Skocz do zawartości

GRID


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Zachwycony jestem demem.To może być naprawdę wielki konkurent dla PGR.

W time trial do wygrania 2 prawdziwe samochody - polecam zmierzyć się z czasem ,wykręciłem najlepszy czas na chwilę obecną dla toru w San Francisco(szkoda,że akurat na tym torze w rywalizacji o nagrodę uwzględniane będą czasy tylko Amerykanów :P),Europejczycy będą uwzględniani na drugim torze.

 

No i multi roxuje,absolutnie zero lagów,tak jakbym rywalizował z konsolą,całkowicie odwrotna sytuacja niż w GT5P gdzie auta drżą,przemieszczają się jak duchy,znikają itp

 

Model jazdy świetny-taki uwielbiam w arcadówkach,a ulepszony silnik graficzny DIRT'a pokazuje na co go stać,multum samochodów na ekranie,świetne tekstury,efekty,AA,zniszczenia i co najważniejsze ultra plynnie bez najmniejszego spadku ilości klatek

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od czasu kiedy TOCA zmieniła sie w Race Driver znielubiałem tą serie... ale ym razem jest pod wrazeniem...

Gran Turismo to gra pokazujaca piokno samochodów a Grid pokazuje piekno wyscigów.. tak dynamicznej scigałki to nie widziałem jeszcze... ujecia podczas replayu piekne, muza podczas replayu poteguje efekt.. napewno kupuje.

 

Minusy to zbyt arcadowe... sie zaatanwiam czy wogóle wyciagac i rozkladac kierownice.. czy moze na padzie wystarczy... bardzo łatwa .. pierwszy raz jade. trasy nie znam a wygrywam bez porblemu... oczywiscie jak sie wyłaczy wspomagania to bedzie trudniej ale jeszcze nie próbowałem.

Online bedzie piekny chociaz jeszcze nie grałem :)

 

Odnośnik do komentarza
nie moge sobie wyobrazic jak ktos mogl to przejechac z czasem 1.14.77 . Istna MASAKRA!

Trzeba znaleźć dobre ustawienia. Po prostu musisz sam sprawdzić czy będziesz szybszy na skrzyni auto czy manual (ponoć auto jest szybsze od manuala co jest nie do pomyślenia) i czy ze wspomagaczami czy nie. W dodatku z tego co czytałem to chyba nie ma żadnych kar za ścinanie zakrętów, chociaż na Jaramie w sumie nie ma gdzie, ale nie jestem pewny bo nie znam tego toru zbyt dobrze.

 

Póki co czekam na PC demo.

Odnośnik do komentarza

Kar za scinanie nie ma ale zaliczenie pobocza (trawy czy piachu) na zakrecie rowne jest z wykrecenie obrotu o 180 lub 360 stopni wiec to nie do konca jest najlepszy pomysl. Scianac zagrety mozna, ale tylko w pewnych miejscach bez zastanmawiaia sie czy wykrecimy oberka.

 

no nic wroce z roboty to bede wojowal dalej

Odnośnik do komentarza

Na San Francisco umiem wykręcić czas poniżej 1.44 choć nieznacznie (15 na liście ma 1.43.35 więc nie jest źle) ale i tak Europa nie liczy się na tej trasie w konkursie.

 

Natomiast na Jaramie 1.17 jest do mnie wyzwaniem(raz tylko poniżej zszedłem).Na dodatek klnę podczas tego jak tylko się da .Preferują bardzo bardzo agresywną jazdę,a wystarczy raz minimalnie zahaczyć o pobocze i bączek gwarantowany i pozostaje restart :/.Więc na wszystkie próby może 3% to dojazdy do mety :P.I jakoś nie widzę gdzie bym tam mógł jeszcze 2,5 sekundy urwać.

 

Powtórki w tej grze to coś niesamowitego-tak dynamicznych nie miała żadna gra

 

BTW-wie ktoś ile w pełnej wersji ma być tras?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Wszystkie samochody w multi sa takie same i gra wyglada sporo gorzej od gt5p. No ale to konkurencja dla PGRa a nie GT. Model jazdy fajny, trohe jak w Burnout 3 - nie trzeba chamowac przed zakretami. Na trailerach wygladal lepiej no ale to normalne w dzisiejszych czasach. Grid podoba mi sie ale do miana must-have IMO troche mu brakuje.

Odnośnik do komentarza
Wszystkie samochody w multi sa takie same i gra wyglada sporo gorzej od gt5p. No ale to konkurencja dla PGRa a nie GT. Model jazdy fajny, trohe jak w Burnout 3 - nie trzeba chamowac przed zakretami. Na trailerach wygladal lepiej no ale to normalne w dzisiejszych czasach. Grid podoba mi sie ale do miana must-have IMO troche mu brakuje.

 

Wyglądają tak samo bo w demku są 3 modele samochódów-Mustang,BMW i Silvia do driftu.

 

Czy ja wiem czy wygląda sporo gorzej od GT5p-auta to nie ta liga ale tutaj mamy dynamikę,zniszczenia,świetną fizykę(auto odrywa się od ziemi nie tak jak w GT),dużo ludzi wokół toru itp.Prologue ładniejszy ale nie ,aż tak.Do tego testowałem grę na zwykłym SD i na takim tv Grid robi większe wrażenie(GT5P na zwykłym tv wygląda jak dopakowane GT4).W HD to już inna bajka...

Model jazdy to nie wyzwanie,raczej hamować przed zakrętami nie trzeba tylko wchodzić nie na ręcznym-drift, wszystko idealnie dopasowane do pada,kierownica w arcade racerach zazwyczaj odpada i tu jest podobnie.To czysty arcade gdzie nie czuć masy auta,gdzie jeden błąd nie dyskwalifikuje z wyścigu,gdzie nie trzeba się bawić w opcjach ustawień i 3minuty po odpaleniu już gra daje fan z jazdy.Jeśli to prawda,że będzie 100 tras(skąd te info?) to na serio jest must have jeśli chodzi o taki typ wyścigów na PS3.

 

Aha i wg mnie wygląda tak samo jak na fotach w zapowiedziach-przynajmniej w porównianiu do tych ,które ja widziałem

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Wcale wciągająca, szczególnie w multi. Dużo zabawy w wyścigach, ale kurczę na chamstwo grających trzeba ponarzekać: na 30 wyścigów w jakie grałem 5 nie ukończyłem bo jakiś debil uderzając we mnie wyrzucał mnie na bandę , a tam najczęściej zniszcony wóz. Szkoda że nie wiem który to pajac (może wrzucą taką opcję), bo można by zakładać block listę.

Odnośnik do komentarza

Oloos miałem to samo, tylko bez zawieszko, straszy dziwek z głośników, wina dema.

 

Gierka całkiem fajna, taki przyjemny arcade racer. Miło że dodali tryb online, który jest fajnie pomyślany (min. głosujemy na wyścigi, flagi z jakiego państwa pochodzi). Graficznie jest dobrze, czyli tak na 7, ale włączcie sobie po tym demku GT5:P... przepaść graficzna.

 

PS. Albo porównajcie sobie dźwięk silnika, podmuchu wiatru w GRID i GT5: P.

:lol:

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

moze i tak ale wdg mnie lepszy grid chociazby sam multi : probowalem grac w GT to jakies przesuniecia samochodow o 20m i wogole nie dalo sie grac ;/ a tutaj elegancko smiga wszystko

najwazniejsze jest zawsze aby przezyc 1szy zakret bo to co sie tam dzieje to istny chaos i zadyma a zarazem walka o pozycje :D pozniej juz tylko czysta jazda (no moze nie zawsze <rotfl>)

Edytowane przez OlooS
Odnośnik do komentarza
najwazniejsze jest zawsze aby przezyc 1szy zakret bo to co sie tam dzieje to istny chaos i zadyma a zarazem walka o pozycje :D pozniej juz tylko czysta jazda

 

Dokładnie multi daje radę, jak w formule 1 pierwszy zakręt jak się przeżyje to niesamowite szczęście, ja kilka razy kończyłem wyścig na pierwszym wirażu.

Odnośnik do komentarza

najgorzej jest startowac w srodku stawki bo jak dojezdzasz do zakretu musisz przyhamować i przed zakretem i rpzed tymi z przodu no ale z tylu jedzie cala zgraja wiec wystarczy jakis jeden koles ktory nie wyhamuje lub specjalnie uderzy to cala stawka sie sypie razem z toba :D chyba ze ma sie szczescie ;p

 

ps. ale i tak prze swietnie to wyglada i jest fun :D

Edytowane przez OlooS
Odnośnik do komentarza

Średnio mi się ten GRID podoba. Grafika ładna (efektowna) ale bez rewelacji... za to miły dla oka jest AA.

Niestety model jazdy IMO jest słaby. Juz pominę to, że jest arcade'owy... jak dla mnie jest mało przyjemny. Zniszczenia przyzwoite ale... lepsze są w GTA IV.

Fajna jest za to interakcja z otoczeniem (opony itp.) oraz duża ilosć widzów w 3D.

Ogólnie największe wrażenie zrobiło na mnie... MENU gry xD (poważnie :P).

Odnośnik do komentarza

Najpierw czytałem recenzje Hiva ocena wstępna 9 :o teraz czytam te posty i tak sobie myślę to musi być kiler ,dobra ściągam po paru minutach OPAD SZCZĘKI ,CO TO JEST!!! Ludzie czym sie podniecacie że są uszkodzenia samochodów! GRAFIKA,STEROWANIE CO TO JEST ! przecież ta gra nie dorasta do pięt BURNOUTowi nie wspominając o GT Prologue to jest jakaś przepaść technologiczna vs GT a te screeny co zamieścił Hiv w gazecie to nie wiem z czego one pochodzą !

Odnośnik do komentarza

http://pl.youtube.com/watch?v=cP1Q6sxNJoY

 

Pamiętacie to porównanie w sposób oczywisty i chamski wyśmiewający się z Gt5P?Nie chcę tu zaczynać wojny.Sam uważam ,że GT5P jest świetny(mam japońca) i wygląda pięknie i jest świetną symulacją.Baa na trybie pro bez wspomagań opanowanie takiego Forda GT40 i wykręcenie nim sensownego czasu bez kierownicy jest wręcz niemożliwe,a Grid to czysty arcade.....ale swego czasu gadało się,że to porównanie nie ma sensu bo przystawiają replaye z GT5P z renderami z Grid.A czy mi się nie wydaje,że jak się okazało wszystko w tym filmiku z Grida pochodzi z replayów?Ta gra jest śliczna,ma miodny odstresowujący model jazdy i do mnie to must have

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...