Skocz do zawartości

Call of Duty 4: Modern Warfare


Dziobak_

Rekomendowane odpowiedzi

No Fighting in the war Room- no ja się chyba k**wa zayebie!!!!Mam na liczniku 5:45, jestem w tym momencie, gdy gonimy 2 typkjów, uciekającuch do swoich. Dalej jest korytarz i jakieś skrzynki z przodu. Za nimi mamy jakichś ciuli prowadzacych ostrzał. Do tego korytarz rozchodzi się na 2 strony. Kojarzycie już miejscówkę? To teraz was BŁAGAM o jakiś sposób na przejście tego.

 

Ta gra jest chora. Dałbym tej grze dyche, jak nic gdyby nie 2 rzeczy

-poryty system checkpointów (raz są, raz nie)

-skrypty, ktore też raz są a raz nie (Idealny przykład to ta misja- skręcam tym korytarzem w lewo i raz wyskakuje jeden typ, a raz od razu 4. I weż ich człowieku ubij)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja w tym miejscu na veteranie mialem 7 minut. typa za rogu ktory biegnie rozwalasz. wiadomo. tych 2 w korytarzu tez. ja najpierw ubijalem tego po prawej z karabinem i potem dzentelmena z szotgunem. potem sa te 2 cholerne tunele. do tego lewej wrzucalem granat oslepiajacy/ogluszajacy, a do tego po prawej granat z karabinu. dalej jest w miare proste. kilku typow od razu na ciebie wybiegnie wiec ich bez problemu rozwalisz. gorzej z tymi na samym koncu. przycelowac nie tak prosto bo celne szmaty ;] najgorszy jest sam poczatek z tymi tunelami, ale obawiam sie, ze moze Ci braknac czasu

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie podobnie sobie poradziłem. To znaczy wbiegłem do tunelu, zabiłem tak jak Snejk gościa po prawej i przylgnąłem po prawej stronie do ściany przed tunelem. Potem zwykły granat w prawy tunel (nie można się za bardzo wychylić), ogłuszający w lewy i biegiem do lewego tunelu. Powinien tam kucać przeciwnik. Biegnąc trzeba go zabić i schować się za tą rurą w salce. Uwaga zaraz wchodzą nowi wrogowie. Potem już tylko trzeba wybić tych w następnej salce, wejść tam, wybić wrogów widocznych na przeciwko i gra gra powinna się zapisać.

Dziobak jak to przejdziesz to w zasadzie już jesteś na końcu, dalej jest już łatwo, ostatnia misja zajmie ci 5 minut.

Odnośnik do komentarza
A gdzie teoretycznie powinien być następny checkpoint?

 

Ten tego ... kolejny chackpoint jest jak przebiegniesz na drugi koniec tego tunelu i twój pachoł zamknie takie drzwi bo leci do Ciebie "ogień" bo coś tam wybuchło. Ja tez miałem 7 minut (gdy skończyłem misje miałem jeszcze 40 sek., ake mogłem to zrobić szybciej. Ja polecam filmiki na youtube. Powiedziałem :(

Odnośnik do komentarza

U mnie też pękła wczoraj na Veteranie i mam pierwsze 1000gs :(

Snajperke można wywalić, lepiej wziąć shootguna. W tym korytarzu lepiej podlecieć do blokady, wrzucić flashbanga i rozwalić normalnie, mniej zachodu, o dziwo nie strzelają tak celnie jak inni kiedy stoimy przy samej blokoadzie i jest tam określona ilość gości, nie rodzą sią jak kilku rozwalimy :D Jeżeli chodzi o ten tunel :P

Odnośnik do komentarza

nie wszystkie i trzeba na to poswiecic troche czasu :(

Golden Ak-47: Complete all Assault Rifle challenges.

Golden Desert Eagle: Get to Lv.55.

Golden Dragonuv: Complete all Sniper challenges.

Golden M1014: Complete all Shotgun challenges.

Golden M60: Complete all LMG challenges.

Golden Mini-Uzi: Complete all SMG challenges.

 

imo nie oplaca sie tego robic, no chyba ze ktos nie resetuje rangi po 55lv :D

 

edit: zolwik byl szybszy >>

Edytowane przez bountyhunter
Odnośnik do komentarza

Wreszcie łyknąłem CoDa na Veteranie - mocno straszycie tutaj ostatnią (czy też przedostatnią) misją, ale okazała się na tyle łatwa (góra kilkanaście prób na każdego checkpointa; grunt to robić wszystko na speedzie), że nawet nie miałem kiedy zerknąć do tutoriala czy filmiku z YouTube :( "One shot, one kill" napsuło mi znaaaacznie więcej krwi.

 

Ale gra - autentyczne cudo, choć ani nie jestem fanem "zwykłych" efpeesów, ani nie wielbię specjalnie klimatów militarnych. Kapitalna reżyseria, genialne sceny - chyba najbardziej męska gra na X360/PS3, jeśli można tak powiedzieć :D

Odnośnik do komentarza

Mi akurat "One shot, one kill" na veteranie wszedł za pierwszym razem... żeby było ciekawiej, jedynego strzała otrzymałem tylko wtedy kiedy wbiegałem z McMillianem do helikoptera :]. Filmiki z YouTube pomogły, ale mi to jakoś łatwiej poszło :(

 

Jeszcze tylko została mi misja najgorsza, czyli "No fighting in War Room" i calak wpadnie.

Gra jest oczywiście kozak, nie tylko multi.

Odnośnik do komentarza
Wreszcie łyknąłem CoDa na Veteranie - mocno straszycie tutaj ostatnią (czy też przedostatnią) misją, ale okazała się na tyle łatwa (góra kilkanaście prób na każdego checkpointa; grunt to robić wszystko na speedzie), że nawet nie miałem kiedy zerknąć do tutoriala czy filmiku z YouTube :D "One shot, one kill" napsuło mi znaaaacznie więcej krwi.

 

Ale gra - autentyczne cudo, choć ani nie jestem fanem "zwykłych" efpeesów, ani nie wielbię specjalnie klimatów militarnych. Kapitalna reżyseria, genialne sceny - chyba najbardziej męska gra na X360/PS3, jeśli można tak powiedzieć :P

 

Ja zupełnie odwrotnie Koso. Misje One shot one kill, która straszyliście przeszedłem od ręki. Ale za to 'no fighing...' było znacznie trudniej. Może nie robiłem tego długo ale się strasznie w(pipi)i.... wkurzałem :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...