Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie o gry tez bylo bekowe i przysłowiowe wręcz. Łykasz teksty milana po same bile :( musisz się czasem do działu WKP wybrać i wchlonąć folklor :lapka:

 

Ontopic - przesiadka z LG4X HD na Z2 to jak z accenta do kozag gurwa i30. Jak to smiga plynnie, ile potrafi w pamięci naraz trzymać stuffu.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Panowie, zamierzam się przerzucić ze swojego starego, wysłużonego samsunga z 2012 r. na coś nowego. Szukam czegoś z co najmniej 5-calowym ekranem, coby obejrzeć coś na youtubie w przyzwoitej jakości. Zależy mi także na odtwarzaniu muzyki, bo słucham dużo i często, zazwyczaj w słuchawkach. Z gierek gram raczej na emulatorze gba, gbc, androidowych raczej nie tykam.

 

W trakcie rozeznania zauważyłem, że Play oferuje Huawei P8 Lite za przyzwoite pieniądze, czy jakiś posiadacz mógłby podzielić się wrażeniami (czy bateria faktycznie jest bardzo słaba)? 

 

Myślałem także nad Xperią T3/Z2, które w mojej okolicy znalazłem za ciekawą cenę.

 

Chyba, że ktoś może polecić coś ciekawego do 1100-1200 zł? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza

A jeszcze takie pytanie dodatkowe. Remote play z PS4 w ogóle jest godne uwagi/zachodu? Tak sobie myślałem, że fajnie byłoby czasem odpalić na telefonie grę bez nadmiernych fajerwerków graficznych, chociażby hotline miami lub shovel knight, tym bardziej, że z tego, co wyczytałem, funkcja ta nie jest już ograniczona do mocniejszych Xperii.

Odnośnik do komentarza

Remote Play jest streamem więc moc obliczeniowa nie ma znaczenia specjalnego. Ważna jest przepustowość twojej sieci w domu. Grałem na psvita w kilka gier z ps4 i chodziło nawet dobrze. Natomiast granie na telefonie w shovel Knight... Chyba tylko jak pada podlaczysz. Ogólnie remote Play jest dostępny jako apk i nieoficjalnie chodzi nie tylko na Xperiach.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem w ogóle jak można jeszcze się nabierać na te abonamenty z telefonem w tych czasach. Owszem za czasów Idei jakieś 10 lat temu to faktycznie te telefony wychodziły taniej u operatorów, nawet przy abonamencie wyższym o te 20zl. Pamiętam jak za 1zł można było mieć np. takiego SE k800i przy abonamencie 80zł.

 

Dziś sprawdziłem ofertę Play z ciekawości, bo kończy mi się 12 miesięczna umowa, pod kątem ceny LG G4. Nie dość, że teraz wychodzi na to, że telefon jest w ratach na 24 miesiące, nawet przy umowie na 12 to jeszcze taniej wyjdzie wziąć tańszy o 20zl abonament, a telefon kupić na raty w Saturnie...

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Myślałem także nad Xperią T3/Z2, które w mojej okolicy znalazłem za ciekawą cenę.

 

 

 

Z tych dwóch to tylko zetka, w średnią półkę xperii nie ma co się pchać. A remote play, to taki bajer jak dla mnie, odpaliłem to kilka razy żeby oblukać jak to działa ale żeby z tego korzystać to nie za bardzo. 

Odnośnik do komentarza

g4 jest obrzydliwy. Chropowata powierzchnia na przodzie w telefonie klasy premium to najgorsze co mogli wymyślić, a ta skóra na plecach miała być ekskluzywna, a wygląda wsiowo. No i nie wiem po co komu 5,5 cala szczególnie, że w przeciwieństwie do poprzednika cud ergonomii to nie jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...