Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

No jasne, zaraz połowa forum stwierdzi ze skonczyla veterana w 6 godzin, sluchaj za stary jestem na takie banialuki, wiem ile czasu zajelo mi przejscie ,czytalem co ludzie pisza na innych forach wiec nie pitol mi tutaj farmazonow.

zobacz sobie w temacie kiedy napisałem posta ze mam juz COD4 :E i zobacz sobie sygnature i osiągnięcia :P

 

No własnie chyba za stary jestes :E , COD4 ma to do siebie ze wiekszosc falowych natarc wroga da sie obejść bez wystrzału lub pzreczekac az kompani wytbija nacierających .

 

Wiele osób ma problem ze zdobyciem studnia ,a tam wystarczy tylko z pomieszcenia do pomieszczenia "cichaczem" przebiegac i rzucać granatami przed siebie i robisz tą misje w 5min :P

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na veteranie nic nie jest proste i do ominiecia, zebym nie gral to bym nawet z toba nie polemizował, czytalem tez opinie na innym forum ludzi ktorzy pogrywali i polowa sie wogole wycofala nie ukonczywszy veterana, zagrajcie sobie w to demko cod 4 ktore wyszlo przed grą gdzie z zolnierzami musimy pierw dostac sie na pocztaku do budynku, na hardzie mozna tam poprostu wbiec na veteranie trzeba wybic prawie wszystkich strzelcow zeby tam wejsc i tak jest na kazdym kroku, dwa strzaly giniesz , granaty latają z kazdej strony, twoje 6 godzin to moze i jest prawdziwe na easy ,zeby to zrobic w 6 godzin musialbys ta gre studiować miesiącami.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
mi wiecej zajelo na hardzie a ogolnie shootery wciagam nosem, jak to prawda to zapraszam do multi, mysle ze tu 55lv to w jeden dzien zrobisz, a w tydzien wszystkie prestize :)

 

No, jeżeli dzień trwa 48h i jest podwójny XP to zrobisz 55 lev. Mam złotą gwiazdę(10 prestiż), zacząłem w wakacje, jak zaczął się rok szkolny to grałem tylko w weekendy, gwiazda wpadła 2 tyg. temu. W "barakach" mam napisane że grałem 13dni xD

Odnośnik do komentarza
Cały GOW1 na Insane to kaszka dla dzieci (ile tam masz przeciwników na raz?) w porównaniu do COD4 na Veteranie. No i 6 godzin, naprawdę wątpie...

 

Dokładnie, jak sie człowiek nauczy dobrze celować i odpowiednio się kryć to można samemu to zaliczyć. Z kumplem na co-opie to przechodziłem to jak gorący drut przechodzi przez masło. RAAM padł po 30 sekundach, najłatwiejsza część gry. Wystarczy napindalać z łuku i tyle.

Odnośnik do komentarza

zbytnio nie wiem o co ci chodzi może jakiś filmik z YT pokoazujący ową akcje.ale sadze ze to nie możliwe ,chyba ze kolejny jakiś bug .

 

mówisz o tym ze koles zrobił taką akcje na multi ? miał w łapie C4 zgina i nadchodzący op4 zginą tak?

 

To koleś który miał C4 miał ustawione ze po smierci wycigasz automatycznie granat i go odbespieczasz w tym momencie przechodzący op4 ginie .Ustawiasz to w menu gry przy wyborze class broni

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...