Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że to temat jaki telefon wybrać ale odpowiedniego nie ma, a nie chcę zaśmiecać.

Może mi ktoś powiedzieć ocb w tych aukcjach?

http://allegro.pl/etui-panel-do-samsung-galaxy-s2-neo-hybrid-sgp-i2936561633.html

 

http://allegro.pl/wyprzedaz-sgp-neo-hybrid-samsung-galaxy-s2-oryg-i2966016592.html

 

tańszy to podróba?

 

Chciałbym zakupić jakiś pokrowiec do sgs2 co byście polecili. Skłaniam się już jakiś czas i nie umiem się zdecydować. Zastanawiam się nad jakąś "walizką".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Do zmiany telefonu mam jeszcze dwa miesiace, ale mysle, ze dobrze bedzie jak rozejrze sie wczesniej. Tak wiec szukam telefonu:

- najlepiej z Androidem, bo przez ostatnie dwa lata przyzwyczailem sie do tego systemu i bardzo mi odpowiada jego otwartosc. Ewentualnie cos z Windowsem, iOS odpada

- z ekranem o przekatnej przynajmniej 4.3". Mniejsze mnie nie interesuja (mam obecnie Desire z 3.7" i jest zdecydowanie zbyt maly). 

- mile widzane cztery rdzenie, chociaz dwa tez powinny wystarczyc

- lubie zmieniac ROMy, wiec mozliwosc zainstalowania bootloadera i zrootowania telefonu to koniecznosc

- dobrze by bylo, gdyby bateria wytrzymywala przynajmniej dzien przy normalnym uzywaniu

- najprawdopodobniej bede przedluzal umowe w Play, wiec dobrze gdyby telefon byl dostepny w tej sieci przy oplacie 69zl/miesiac. Ewentualnie moge zerwac umowe i kupic telefon na allegro

- raczej nowego, zle bym sie czul z uzywka

 

Nie mam pojecia jakie telefony wychodzily przez ostatnie dwa lata. Wiem tylko o SGS 3, One X (moi faworyci) oraz o ZTE Grand X IN (nieznana mi firma, ale telefon prezentuje sie przyzwoicie)

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Ten ZTE Grand X IN ma ponoć problemy z kompatybilnością z niektórymi apkami, pewnie przez zmianę architektury procka (ARM vs. X86). Może SGS2 albo SGS3 Mini? Podajesz 4.3 a SGS3 i HTC to ok 4.7. HTC ponoć blokuje Bootrom a odblokowanie odbywa się przez ich narzędzie i teoretycznie zgadzasz się na utratę gwarancji stosując to narzędzie. Także w zmiany pewnie są bardziej ograniczone. W Samsungach (przynajmnie tych które wymieniłem) nie ma blokad. Sam zmieniałem w SGS2 i SGS3 kilka razy wszystko także można się smiało bawić.

Odnośnik do komentarza

Miałem dzisiaj w kieszeni SGS 2 i 3 i powiem, że prawie w ogóle nie czuć rozmiaru tych telefonów, wiec nie jest to problem. Tak więc zdecydowałem, że biorę albo dwójkę, albo trójkę (no chyba, że nie będzie ciekawej oferty ze strony Play na przedłużenie abonamentu, to na razie zostane z Desire).

Odnośnik do komentarza

A z tych dwóch Panowie który polecacie?

 

A może jeszcze coś innego?

 

Dodam, że jestem zwolennikiem długo trzymających baterii :)

 

Edit: przy okazji spytam. Gdyby się zdecydował na galaxy s II to jakie ceny na allegro będą rozsądne za używki a jakie za nówki?

 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxysii/

 

czy

 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxysiiimini/Samsung-Galaxy-S-III-mini.html   

Edytowane przez Hrubaz
Odnośnik do komentarza

S III Mini z dużym S III ma wspólny jedynie design i nazwę. Wciąż S3 Mini wydaje się dobrą propozycją. S2 nie miał zbyt dobrej bieli, może w S3 Mini to poprawili. Oba mają 1 GB RAM-u, S2 ma aparat z matrycą o większej rozdzielczości. Podobno mały brat S3 daje radę. Wszystko chyba sprowadza się do Twojego gustu, jako że jak byś nie wybrał, raczej będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...