Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam, że SGS ma 1280x720, a Nexus 1280x768. Proporcje ciekawsze dzięki temu są, a dodam też, że przyciski dla jednych wymagają przyzwyczajenia, a innym nie pasują. Każdy mobajl ma swoje plusy i minusy, co tu dużo mówić...

 

Najlepiej iść sobie też pomacać te telefony w jakimś sklepie nie dla idiotów lub do pleja.

 

Między SGS3 czy zwykły czy LTE, a Nexusem, osobiście z czystym sumieniem polecam Nexusa, również sporo osób się przesiadło z SGS3 na Nexusa i są zadowoleni in plus.

 

Kwestia potrzeb i gustu :P

Odnośnik do komentarza

Ja wręcz przeciwnie - przy wyborze SGS3 vs Nexus polecam SGS. Jest nieco cienszy, odrobinkę lżejszy i IMO ładniejszy. Do tego rewelacyjny ekran z fantastycznymi kolorami (oczywiście, że są mocno 'podbite' - taka specyfika amoledów, ale dla mnie to jest duży plus) i świetnie leżący 'pod palcem' (nie umiem tego wytłumaczyć, po prostu trzeba wziąć oba telefony do ręki, najepiej naraz), wymienna bateria + slot na karty pamięci (dla mnie to akurat żadna atrakcja, ale pamiętam jaki był krzyk w temacie Android vs iOS, że iPhone tego nie ma ;)). No w każdym razie ja bym swojego SGS na Nexusa nie wymienił.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kiedy wy tego wszystkiego sluchacie? ;>

Ja lubie miec sporo muzy wrzucone bo nigdy nie wiem na co bede mial akurat ochote.

Odkąd mam Spotify nie mam żadnych wygranych kawałków na IPhona. To zdecydowanie zwolnilo sporo miejsca a na zawołanie mam nową muzę nawet poza domem. Polecam.

Odnośnik do komentarza

żaden, bo S3 mini to odcinanie kuponów i jechanie na marce S3 a S2+ to odgrzewany kotlet sprzedawany po cenie nowego produktu.

 

jeśli masz możliwość to bierz czyste S2, które też jest na oficjalnym 4.1 a na dodatek ma potężne wsparcie moderów. Jeśli nie masz takiej możliwości to z dwojga złego lepszy S2+, bo za te 180pln dostajesz lepszą ochronę ekranu (S3 mini nie ma GG), normalny wyświetlacz (bez pentile), lepsze wykonanie i 0.2 cala więcej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Sensation to telefon z 2011, który na starcie leciał na GB

One S podobno ciągle ma problemy z UI (helicopter bug objawiający się zapętlonym wchodzeniem i wychodzeniem w podgląd pulpitów)

Desire X to kolejny kotlet

Ace 2 i S Adv to telefony o klasę niżej niż S2+

LG 4X to porządna słuchawka z czterordzeniowcem (który lubi się grzać i ma apetyt na baterię ale nie sprawia większych problemów), dużym ekranem na IPS (nie każdy lubi AMOLED więc dla wielu to jest plus) i dobrym wykoaniem ale, jak znacząca większość telefonów od LG, porzucona już na starcie więc jeśli chcesz aktualną wersję androida to jedyne co pozostaje to odwiedzenie xda.

 

z tego wszystkiego co wymieniłeś to S2+ > 4X > reszta bez znaczenia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po obcowaniu przez 2 ostatnie lata z androidami, mam ich dość, kupiłem se blackberry 9300 na próbę, i ch.uj, to jest najlepsze co może być dla mnie :D Teraz tylko coś na OS 7.1 zakupie z fzyczną klawką QWERTY, albo tego torcha j.ebanego ((pipi)a, wygodny i w ogóle, ale rozsuwany fon, to strzał w stopę w moim wypadku, chyba, że do pracy se zostawie tego 9300 - ale to też kino, na ch.uj mi milion telefonów?)

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

A czy S2 starczy na długo? Powiedzmy: na 2 lata? Chodzi mi o to, czy nie będzie wolnym, zapomnianym  padłem za 2 lata?

 

BTW: Wytrzymałe są te Samsungi galaxy s 2 albo 3? Boję się trochę inwestować w smartfona po tym jak wczoraj zobaczyłem jak koleżanka ścisnąła w ręce HTC Desire X i pękł jej ekran, a jakiś tydzień temu kumpel rzucił LG L7 na łóżko i stało mu się to samo. Na moich oczach.

Odnośnik do komentarza

Wytrzymalosc to ja nie wiem. Nigdy sie tym nie przejmuje gdy kupuje telefon, uzytkuje go nie cackajac sie. Z tego, co czytam i slysze pod tym wzgledem s2 bedzie lepsza. No i wymiana ewentualnej szybki/ekranu to tez na korzysc starszej generacji. Co bedzie za 2 lata ciezko przewidziec, ale patrzac na rozwoj gier na andka to zdecydowanie zwiekszaja sie wymagania co do... Miejsca na karcie pamieci. Bardziej zaawansowane gry waza 1-3 gb wiec warto o tym pomyslec i dolozyc do memroki class 10. IMO na s2 pobawisz sie jeszcze dlugo i ma ogromne wsparcie programistow, s2 plus ma mniej pamieci wewnetrznej bo 8 gb (s2 16 gb) ale mozna do niego wlozyc 32 gb zewnetrznej a w s2 max 16 gb. Ja bym osobiscie bral s2, dolozyl gorsza do najszybszej memorki i szlus.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...