Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj skończyłem CoD 4: Modern Warfare i powiem Wam że bardzo fajna gra i extra misje są. Nie wiem jak Wam przypadła do gustu pierwsza część MW ale mi się bardzo podobała i muszę czym prędzej zakupić MW2 oraz MW3 żeby nadrobić zaległości ;) noo i wciąż dokończyć Killzone 2 (na szczęście została mi już walka z Redeckiem) i zacząć KZ3 ;D

Odnośnik do komentarza

Skonczylem TR Anniversary (po raz trzeci) i wzialem sie za Dungeon Siege III.

No panowie, Obsidian daje rade. Drzewka dialogowe niczym w Mass Effect, postaci maja cos do powiedzenia i jest naprawde dobrze. Rozwoj postaci tez nie jest przekombinowany (to nie Sacred 2). Gra sie latwo, ciagle mam jakiegos pomocnika do przy sobie, ktorego moge wybrac i rozwijac jako druga postac. Grafika bardzo OK, sterowanie nie przeszkadza.

Jesli dalej sie tak potoczy, pomysle nad wyplatynowaniem jej, bo gierka jest zacna. Polecam, 8/10.

Odnośnik do komentarza

Jadę kilka gier na raz czego nie lubię, ale co zrobić :) Uncharted 3 wciąga i zachwyca jak poprzednie części, choć dwójka bardziej mi się podobała. Mass Effect 2 znam na pamięć z klocka, ale strasznie chciałem sprawdzić wersję PS3. CoD Modern Warfare 3 dopiero co zacząłem (singiel). Co tu dużo mówić, to kolejny fajny CoD. I jeszcze mam rozgrzebane dwie gry na walkę ze stresem: Phineas and Ferb Across the 2nd Dimension oraz Cloudy with a Chance of Meatballs.

Odnośnik do komentarza

Cisne w Sam & MaX

 

dali w plusie za free to trzeba grać. istne trophy show więc trzeba grać jeszcze bardziej. szkoda tylko, że ja takich gier nie łykam bo to dla mnie nie są gry :P ale dzięki guide'om mam śmieszne bajeczki do pooglądania z masą trofek jako bonus. no i to wszystko za 'free' - osom!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...