Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam bardziej do pracy. Jaki telefon/tablet. Nie gram w gry prawie w ogóle a przez to jeżdzę autem teraz to też nie gram już w podróży, przez kilka lat grałem codziennie w metrze. Także mi do grania nie jest potrzebny. Kurde, mam PC niezły (laptop ale każda gra chodzi zadowalająco jak dla mnie), PS3, XBOXa, WII i 3DS i gram 3 razy w tygodniu po kilka maczy w Fife 13 i to wszystko :-) Dosłownie tyle. A Note mnie oczarował rysikiem i jednak większym ekranem ale... zastanawiam się, bo mam czasem problem w wielkością S3 :-) Czasem jak go obejmę to przyczisk BACK naciska się sam moją dłonią która go okala. Także nie wiem czy z Note2 nie byłoby jeszcze ciężej. Ale rysik kiedy jest tam prawdziwy Digitizer do rysika (ten ekran to taka hybryda oporowo-pojemnościowa dzięki czemu rysik naprawdę jest rysikiem a nie emulatorem palca) daje niezłego kopa :-) Tak samo Galaxy Note 10.1 jest niezły pod tym względem.

 

EDIT: Najgorsze, że o ile telefonów jest więcej i lecą z ceny o tyle Note 1 i Note 2 nie chcą tak szybko spadać ;-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

HTC Desire X , Samsung Galaxy Ace 2 czy ZTE Grand In ?

To ma być mój pierwszy smartfon.Ma służyć do pisania smsów,potrzebuję dobrego GPSa no i fajnie byłoby pograć w coś bez przycinania.Oczywiście najlepiej żeby bateria długo wytrzymywała ;) Zależy mi na też na dobrym sygnale z Wi-Fi.

W grę wchodzą tylko te modele albo coś innego z  Tmobile do 300zł.

Odnośnik do komentarza

Czemu te Samsungi Galaxy S 2 nie tanieją? :confused: nówki na allegro po 1100 schodzą tak samo jak rok temu a to przecież już stare telefony. Kupiłbym Galaxy SIII ale jest za duży a Galaxy SIII mini ma słabą baterię...

Musiałbym chyba być pijany aby kupić s3 mini...

 

 

Teraz moje pytanie: 

Telefon dla siostry wiec musi dobrze obslugiwac internet, musi obslugiwac gry typu sims i bateria niech wytrzymuje z ponad 1 dzień.

 

Propozycje jakie otrzymałem :

Sony xperia j

Lg Swift l9

HTC desire X

 

oraz 2 windowsy

Nokia lumia 800

Windows phone 8s by HTC

 

 

cos wartego uwagi? Lub inne podobnej klasy telefony

Odnośnik do komentarza

Czemu te Samsungi Galaxy S 2 nie tanieją? :confused: nówki na allegro po 1100 schodzą tak samo jak rok temu a to przecież już stare telefony. Kupiłbym Galaxy SIII ale jest za duży a Galaxy SIII mini ma słabą baterię...

 

Haha, a jeszcze kilka miesięcy temu ajfoniarze się jarali, jak to androbieda schodzi z ceny dwa dni po premierze. Where is your god now?

Odnośnik do komentarza

Apropo LG L9 brałem ten telefon w abonamencie w playu i w sumie tak jak nie przepadam za telefonami na androidzie tak do tego byłbym w stanie się przekonać po jakimś tam dłuższym czasie obcowania. Wziąłem go dla partnerki bo sam codziennie korzystam z HTC TITAN (win phone 7.8).

 

Z mojego punktu widzenia TITAN to wyższa półka zarówno jakościowo jak i wykonaniem przewyższa LGka. Jak ktoś lubi grzebać w telefonie (android), potrzebuje googzylion aplikacji (android), multum gier (android) itp itede to może śmiało sięgać po LGka bo na obecną chwilę w tej cenie w abonamencie (jak i poza) jest to całkiem rozsądna inwestycja.

 

Plus LG L9 - kobieta łatwo znajduje go w torebce ze względu na gabaryty ;) oraz to, że jest lekki jak na takiego kloca.

 

Na dniach ponoć wyszła aktualizacja do Jelly Bean dla niebrandowanych! (co w przypadku LG jest zadziwiające)

Odnośnik do komentarza

Dla kierownika któryś blackberry (dobra bateria, pełna obsługa email itp), nie wiem czy jest sens ładować w dotykowce, ale jeżeli już to ew. lumia 800 w górę czy też motorola razr maxx ( duża bateria, dokumenty przejrzy, wypełni, wyśle :)); dla ekipy zależy jakie widły cenowe, u mnie w firmie dawali nokie c2, dość solidna, narzekań brak, bateria potrafi ładnie trzymać, 3 g obsługuje więc na upartego pocztę można odbierać; było to jednak dość dawno i nie wiem, jakie teraz modele są.

 

Z operatorem nie pomogę.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Pisalem tu niedawno o tym, ze chce high-endowego smartfona. Jednak doszedlem do wniosku, ze nie musze zmieniac, czegos co dobrze dziala i teraz szukam telefonu, ktory jest dostepny z jak najmniejsza cene w playu przy abonamencie Formula M z duzym pakietem internetowym za 69zl/miesiac

 

Bo z tego co teraz patrze to nie ma raczej nic ciekawego do wziecia dla siebie, lub dla brata, ktory planuje zmienic telefon (internet, muzyka, gry). Tak wiec telefon prawdopodobnie wyladuje na allegro, albo w ogole zerwe z nimi umowe i przejde na karte.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...