Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Okami HD - piękna gra. Trudno mi było się w nią na początku wkręcić. Nie rozumiałem klimatu, denerwowały głosy postaci, pełno side questów , rozlegle menu i wiele umiejętności. Teraz wreszcie po pierwszym większym Bossie poczułem klimat, wielką przyjemność sprawia mi przemierzanie tego świata, słuchanie tej pięknej muzyki, poznawanie kolejnych to pokręconych postaci i ożywianie moich malunków tworzonych za pomocą pędzla. Godny konkurent Zeldy.

 

Deus Ex: HR- tu już gorzej. Jestem po komisariacie policji więc trochę już gram, ale trudno mi się w ten świat wkręcić. Rozgrywka wydaje się sztywna, przechodzić tę grę jako strzelankę to wyzwanie karkołomne, możliwości mało jak na to czego się o tej grze nasłuchałem, klimat niezbyt mi się spodobał (ale nigdy nie przepadałem za cyber punkiem więc nie mówię, że jest zły), boli mnie też trochę, że jest pełno e booków, gazet, maili, ale w sumie są one nudne i jakieś takie pokręcony przez co nie chce mi się ich dokładnie studiować a wtedy mam niedosyt, że nie chłonę gry w całości. A jakoś w innych grach, nawet w Skyrimie dawałem radę wszystko przeczytać. No nic, gra się w miarę przyjemnie jako w "skradankę w przyszłości" więc z chęcią wracam do gry, ale bez większych zachwytów.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Kończę Resistance 3(trochę krótka :/)

 

Bardzo dobry FPS(lepszy od Killzone 3),soczysty gameplay,miła dla oka grafika. Wydaje mi się że gra trochę niedoceniona...

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Vanquish - wczoraj zacząłem, dziś już skończyłem. Naprawdę super pozycja, szkoda że taka krótka. Na szczęście po skończeniu głównego wątku odblokowuje się challenge - pioruńsko trudne, ale super zaprojektowane Zatrzymałem się na czwartym - do fazy 5 da radę grać, potem lokacja przegenialna - ciasno jak w (nene)ie u dziewicy i sterta koksów-robotów do ubicia w tym silver serfer...

 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Splatynowałem Sleeping Dogs i zaczynałem przygodę z Just Cause 2, aż tu nagle jak grom z jasnego nieba info, że Mass Effect 3 zmierza na PS+, więc chyba dobry moment żeby odstawić JC2 i rozpocząć przygodę Shepardem. Póki co tak se, trochę za późno ruszam ten tytuł i troszkę się zestarzał. Kiedyś ponoć 10/10, ale teraz jeśli chodzi o grafę i kilka innych rzeczy jest tylko porządnie

Odnośnik do komentarza

Po cztetrech miechach przerwy wrócilem do PS3 i zaopatrzylem się w FIFA World Cup 2010. Jako fan piłki reprezentacyjnej spodziewałem się kolejnej średniej albo slabej gry z tej serii, ale cena kusiła, więc wziąłem...i nie zawiodłem się!!! Wreszcie po latach jarania sie rosterem w kolejnych mundialówkach i kolejnych rozczarowaniach po odpaleniu samego meczu, doczekalem się bardzo dobrej pozycji. Klimacik mundialu? Jest! Bardzo dobry gameplay? Jest! Smaczki i konkretne tryby rozgrywki (szkoda tylko, że szmaciarze z EA już serwery wyłączyli)? Na miejscu! Nic, tylko odpalić klasyka Bangladesz - Swaziland i zmienić bieg piłkarskiej historii!!!

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wpadła Platyna w WRC3 (model jazdy dość ciekawy, ale konstrukcja tras sprawia że po 2 godzinach wieje nudą) i wróciłem obecnie do FAR CRY 3 i szukam ludzi chętnych do CO-OP. Mam czas praktycznie codziennie koło godziny 23.

niedługo sie odezwę..

 

Dead Space 3 prawie skonczony, tylko 1 mprzejscie mi zostalo + Co-oP i bede lecial po Far Cry 3 (chodz chciałbym sie z rzucić na wersje cyfrowa, ale brak chetynych) :)

Odnośnik do komentarza

Dead Island, czyli nadrabianie zaleglosci. Nie jest zle, ale wybralem Xian, a walka z bliska bywa bolesna. Mam nadzieje, ze jakies lepsze bronie dla niej sie znajda, bo mlotek, tudziez sierp nie sa jakies nadzwyczajne :( Zginalem juz pare razy, ale dzielnie brne do przodu.

Denerwuje auro-zapis i trofea za granie w multi, ale moze jakos zdzierze.

Odnośnik do komentarza

Catherine, świetna nastrojowa muzyka autorstwa Shoji Meguro, przyjemna dla oka grafika i design. Gameplay również fajny, kto by pomyślał, że układanie klocków może dać tyle frajdy. No i zakręcony lekko psychodeliczny klimat kolejnych koszmarnych nocy Vincenta powoduje,że jest to jeden z lepszych zakupów tego roku. Oby Atlus tworzył więcej takich gier.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Uncharted 3 - karwa, ostatnia część trylogii, wszystko cacy, graficzka super, strzelanie mniam, postaci genialne. Gram na hardzie, ale są takie debilizmy, że się odechciewa grać, a (pipi) lecą jak ziarno z kombajna. No nawet w jedynce ani dwójce się tak nie w(pipi)iałem jak w trójce. Do tego czasem tak nieprecyzyjne sterowanie postacią, że się przykleja (pipi)any nie tam gdzie wskazuję, robi fikołek zamiast przyklejenia, do tego przeciwnicy to jakieś cyborgi czasem i (pipi)a się respią w nieskończoność. Co za idiota z ND to wymyślił?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...