Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy skończyłem pierwszy odcinek The Walking Dead. Dużo się mówiło o tej grze więc skorzystałem z promocji w PSS i kupiłem. To dopiero pierwszy odcinek jednak, oczekiwałem czegoś lepszego. Wielu twierdzi, że to najlepsza gra ubiegłego roku, no nie wiem, na kolana mnie nie rzuciła. Po takich rekomendacjach spodziewałem się mocnego uderzenia w twarz, nie dostałem tego.

 

Na szczęście jest 5 odcinków, może kolejne dadzą radę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

GOW Wstąpienie - stary,dobry god of war ...  nic ponadto i nic poniżej .

Wróciłem w ramach hype'a przed jesienną premierą GTA 5   do Episodes from liberty city (sporo ludzi na free mode ) .

Sniper ghost Warrior 2 ... poniżej porażki ... 

w międzyczasie  - black ops II ,sporadycznie modern warfare 3  -obie tylko multi ( dźwięk bronii w MW 3 poraża realizmem, szczególnie w porównaniu do BO i BO 2 ...)

Odnośnik do komentarza

Tomb Raider - tak powinno wyglądać (a właściwie tak powinno się grać w )  Uncharted 3. Połączenie Batmana z przygodami  Drake'a dało jedną z lepszych gier generacji. Nie można się oderwać od pada a lokacje wręcz kuszą możliwością eksploracji oraz nietuzinkowym designem. Multi mogli sobie darować ale wiadomo w jakich czasach obecnie gramy. 9/10 jak w pysk strzelił. 

Odnośnik do komentarza

Ja kilka dni temu zaczalem grac w Motorstorm Apokalipse i przyznaje, ze gra jest swietna. Dawno sie nie bawilem tak dobrze przy wyscigach arcade. Gram na padzie, bo kierownicy nie chce mi sie wyciagac... Naprawde swietnie gra jest zrobiona i daje sporo frajdy. Gdyby nie PS Plus to pewnie bym w tytul nigdy nie zagral, a tak postanowilem do niego wrocic i naprawde daje tej grze solidne 8. Jak gralem w nia kilka miesiecy temu na kierownicy to tez fajnie sie gralo, ale frajda srednia. Na kierze tylko Gran Turismo mi podchodzi.

Odnośnik do komentarza

Red Dead Redemption czyli ciąg dalszy nadrabiania klasyków. Jaki ta gra ma klimat! Oczekiwałem dobrej gry ale to co otrzymałem przerosło moje oczekiwania. W ten weekend z czystym sumieniem zaszyję się w domu, wyłączę telefon i będę przemierzał prerie pojedynkując się z oprychami.

To uczucie kiedy próbując ustrzelić dzikiego psa strzelam w głowę dopiero co oswojonego wierzchowca na którym siedzę ;(

Odnośnik do komentarza

The walking dead - taki samograj, w ktorym niby mozna wplywac na bieg wydarzen. Takiego wala, moja faworyzowana kobieta zginela w 3 epizodzie i nic nie moglem zrobic (poza zemsta). Grafika srednia, dobre dialogi i niekiedy zagadki. Kiedy dochodzi do elementow zrecznosciowych (a dochodzi rzadko) mechanika wola o pomste do nieba. Epizody dlugie, ale jak rzeklem za duzo zalezy od "widzimiesie" tworcow, za malo od gracza.

 

ICO - nigdy nie gralem na PS2. Grafa zachwycac sie nie bede, choc w roku 2001 pewnie niezle robila. Muzyka za to swietna  robota, podobnie jak calosc udzwiekowienia. Historyjka naiwna, ale z dziewczynka i rogaczem zwiazalem sie nie wiadomo kiedy. Polecam zagrac, tym bardziej, ze krotka i niezatrudna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Enslaved - gra wielkiego szumu nie zrobiła, główne zarzuty to prostacki system walki i wspinaczki ale z drugiej strony dużo propsów za historię, bohaterów i oceny utrzymujące się na poziomie 8/10. pierwsze wrażenie dobre - postapokaliptyczny nowy jork opanowany przez roślinność i przyrdzewiałe roboty, dynamiczne walki no i voice acting oraz mimika na poziomie - a Trip jest bardzo fuckable i miło popatrzeć na jej minki. Kolorowa odskocznia od RDR:)

Odnośnik do komentarza

The Cave - miła odskocznia od standardowych gierek i niejako powrót do czasów 2D. Zagadki są ciekawe, a przy tym niezbyt skomplikowane. Sporo postaci (7) z których każda posiada unikalną umiejętność. Na start wybieramy sobie trójkę bohaterów. Cała fabuła kreci się wokół tytułowej jaskini, która nie dość, że posiada własną osobowość to pełni również funkcję narratora. I to teksty jaskini są najzabawniejszym elementem gry. Gra nie jest długa. Posiada raptem kilka leveli w tym 3 levele ogólnodostępne(kopalnia, zoo, wyspa) i te dedykowane poszczególnym postaciom. I tu wyskakuje główny minus tej gry. Chcąc przejść grę każdą postacią zawsze będziemy musieli odwiedzić te dedykowane postaciom jak i ogólnodostępne levele co prowadzi po jakimś czasie do monotonii i znużenia. Ogólnie jest to miła, krótka i nie wymagająca gra. Ja się dobrze bawię przy okazji nakręcam się na odrestaurowane przygody Abe'a, które już nie długo będą dostępne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...