Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

No niecałe 9 mm, buła wch :wujaszek: uj. Myślałem nad xiaomi, szczególnie kusiła nakładka z mnóstwem chińskich wstawek i brak jakiejkolwiek gwarancji na telefon sprowadzany chu/j wie skąd przez janusza z wąsem, ale jednak wygrała opcja upiększania twarzy w g3.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Root i wywalasz co chcesz, pl chyba mają a xiaomi ma już serwis w Eu, albo pl albo Czechy. Nie pamiętam teraz. Xiaomi 4 you i xiaomi 4 sale wpisz w google, wyskoczą ci sklepy. Jakby nie patrzeć, kupiłeś g3 jak jest na rynku g5, telefon którego wsparcie się albo skończyło albo zaraz skończy. Aczkolwiek fakt, że dostał Andka 6 trzeba pochwalić.

 

Jeśli to nie tajemnica - ile zapłaciłeś?

 

P.S. Miałem w ręku 3 różne Xiaomi i wykonanie samego sprzętu jest bez zarzutu. Soft mi się nie podoba, próbują kopiować apple, bez sensu zupełnie. Mam za to 2 pary słuchawek, Piston 2 i Piston 3 - jestem bardzo zadowolony. Nieźle słuchawki z mikrofonem i pilotem, z owijką z materiału a same słuchawki są metalowe. I koszt 110-130 zł za nówki, żadnej sensownej konkurencji nie znalazłem. Mają kupę innych zabawek za sensowne pieniążki.

Odnośnik do komentarza

Wsparcie dla jakiegokolwiek xiaomi też raczej wieczne nie będzie, tym bardziej, że strzelają tymi flagowcami jak z karabinu. Zresztą mi chodziło tylko o andka 6.0, który doprowadza g3 do pełnej płynności działania i faktycznie o ile na 4.4 animacje tną się od pierwszego włączenia i telefon zastanawia się za długo jak na urządzenie tej lasy, tak na 6.0 hokus pokus i jest natychmiastowy czas reakcji i wszystkie animacje ultrapłynne. W moim L90 aktualizacje oprogramowania robię dopiero teraz przy okazji migracji danych, bo przez 1,5 roku siedziałem na 4.4 i nie widziałem potrzeby aktualizacji, skoro wszystko działało tak jak trzeba.

 

A z kieszeni równy tysiak wyleciał, podobno ostatnia sztuka (nie, nie powystawowa :chicken:) we wszystkich euro rtv

Odnośnik do komentarza

Z tego miejsca chciałem bardzo serdecznie pogratulować Tokarowi wyboru telefonu. Wszyscy z wielkim niepokojem jak i zaciekawieniem oczekiwali wyboru tego wspaniałego urządzenia.... to prawda że trochę to trwało ale finał przekroczył wszelkie oczekiwania, otworzył oczy niedowiarkom, podniósł na duchu tych którzy na co dzień stają przed trudnymi wyborami mogącymi zmienić ich życie. Dałeś przykład wnikliwej analizy, fanatycznej wręcz nieustępliwości jak i dogłębnego rozeznania rynku. W oczach wielu będziesz tym który nie zważając na opinie innych podejmuje decyzje czasami nie do końca zrozumiałe ale jakże wymowne i doskonałe w swej prostocie. Żałuję też że ta piękna przygoda już się kończy... czas wrócić do normalnego życia, pozbawionego już tego dreszczyku emocji i pozostaje mieć nadzieję że kiedyś zapragniesz raz jeszcze zmienić telefon. Życzę Ci wielu udanych aktualizacji systemu, mocnej baterii, szafirowej osłony na wyświetlacz i setek godzin rozmów. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...