Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Aparat to One ma ponoć zdecydowanie najsłabszy. Note3 i S4 JEDNAK ma taki sam (nie dodali nic, miała być stabilizacja ale się nie udało). Do zdjęć to chyba Xperia Z1 wypada najlepiej i któraś lumia. ALE... jeśli gry to zdecydowanie iOS. Mało jest akcji żeby coś było na Andka a nie było na iOS a na odwrót jest dużo. Andek ma tylko przy Emulatorach przewagę bo one po prostu na Andka są ;-)

Odnośnik do komentarza

Powoli siada mi telefon ( S E  zylo :ok: ), toteż czas poszukać czegoś nowego. 

 

Zależy mi na latwym dostepie do neta oraz na  zdjeciach. Potrzebna tez super aplikacja ORGANIZATOR / kalendarz. 

Z tego co sie orientuje , xperia T  ma niezly aparat, ale czy to wystarczy? czy lepiej kupić SE galaxy 2 i cyfrowke za 300 zl? ;p

 

foty potrzebne beda do trzech celow:

 

a) fotki szkiców itp, musi dobrze ostrość łapać

b) instagram

c) codzienny uzytek 

 

Chce wylozyc 1000 zł, wiec tel musi byc solidny i starczyc na kilka lat.

Z designu najbardziej podobaja mi sie Lumie, ale na Windzie nei ma instagrama, wiec odpada.

Odnośnik do komentarza

Hmm, sam nie wiem..

 

T lub V lub L lub cos jeszcze innego? help!

 

Nexus 4 najlepiej w tej cenie parametrowo by wypadl, ale moim zdaniem nieco lepszy aparat ma T (co do tej ostrości itd.).

 

Osobiście do tysia bym szukał Nexusa, ale pod Ciebie hym... dorzucić nieco i SGS3? (lepszy aparat), ewentualnie właśnie T, ale pomyśl o N4.

Odnośnik do komentarza

S3 Lte - i9305 jak dla mnie ;-) Jak znajdziesz. Aparat, SD (tak wiem kurde, niby aplikacji nie można przerzucać - jak się nie umie ALE na karcie można zdjęcia i filmy trzymać więc reszta zostaje na apki). Dodatkowo - ostatnio pełne wsparcie dla Cyanogenmoda - wersja 10.1.3 jest na ten telefon w branchu STABLE więc w sumie przewagi Nexusa nie widzę. Bateria też lepsza + ew ORYGINALNA 3000mah z klapka do dostania za 140 zł - spokojnie 2 dni trzyma wtedy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

S3 Lte - i9305 [ciach] w sumie przewagi Nexusa nie widzę.

 

No właśnie, pod każdego co innego się bierze ;). Ja dla siebie zdecydowanie widziałem przewagę Nexusa (materiał budowy telefonu, updaty oficjalne oraz przede wszystkim wtedy - cena. No i preferuję IPS ponad AMOLEDy.

 

Ale właśnie dla Banny'ego (chciał fon do tysia) to najmocniejsza opcja to Nexus (plus parę złotych), S3 LTE (jak już miałbym brać S3 to tylko LTE, 2GB RAM jednak robi swoje) to trochę większy wydatek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

widzę S3 LTE za równy 1000 zł + przesyłka na aledrogo jak cię przekonałem. Najlepiej wybierz się do sklepu gdzie ew. są powystawiane i pomacaj sobie najpierw co ci się podoba. Tak jest najlepiej, wtedy nie zaskoczy się jakość albo jakiś szczegół. Pytanie np czy dużo robisz zdjęć i słuchasz muzy z pamięci. Jak tak to 16gb nawet to mało :/ A pozostaje ci streaming tylko bo nie możesz tego zwiększyć w Nexusie, dla mnie to dyskwalifikuje ten telefon. Ale to oczywiście moja opinia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może pomożecie, co brać? I dlaczego?

 

- Iphone 5S

- Galaxy Note 3

- Galaxy 4

- HTC One

 

Zależy mi na: gierkach i aparacie. Reszta się nie liczy.Wiem, że rozstrzał niezły, ale tak się składa, że będę mieć takie opcje do wyboru. 

THX

 

Jeśli gierki to tylko iOS, wciąż lata świetlne przed Androbiedą. Aparat? Wszystkie mają świetne, choć najlepszy chyba One.

Odnośnik do komentarza

 

Jeśli gierki to tylko iOS, wciąż lata świetlne przed Androbiedą. Aparat? Wszystkie mają świetne, choć najlepszy chyba One.

 

 

Aparat dupy nie urywa, już z miecha mam One. Fajne funkcje, jakość dla mnie zadowalająca, dobre filmiki kręci tylko częste problemy z łapaniem ostrości podczas kręcenia irytują.

 

Zdjęcia takie na 4 z plusem.

Odnośnik do komentarza

No, taki normalny po prostu. Robiąc recenzję, na pewno nie chwaliłbym go na lewo i prawo ;)

Zgadzam się. Przerabiam średnio jeden telefon na 3 miesiące więc stwierdzam, że mogę być bardziej obiektywny niż jakikolwiek recenzent...

 

Pode mnie najlepszy obecnie fon to HTC One, mogę go wychwalić genialną obudową (przebija iPhony moim zdaniem), dźwięk z głośników to szok był dla mnie po prostu oraz wyświetlacz. Ogólny feel, design jak najbardziej 6/6.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki polećcie jakiś NORMALNY smartphone do 400 zł. Jestem lata świetlne za murzynami w tej kwestii i liczę na trafne podpowiedzi. Najważniejsze cechy to dość szybki soft i trwała bateria. Co sądzicie o modelach:

 

- LG L3(E405)

- LG SWIFT L7

- LG-E610 SWIFT L5

- HTC DESIRE S

 

???

dozbieraj    ta  stówkę  i kup  Lumie 520 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...