Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Jesli ktoś pisze o 5S i "speeeeed" to chyba do tej pory uzywal androida w postaci jakiegos flagowca Alcatela za 299zł z koszyka w dyskoncie spożywczym albo samsunga.

Owszem troche LMAO. Mając w ręku SE i Galaxy S6 w życiu bym nie powiedział, że SE jest szybszy. Zamulanie Androida w 2016 roku, proszę was. No chyba że na s5 Active Neo Geo+ Alpha 3.

 

A ten się z 5s pucuje xD

Odnośnik do komentarza

Doszliśmy do takiego punktu, że na sensownym telefonie da się pracować na każdym systemie. To nie te czasy już, dużo Android 5 zmienił i nowa wirtualna maszyna javy ART. Na Androida nie narzekam, mam tel z 2014 roku, nie widzę sensu zmieniać w tej chwili.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Irytacja brakiem slotu SD i zadziwiająco szybko zapełniającą się pamięcią o astronomicznej sumie 16GB w moim G2 zaczyna mnie tak irytować tak bardzo, że chyba postanowiłem go wymienić. Piszę "chyba" bo na prawdę ciężko będzie znaleźć coś lepszego do 1000zł. G2 w tym przedziale jest jednak najlepszy. Musiałbym ewentualnie do G4 dopłacić.

 

Ale w głowie pojawił mi się też pomysł zakupu Xiaomi. Ktoś korzysta? Do 1000zł mogę kupić Redmi Note 3 Pro lub Redmi 3S. Ktoś wie jak wypadają w porównaniu do G2?
 

Odnośnik do komentarza

dobra Pany ratujta, sp.ierdoliła mi się Lumia (szkoda słów) i zanim poślę ją na gwarancje a potem do żyda to szukam nowego telefonu. Przedział max. 600zł, może i głupie pytanie ale czy są jeszcze za tą cenę 4" dobre telefony czy same g.ówno  obesrane jak Lumie, Szajszungi lub Xperie? Czy jednak nastawiać się na klocka 4.5-5 cali?

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

dobra Pany ratujta, sp.ierdoliła mi się Lumia (szkoda słów) i zanim poślę ją na gwarancje a potem do żyda to szukam nowego telefonu. Przedział max. 600zł, może i głupie pytanie ale czy są jeszcze za tą cenę 4" dobre telefony czy same g.ówno  obesrane jak Lumie, Szajszungi lub Xperie? Czy jednak nastawiać się na klocka 4.5-5 cali?

 

 

Krótka piłka, bo muszę mame pomóc telefon wybrać.

Samsung Galaxy J5 czy Sony Xperia M4 Aqua?

A może oba to guwno obesrane?

 

Motorola moto g. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...