Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy za jakie pieniądze, ogólnie spoko. Jak lubisz Samsungowe bajerki to fajny jest, z drugiej strony mam momenty, że serio mnie wkur,wia i rozważam natychmiastowy przeskok na N4 czy Moto G... Chociaż nie mam gwarancji, że one jakoś lepiej sobie poradzą z moimi wygórowanymi wymaganiami.

Odnośnik do komentarza

No to NIE BRAŁBYM Samsunga jakie pierwszy ;-) Co masz jeszcze ew do wyboru?

 

Ale ogólnie S3 LTE jest spoko, przy czym i tak zmieniłbym z 10 programów na start. Minus tej wersji to troszkę mniejsze wsparcie od modderów, nie wiem czy rom Archiego chodzi na LTE, jak tak to SUPER, jak nie to słabo ;-)

Odnośnik do komentarza

No wolno działa, ale do tej pory myślałem, że jest tak dlatego że jest stary (mam go od 2011 roku) i dlatego chciałbym kupić nowy egzemplarz. I tak używam go tylko do rzeczy które telefony miały już 10 lat temu + internet.

Odnośnik do komentarza

Jesli chcesz kupic telefon z fizyczna klawiatura, bo boisz sie tej ekranowej to nie masz sie czego bac! Obecne smartfony maja na tyle duze ekrany, ze bez problemu mozna pisac esemeski do dziewczyny. Do tego instalujesz swiftkey i odkrywasz kolejny bajer swojego nowego telefonu, czyli umiejetnosc czytania w myslach podczas pisania wiadomosci.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za rekomendacje drodzy userzy, to bedzie moj pierwszy 'konkretniejszy' smartfon, do tej pory bujalem sie z blekbery bold costam

biere <Ok>

 

ja również skorzystałem z oferty t-mobile. Co prawda jeszcze mam 3 miechy do zakończenia obecnej umowy, ale wczoraj przedłużyłem i wziąłem Samsunga S3 LTE. 

Jeszcze dzwoniłem na infolinie upewnić się czy to model I9305. Przy okazji babka powiedziała, że już się powoli kończą. Z szarą obudową już brakło, i zostały same niebieskie w małej ilości.

Edytowane przez iDAK
Odnośnik do komentarza

No tak, i potem długo, długo nic. Ostatnie mają oficjalny soft 4.1 z tego co widziałem. Ale ten model ma nawet znośną wersję CM i LuquidSmooth :-) oczywiście najnowsze jakie są.

 

Ostatnim sensownym jest Motorola Photon Q którą widzę na allegro (wymagała przeróbki SIM, ta jest po przeróbce ale koleś chce 1000zł) i to jest najlepszy fon tego typu. Szkoda, nic niestety się ukazuje ciekawego.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

A co powiecie o Lumii 630. Byłem z żona ostatnio w mm i tak z głupoty oglądaliśmy. Oczywiście uwagę przykuwały kolorowe. Najpierw XL ale wyświetlacz okropny (tu chyba Android), a pózniej ta 630... Tu mniejszy ale ekran dużo lepszy jakościowo. Słyszałem też dobre opinie o 625. Warto się w to pchać? Ofcoz dla żony :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...