Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No, jeśli myślimy o tej samej misji, to nie podobno, tylko na pewno :) Bo to byłoby bez sensu, dochodzisz do checkpointa, masz przed sobą jeszcze kawał drogi, a zostaje ci np. minuta. I co? Restart całej misji (a przed sekwencją na czas sporo się wcześniej działo, z tego co pamiętam) byłby jedynym rozwiązaniem. No, ale na szczęscie gra jest nawet w takich aspektach dopracowana :)

Skoro mowa o dopracowaniu, to ja pomyślałem, że coś się zabugowało (bo miałem taką samą sytuację) i po włożeniu do napędu ujrzałem piękny napis " Włóż tę płytę do konsoli Xbox 360" w 10 językach i zonk - płyta dwa dni nie działała :lol:

Ostatecznie działała.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Odstaw go na wzgórzu małym, popatrz na bloki, idź w prawo - tam jest tak jakby miejsce pod ognisko, odachowane etc. stanij sobie w rogu mając widok na bloki, i ściągaj ich po kolei - UWAGA na psy. Na początku jak odstawisz tego gościa nadlatują helikoptery, weź snajpę i w miejscu gdzie go zostawiłeś zacznij ich rozpieprzać za nim zejdą na ziemie, tuż przy helikopterze miej celownik by ich rozwalać, bo potem trudno zestrzelić. Potem tak jak pisałem wcześniej, idź na prawo i voila rozwalaj pozostałych + psy. Bardziej Ci nie wytłumacze bo już nie mam CoD4.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Jeśli ci nie wychodzi zastosuj mój patent:

kapitana zostaw, jest praktycznie nieśmiertelny, zaminuj drogę od strony basenu, jeśli dobrze ustawisz claymory pozbędziesz się pierwszej fali żołnierzy bez jednego wystrzału, podłóż C4 w miejsca desantu z helikopterów. Sam połóż się za betonowymi zaporami po lewej stronie, ale dokładnie na ich środku, z kałachem albo MP5. Kapitan ściągnie połowę przeciwników, a do ciebie dobiegnie najwyżej 2 naraz, czasami pies. Ogólnie to chyba najbardziej przegięty moment na veteranie, nawet epilog jest łatwiejszy.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza

Uhhhh udało się normalnie jestem w siódmym niebie :)

Helikopter przyleciał, a ja schowałem się po prawej stronie tam jakby były te samochodziki i jakoś udawało się przetrwać, a później się okazało, że muszę pobiec po McM, ale po ciężkich trudach sie udało :D Zajęło mi to dobre 2h, a teraz znowu się meczę bodajże w następnej planszy jak mam 4min na dobiegnięcie do helikoptera to ciężko przebić mi się przez te pola tych żołnierzy nawet bombardowanie myśliwcem nie działa perfekcyjnie.

Ale jakoś chyba dam radę :) Ogólnie trudna jest ta gra na tym poziomie, ale tylko, w nie których momentach, ale 40GS za plansze to aż korci :D

Odnośnik do komentarza

Bieg do helikoptera w końcówce Heat też nie należy do łatwych.

Po pierwsze wywal karabin snajperski i weź RPD albo M249 + P90 albo coś innego według uznania. Z farmy uciekaj prawą stroną wyjściem przez tą małą szopę. Puść nalot na przeciwników i zasuwaj w przykucnięciu rowem. Jeśli ktoś się przypałęta skoś go, granaty odrzucać. Dobiegnięcie do domku, powinien być checkpoint. Nalot na okolice domu poniżej, granat dymny na okolice wraku czołgu. Ucieczka do domu poniżej. Trzymaj się lewej strony. W końcu dotrzesz do ostatniego domu i checkpointa. Tutaj dwa razy nalot na drzewa + granaty dymne. Będzie tam mnóstwo żołnierzy. Tu polecam zrobić skrót i nie biec laskiem ale przeskoczyć przez drewniany płotek wprost do punktu ewakuacji co zaoszczędzi z 40 sekund i ostrą przeprawę przez lasek.

Odnośnik do komentarza
tu jest prosty (bo tani) sposób na przejście końcówki "One Shot One Kill" , bez zbędnego nadwyrężania się :P U mnie zadziałało.

to chyba nie veteran bo jak wraca juz z McM to w niego dużo strzelają i jakoś nie ginie u mnie to dwa strazyly i leze do gory nogami

Obrywać, zaczyna jak podnosi kapitana. A ak już go podniesiesz, jesteś nieśmiertelny. Sprawdzałem ten trik, wierz mi.

Jak nie będziesz mógł przejść tej misji, z helikopterem wpisz na youtube "cod4 heat veteran". Wyskoczy Ci parę przydatnych sposobów i na ten level... Grunt to dobre używanie air strike i granatów dymnych (jeśli je masz).

 

Odnośnik do komentarza
Ryofu Housen - powiedz mi tylko gdy sam gralem na tym etapie to mialem cel by go eskortowac do heli, musialem powtorzyc ze 2-3 jeszcze bo zostalem zabity jak pamietam. Gdyby to byl Veteran to koles po kazdym hit mialby czerwone "obramowanie" ekraniu ktore znika po dluzszej chwili
Zabili Cię jak już podniosłeś ziomka i szedłeś z nim do helikoptera? Wątpię. Zauważ, co sie dzieje jak koleś podnosi kapitana. Przy takiej ilości kul przyjętych "na czerowny ekran" (w tej fazie), nawet na rekrucie by padł.

A co do poziomu trudności - skończyłem gre na Veteranie, i nie jest tak, że po każdym strzale masz czerwony ekran....

Odnośnik do komentarza

Odświeże troszkę temat bo gram akurat na veteranie i naprawde ciezko jest przejsc ten etap, mi sie udało dopiero po drugiej nocce spedzonej nad tą planszą, ale mialem juz ochotę sie poddać, generalnie na veteranie trzeba wypracować patenty na przejscie niektórych miejscówek, np stacja telewizyjna, czarnobyl, ucieczka z wioski, normalnie z marszu przejsc sie nie da, trzeba nieżle pokombinować , ja akurat rozpracowuje wszytko sam nie korzystam z YouTube. Vetaran daje sie niezle we znaki ale tez dużą frajdę i napewno czas przejscia gry wydłuża sie zdecydowanie. Polecam każdemu zagrac, nawet jeszcze raz na tym poziomie, troche przypomina mi Legendarny z Halo 3 tak samo trudny i wymagający.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...