Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myślałeś nad One? Od kiedy się na niego przesiadłem czuje się jakbym miał iPhonea na androidzie.

 

A jeszcze jak wygrałem nowego roma opartego o Sense5, to ogólnie jest rewelacją, bo obudowa już się nie grzeje i wyciągam ponad 5 godzin pracy na włączonym ekranie, co przybliża go do mojego Note 2 ;d

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Koledzy poratujcie! Gdzie mozna kupic orginalna baterie do SGS i9000?Na allegro same podroby, jedna kupilem, a zamienniki dzialaja jak zuzyty szrot, ktory mam obecnie. Samsung Polska odsyla mnie do swoich serwisow, a juz z 3ma rozmawialem i nie maja w ofercie.

 

 

 

Zeitgeist nie klamal, postarzanie sprzetu pelna geba:( Przeciez ten staruszek nadal jest dobrym telefonem i z androidem 4.2 chodzi lepiej niz nowe midendy.

Odnośnik do komentarza

http://dx.com/p/genuine-replacement-3-7v-1500mah-li-ion-battery-for-samsung-i9000-54390

 

Wysyłka gratis do Polski, czy markowa? Nie mam pojęcia, aczkolwiek z tego sklepu korzystałem i są ok. Support też w porządku.

 

Chyba oryginalna, zamienniki po 6$ mają.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Jednak nie kupiłem jeszcze fona, wróciłem do Polski i stoję przed wyborem jednego z trzech modeli:

HTC One S

Xperia T

Alcatel One Touch Scribe HD

 

Którą brać? Alcatel jest największy (5 cali), wyglądem chyba jednak bardziej pasuje mi ten HTC i Xperia, ale wiadomo: nie wygląd w telefonie dla faceta jest najważniejszy, nie? Czy ktoś miał z tymi telefonami styczność (a najlepiej z dwoma/trzema z nich) i potrafi powiedzieć, jakie są zasadnicze różnice? Cenowo (tam gdzie biorę) są podobne, więc po prostu zdecyduje tutaj fakt stabilności i niezawodności.

 

O Alcatelach nic nie było słychać od dłuższego czasu, a ten podobno jest całkiem niezły. Do Xperii (a raczej Sony(Ericssonów)) jestem znowu przyzwyczajony bo miałem już z 4 telefony tej marki. HTC nigdy nie miałem.

 

Pomocy, forumku!

 

EDIT: Popatrzyłem na jakieś specyfikacje i chyba bym brał HTC One S albo Xperię T, ale właśnie nie wiem którą z nich. Alcatel ma tylko fajną rzecz z dwiema kartami sim, ale w sumie nie jest mi to aż tak potrzebne...

EDIT2: Wziąłem Xperię T, możliwość rozszerzenia pamięci i większa rozdzielczość chyba przeważyła. Najwyżej będę żałował ;x

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Muszę kupić konkretny model telefonu dla małżonki (se w595 w kwiatki), jest jednak pewien problem, wszystkie oferty na allegro są wysyłane z HK, warto ładować się w coś takiego, czy to jest podróba, miał ktoś doświadczenie z czymś takim?

 

Z innymi starszymi modelami jest to samo- wysyłka z HK.

Odnośnik do komentarza

Może pomożecie, co brać? I dlaczego?

- Iphone 5S
- Galaxy Note 3
- Galaxy 4
- HTC One

Zależy mi na: gierkach i aparacie. Reszta się nie liczy.Wiem, że rozstrzał niezły, ale tak się składa, że będę mieć takie opcje do wyboru. 
THX
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...