania bo na allegro są tylko amerykańskie... Czy można aktywować polską kartę kredytową na japońskim koncie tak jak na amerykańskim? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi nawet podobne do tych powyżej ;)

 

 

Sherlocy dali Ci odpowiedz,to czego jeszcze oczekujesz?

Odnośnik do komentarza
Witam.

Chciałem się dowiedzieć czy jest jakiś sposób aby móc w POLSCE kupować z japońskiego store'a? Kilku Sherlocków uraczyło mnie już na tym forum takimi oczywistościami jak: "Karta kredytowa wydana w Japonii / Bilecik na PS Store kupiony w Japońskim sklepie", albo najlepsza odpowiedź: "Na przyszłość używaj szukajki..." ;) Bardzo pomocne odpowiedzi trzeba przyznać ale skoro pytam ponownie to znaczy, że widocznie niczego nie znalazłem zatem BARDZO PROSZĘ o pomoc dobrzy ludzie bo chciałbym zrobić zakupy na japońskim koncie a nie wiem jak tego dokonać. Wie ktoś może gdzie można nabyć ewentualnie japońskie doładowania bo na allegro są tylko amerykańskie... Czy można aktywować polską kartę kredytową na japońskim koncie tak jak na amerykańskim? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi nawet podobne do tych powyżej ;)

 

 

Sherlocy dali Ci odpowiedz,to czego jeszcze oczekujesz?

To chyba pytanie retoryczne:/ Przecież wyraźnie napisałem czego - rozwiązania a te odpowiedzi raczej mi nie pomagają prawda? Ale już nieważne, dzięki Kyo-Sherlocku za konkretną odpowiedź ;)

 

Edytowane przez GrimReaperO
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio sprawdzałem czy da się kupować na PS Store Australia i okazało się, że się nie da !! Nie przyjmuje mojej eKarty z mBanku. Co ciekawe na PS Store USA nie ma problemu i mogę tam kupować.

 

Wciąż chcę kupić DLC do Race Driver GRID. Mimo, że wyszedł oficjalnie 5 grudnia 2008 to wciąż go nie ma na polskim PS Store !! Nie wiem co z tym robić. Pisać, dzwonić do SCEP w tej sprawie czy ich olać bo i tak to nic nie da i załatwić sobie te kupony do kupowania w sklepie? Chociaż nie wiem czy na europejskich PS Store można płacić tym kuponem. Wyjaśnijcie mi jak to jest. Potrzebny mi jest dodatek z terytorium PAL.

Odnośnik do komentarza
Ja ostatnio sprawdzałem czy da się kupować na PS Store Australia i okazało się, że się nie da !! Nie przyjmuje mojej eKarty z mBanku. Co ciekawe na PS Store USA nie ma problemu i mogę tam kupować.

 

Wciąż chcę kupić DLC do Race Driver GRID. Mimo, że wyszedł oficjalnie 5 grudnia 2008 to wciąż go nie ma na polskim PS Store !! Nie wiem co z tym robić. Pisać, dzwonić do SCEP w tej sprawie czy ich olać bo i tak to nic nie da i załatwić sobie te kupony do kupowania w sklepie? Chociaż nie wiem czy na europejskich PS Store można płacić tym kuponem. Wyjaśnijcie mi jak to jest. Potrzebny mi jest dodatek z terytorium PAL.

A na UK sprawdzałeś??

Odnośnik do komentarza
Ew. konto na Hongkong bo na Jap. nic nie kupisz.

Właśnie próbowałem aktywować swoją kartę na nowo założonym koncie HK i niestety nie udało się. Dodam że z aktywacją jej na koncie US nie miałem najmniejszych problemów. Czy ktoś może potwierdzić, że udało mu się aktywować swoją kartę na koncie HK? Czy rodzaj karty (bank) ma coś w tej kwestii do rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Czy jest możliwość skasowania dodatku/gry kupionej z PSS z dysku PS3 aby ktoś inny mógł ją pobrać?

 

Nie trzeba kasowac. Mozna pobrac na piec konsol - warunkiem jest znajomosc uzytkownika i haslo.

Ale jeśli to 5 pobrań zostało wykorzystane i chce swoje pobranie oddać komuś innemu?

Wtedy musisz zrezygnować ze WSZYSTKIEGO co nalezy do tego konta (nie mozna oddać np jednej gry tylko prawo do wszystkiego na tym koncie).

I to nie chodzi o 5 pobrań tylko o 5 aktywnych konsol. Pobrań jest jest nieograniczona ilosć.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...