Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Assassin's Creed Brotherhood - sterowanie jak zwykle doprowadza mnie do chęci mordu i zniszczenia, ale obiecałem sobie, że poznam historię Desmonda i Ezio do końca. Już czuję tę monotonię dwójki i nawet gdzieś prześliznęła się pierdołowatość jedynki, ale jak już się wkręcę to dobrnę do końca całkiem szybko przy okazji zdobywając prawie wszystkie trofea. Gdyby nie historia seria AC byłaby powodem wielu samobójstw.

 

Uncharted 2 multi - jest fajnie choć tryb rozgrywka wieloosobowa z Gearsów 3 odpowiada mi znacznie bardziej.

Odnośnik do komentarza

Dead Space 2 - gram juz ktorys raz z rzedu, bo gra, do zdobycia platyny, wymaga, by ja ukonczyc kilkakrotnie. Po pewnym czasie strasznie to denerwuje. Pozostalo jeszcze tylko jedno przejscie na hardcore i grze dam spokoj :(

Ninja Gaiden Sigma 2 z DanielPoland. Ta gra doprowadza mnie do szewskiej pasji. Pozostala jedna misja na Ultimate Ninja, ktorej nijak przejsc nie mozemy. Tylko ta misja dzieli mnie od platyny :( Kto jest odpowiedzialny za online w tej grze i kto wymyslil zaliczanie tych misji online wlasnie? Czesci tzreciej na pewno podziekuje.

Odnośnik do komentarza

Skyrim.

 

To mój pierwszy poważny kontakt z serią Elder Scrolls, wsiąknąłem prawie tak jak lata temu w dwa pierwsze Gothic'i :D Choć nadal pozostaję gorliwym wyznawcą Mass Effecta, a i trochę obawiam się, czy przy moim tempie gry ogarnę całość przed pierwszym śniegiem, to poza tym naprawdę jestem zauroczony całokształtem opowieści o północnych rubieżach Imperium Tamriel. Świetna gra.

Odnośnik do komentarza

Po zniszczeniu genialnego Dead Island wziąłem się za coś lajtowego by zresetować poziom gore w organizmie. Padło na Mini Ninjas. 2 lata temu demo tej gry wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Dziś? Dziś jest nudno, średnio graficznie i brnę głównie dla łatwych trofek. Gra się bardzo postarzała i jest to mega średniak, który w moim odczuciu zasługuje na 6+

Odnośnik do komentarza

Demon's Souls "ukończone", teraz bawię się w NG+, ale w czytniku już kręci się także Dark Souls - tym razem chyba faktycznie nie podołam fizycznie i psychicznie :D

"W tle" oczywiście nadal Skyrim, chociaż gram mniej z powodu bugów, które wprowadził ostatni patch. Czekam na kolejnego, bo nie mam się za co złapać na dobrą sprawę na razie:/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...